Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

okudum okudum kaçarmı ilk kitapla başladım zaten genelde iradesiz biriyimdir defalarca diyeti yarıda kesmişimdir ama valla ne hikmetse bunda azıma sürmüyorum yasakları birde kiloların çok çok gittiğini görsem valla bu forumda süper takip ettikçe motive oluyorum ay inşallah bende güzel haberlerle dönerim

telli turnam,neslihancım harika olmuşsunuz ya şok oldum vallahi haftalar sonra sizi böyle görmek süper beni sorarsanız hamilelik devam ediyo şu ana izmirde annemlerdeyim diyeti bırakalı neredeyse 1 ay olacak ama kilo almış gibi durmuyorum burda tartı olmadığından tartılamıyorumda ama hiç bir fark yok eve gideyim hemen tartılcam bukadar zamanda herşeyden yememe rağmen kilo almadıysam diyet işe yaradı heralde....
bide kızlar bayramın ikinci günü akşam geldim izmire uçakla annemler hava alanında karşıladılar beni görünce resmen şok oldular annem incecik olmuşsun maşallah diye diye bi hal oldu sonra beni gören bütün akrabğlar küçük dilini yuttu hamilelik nedeniyle kilo alıcağımı bilsemde bu aldığım tepkiler süper

selam kızlar nasılsınız ? diyetler nasıl gidiyor benim fena değil ama su içmem azaldı oda kiloya yansıyor galiba bide tekrar spora başlamam lazım hepinizi öpüyorum sevgiler...

kızlaaar size bu akşam yaptığım yemek tarifini verecem.şiddetle tavsiye ederim.lahana yapraklarını haşladım..kıyma,kuru soğan, biraz yeşil biber,1 domates biraz salça ve baharatlarla kıymayı yogurdum,1 kaşıkta yulaf kepeği koydum içine ve sarma gibi lahana yapraklarına sardım.bikaç tane de kabak doldurdum,üzerine salçalı su ve 1 limon sıktım.pişincesüper oldu.ekşi ekşi dolma gibi oldu.ama bu gece biraz abarttım sanırım.yemek yaptığım kıyma yağlıydı biraz5 tane üzüm yedim bi deee dayanamayarak bi tane tatlı kurabiye yedim.çooook pişmanııııım..

inşallah olur, yalnız bu en kilolu halim değil, 6-7 kilo daha eklemeniz lazım son halim için, birde kolumun arkasında kalan kısmıda unutmayın
Eki Görüntüle 288098

harika gözüküyorsun neslihancım tebrik ederim seni..

Bu seneki tatilimdeki kadınların % 85 i genelde benim tipimde göbekli hatunlardı. O yüzden hiç yabancılık çekmedim. Rahat rahat salınsa salına yürüdüm Diğer % 15 lik kısmı ise görmezden geldim

valla ben salına salına yürüyemedim.benim tipim balıketi cinsinden olmama ragmen bizim şahın hatunları hepsi manken gibi bide hergüne ayrı bikini.ben kendimden çok utandım bu sene.basen kısmından sorunluyum bende mayo giyemem o yüzden hep bikini giyorum üzerine renkli renkli mini eteklilerle uyduruyorum.incecikolsam ne ler giymezdimki.

bende bunlar nerde diyorum iyi sen çıktın ortayada tombiş nerelerde varmıymış ondada bebek..

birde demircanda yok herhal???

ah bulutcum birde benim akrabalarım şoka girse ne olurkine...

bayramı kazasız belasız atlattım çok şükür. hep yağsız et bulamadım ama elimden geldiği kadar dikkat ettim vee 59 u gördüm çok şükür 9 kilo gitti kaldıı 4 kilo o da gider bakalım inşallah.. ve ben spor hiç yapamadım yapsam belki daha çok vermiş olurdum..

canım bende atak ve seyir 7+140 olarak yapmalıymış dukan amcama göre, benim 20 kilo vereceğimi söylüyor sen 123 yani benden 17 gün eksik yaptın ama 15 az mı yoksa sen kaçamak mı yaptın da

ya evet ben tam harfi harfine uymadım dukana kaçamaklarım oldu tabi
ama tam uysaydım belki 2 kilo felan daha verebilirdim.

sen kaç kilo verdin cnm?

neslihan harika olmussun canim gercekten inanilmaz fark var,
ben koskoca 8 günde 1 kilocuk verdim sevkim kirilmaya basliyor

bencede 20 kg vermiş vermiş gibisin çok farklı görünüyorsun ,Telli turnada fark yaratmış,hafiflemek ne kadar güzel yaa

kabız olan arkadaşlar .

kuru erik varya sabahları ondan 3-4 tane yiyin sonucu göreceksiniz.kayısıya kabızlıgın ilacı diye kim demişse halt etmiş.kuru erigi tek gecerim bu hususta

Son düzenleme:
bayram tatilini haddinden fazla yapan ben geri döndüm:))
sayfaları atlaya atlaya göz gezdirirken telli_turnam ın fotolarını gördüm. tebrik ediyorum canım şimdiden.devamlı ve daim olur inşallah.

perşembe gnü kilomu veremedim tabiki.zaten vermediğim de iyi oldu. +larla dolu bir bayramdı. bakalım bundan snraki günlerde vermeye çalışıcam

Merhaba arkadaslar. Ben dukan diyetine 10 ekimde 96 kg ile basladim 7 gun ataktan sonra 92 ye dustum suanda da 89kgyim. 7 kg vermis gibi gorunsem de ben 4 kg zaten atakta vermistim. Atagin ustune de bir ay gecti ve ben ancak 3 kg verebildim ki kilo verdikce aylik verilen kilo da azalacak. Benim gibi boyle yuksek kiloyla baslamasina ragmen ayda sadece 3 kg vererek hedefine 5-6 ayda ulasabilen var mi acaba ? Hevesim kirilmaya basladi( en ufak bir kacamak ya da yuruyusumden en ufak bir taviz vermedim kesinlikle. Yulaf kepegimi eksilttigim tek bir gun dahi olmadi cok kararliyim cunku ama ayda 3 kg hem 92 kg olan biri icin cok az geldi bana. Deneyimlerinizi paylasirsaniz cok memnun olurum. Ozellikle benim gibi yuksek kiloyla baslayan arkadaslardan yardim bekliyorum.

ilginçtir benim akrabalarım beni gördüklerinde ah canım yüzün çok süzülmüş, zayıfladın mı sen diyorlar... ama bunu olumsuz bişey olarak dile getiriyorlar. malesef benim yüzüm küçük, kilo alınca normal gibi oluyor, verince de ona alışan yadırgıyor biraz. gerçi bana normal görünüyor ama, bizimkiler aman rejim yapma sakın iyisin deyip duruyolar..

çpğu gitmiş azı kalmış, kısa sürede verirsin canım inşallah.. ama sporu ekle, sıkılaşarak vermek de önemli biliyorsun. sporladaha güzel görüneceksin...

günaydın;
bayramdan beri aynı kiloda kaldım
spor yapamadım belki de ondandır bilemiyorum ama aynı kilodayım; toplamda 5,4 kilo verdim bence bu da oldukca iyi ama yinede bu kadar uzun süredir hiç verememek kötü bakalım ne zamana kadar böyle devam edecek ?
burayı hergün okuyorum, çünkü burayı okumak kaçamak yapma isteğini bastırıp insanın azmini arttırıyor. eminimki benim gibi bir çok kişiye burayı okumak iyi geliyordur; oyüzden sayfayı boş bırakmayalım arkadaşlar; birbirimize destek olmaya devam edelim
herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…