Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben evlendikten sonra 1,5 yılda toplam 15 kilo kadar aldım. 5 kilo aldım sonra 5-6 kilo daha aldım. ara ara diyet yapmaya calıstım iki kilo verdim 3 kilo aldım derken sürec sonunda toplam 15 kilo almış olarak başladım diyete. cok zorlanmıyorum acıkcası ve ben diyette cok küçük değişiklikler yapıp özellikle bu hafta bir miktar kaçamağa da yer verdiğim halde verebiliyorum; bence azimli olup dikkat edince bir sekilde veriliyor

ne kadar sürede verdin? bu arada verdiğin cvp için teşekkürler 6 kiloya yakın vermişsin ve çok ii
4 kilo 1 beden 1.5 beden gitmiş..ne kadar sürdü

ben evlendikten sonra 1,5 yılda toplam 15 kilo kadar aldım. 5 kilo aldım sonra 5-6 kilo daha aldım. ara ara diyet yapmaya calıstım iki kilo verdim 3 kilo aldım derken sürec sonunda toplam 15 kilo almış olarak başladım diyete. cok zorlanmıyorum acıkcası ve ben diyette cok küçük değişiklikler yapıp özellikle bu hafta bir miktar kaçamağa da yer verdiğim halde verebiliyorum; bence azimli olup dikkat edince bir sekilde veriliyor

Kesinlikle katılıyorum, azimli, kararlı olunca yavaş da olsa, 200-300 gr, gidiyor kilolar. Ben de çok kendimi sıkmadan bu diyete devam ettim, spor yapmamama rağmen 7 kg verdim ki bu benim için hayaldi. Herkes gibi kısa sürede vermesem de hiç sıkılıp bırakmak istemiyorum, aksine gr.lar gittikçe hırslanıyorum, en ufak bir kaçamak yapsam vicdan azabı çekiyorum .. Bu forumdan aldığım gazları da inkar edemem :)) sürekli okudum

ne kadar sürede verdin? bu arada verdiğin cvp için teşekkürler 6 kiloya yakın vermişsin ve çok ii
4 kilo 1 beden 1.5 beden gitmiş..ne kadar sürdü

12.10.2011 tarihinde başladım, bayramdan beri kaçamaklar nedeniyle cok fazla veremedim ama bence oldukca iyi benim hedefim zaten haftada 1 kilo civarı vermek ve bu hedefimi tutturuyorum üstelik zorlanmadan
belki bazı küçük değişiklikleri yapmamış olsam daha hızlı verebilirm ama ben şimdilik bu durumdan memnunum
bu hafta doktorada gitmeye çalışacağım tahlil yaptırıp baktıracağım bir problem varmı diye
dediğim gibi rahatlıkla verilebiliyor kilo en azından benim için sıkıntı olmadı şimdiye kadar

Gözün aydın canım tebrik ederim.. Darısı başımıza inşaAllah. Aman sakın bi daha alma kilo falan

Benimde yavaşladı baya kilo vermem bakalım nasıl olucak..

teşekkür ederim cnm inşallah en kısa zamanda sende istediğin kiloya ulaşırsın..
ayy inşallah yaa bi daha kilo felan almam çok dikkat edicem insan kilo verdikçe kendine güveni daha bi artıyo yaa giydiğin oluyo üzerine çok güzel bişey....

bi süre yavaşlıyo ama sonra tekrar başlıyo cnm sakın pes etme devamm çok güzel olmuş çok fark etmiş kilon ...

tebrik ederim, çok güzel... benim dukanın sitesinde inmem gereken kilo 57 olarak çıktı. ama aslında ben 20li yaşların ortalarına kadar 52 kg falandım. şimdi 3 kilo verince iniyorum 57ye ama eski kiloma döneyim desem daha 8 vermem gerek :KK52:

o kadar uzak bir ihtimal ki bu benim için... sen ne güzel 15 kg vermişsin, harika bir rakam valla...

cnm istediğin kiloya gelene kadar pes etme bence zaman çabuk geçiyo zaten ben şimdi bakıyorumda 4 ay olmuş o kadar oldumu diyorum valla :KK9:

sabırlı olursan istediğin kiloya gelebilirsin bence zaten çok sıkmayan bi diyet ben kaçamak biley yapıyodum çokta sıkmıyodum.
sende öyle yap...

bende bu güçlendirme döneminde 2 kilo daha versem iyi olacak ....

Slm bayanlar bugün seyirde 1.gunüm ben az önce tavuk taslik hasladim. Çok hafif ve çok lezzetliydi.çalışan bayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Aksamdan haslasinlar işyerinde yemeden birkaç dakika önce icine sıcak su koyup ısıtsınlar yeni pişirmiş gibi afiyetle yesinler. Nasıl fikir ama....:KK56:

merhaba arkadaşlar :KK3:

ben dukana iki defa başlayıp çeşitli nedenlerden bıraktım
bu defa sonuna dek gitmek niyetindeyim inşallah bu gün ilk atak günüm 2 gün atak ve sonra seyire geçeceğim
şu an 71 kiloyum dukanı yarıda bırakıp tam gaz yemenin sonucu olarak kısa zamanda verdiğim kiloları hızla aldım
ama şimdi çok mutsuzum ne güzel zayıflamışken (65 kilo olmuştum temmuz ayında) bunu kendime nasıl yaptım bilemiyorum

başka diyetlere baktım ama yok dukan fıtratıma en uygun olanı :))

hepimize başarılar

Canım benim çok teşekkür ederim..

O gömleği bende bir daha giymemek üzere kaldırdım. Gıcık oluyorum ona.. Benim vereceğim kilo daha çok ya ondan hızlı gitti ilk etapta ama durdu ne zamandır canım ya..

Yazın senelik iznimde Bera Oteldeydim, ramazan bayramında Alaiye Adinn otele gittik. İki otelden de çok memnun kaldım. Caprisi kimse beğenmiyor ben merak ediyordum ama yorumlardan sonra gitmem sanırım.

Bende seni çok öpüyorum tatlım..

ben 3 sene kadar önce capristeydim....daha sonraki sene şah in pradise tatil köyüne geldik. ve 3 sene üst üste buraya gidiyoruz.2 gün öncede erken rezervasyon yaptırdık.temmuz için yatırdım parasını.9günlügüne.gidicem nasip olursa tabi.

harika bir yer.şah inn den sonra gitmem başka bir otele.tatil köyü benim ve çocuklar için çok mükemmel bir yer alan geniş ve çok temiz.ilgi çok güzel.tavsiye ederim sana alaiyeye verecegin para ile bu sene git şah ine.berada güzel deil alaiyede .bence yani. şah in çok pahalı dersenerken rezervasyonla yarıya düşüyor temmuzdaki fiyatı.

kızlarrr her gun -200 lerle başlıyorum gune ve cok mutlu oluyorum. hareketli olup spor yapınca -500 le bile basladıgım oluyor:) şu anki kilom 68,3 cok mutluyum cunku son 1 yıldır hiç 68 li kilolara inememiştim:) 10 ekimden bu yana toplam 6,7 kilo gitmiş oldu

eşim geliştirme donemine geçti. 40 günlük seyir evresinden sonra tahmin ettigimizden de hızlı ve fazla kilo verdi. 82 kilo ile başladı ve şu anda 72,5 :) cok mutlu ama koruma evresinde 2 öğün herşeyı istedigi kadar yemekten korkuyor. bazen meyve bile yemek istemiyor tekrar almıyım diye:KK70: nasıl irade ama:)))

ben 3 sene kadar önce capristeydim....daha sonraki sene şah in pradise tatil köyüne geldik. ve 3 sene üst üste buraya gidiyoruz.2 gün öncede erken rezervasyon yaptırdık.temmuz için yatırdım parasını.9günlügüne.gidicem nasip olursa tabi.

harika bir yer.şah inn den sonra gitmem başka bir otele.tatil köyü benim ve çocuklar için çok mükemmel bir yer alan geniş ve çok temiz.ilgi çok güzel.tavsiye ederim sana alaiyeye verecegin para ile bu sene git şah ine.berada güzel deil alaiyede .bence yani. şah in çok pahalı dersenerken rezervasyonla yarıya düşüyor temmuzdaki fiyatı.

Balayında Sah inn deydim. Eşim hala anlatır ve her gittiği yerde orayı arar. Çok güzel geçmişti. Gerçekten harika bir yer. Hele canlı müzikleri muhteşemdi. Ama 3 dür Antalyaya gidince artık Antalya defterini kapadık :KK37:

Bir daha ki tatilimde kesinlikle Umreye gitme niyetindeyim. Allah nasip ederse tabi..

Balayında Sah inn deydim. Eşim hala anlatır ve her gittiği yerde orayı arar. Çok güzel geçmişti. Gerçekten harika bir yer. Hele canlı müzikleri muhteşemdi. Ama 3 dür Antalyaya gidince artık Antalya defterini kapadık :KK37:

Bir daha ki tatilimde kesinlikle Umreye gitme niyetindeyim. Allah nasip ederse tabi..

hay yaşa.hadi bakalım.bende eşime dedim bi dünya para verdik erken rezarvasyonda bile bu parayla umreye gidelim çoluk çocuk dedimde.yok dedi.benimkinin pek tarzı deil umre .antalya ona daha cazip geliyor.gercegi söylemek lazımsa bende tatilde antalyada olmaktan hep havuz yapmaktan sıkıldım..bu sene iseım bende hiç zevk alacagımıda sanmıyorum.çocuklu olunca işte onlar seviyor diye onları kıramıyorum.onlar şimdiden iple çekiyorlar...napayım

kızlarr tatil gibisi var mı:) hele ki zayıflayıp giyince mayoları bikinileri tatili daha cok sevicem valla. bıktım göbekli olmaktan:) ama gidiyo neyseki az kaldı azzz

hay yaşa.hadi bakalım.bende eşime dedim bi dünya para verdik erken rezarvasyonda bile bu parayla umreye gidelim çoluk çocuk dedimde.yok dedi.benimkinin pek tarzı deil umre .antalya ona daha cazip geliyor.gercegi söylemek lazımsa bende tatilde antalyada olmaktan hep havuz yapmaktan sıkıldım..bu sene iseım bende hiç zevk alacagımıda sanmıyorum.çocuklu olunca işte onlar seviyor diye onları kıramıyorum.onlar şimdiden iple çekiyorlar...napayım

Bir daha gitmesini istemiyorsan tatili ona zindan et :KK9:

İnşaAllah olur canım gerçekten o parayla krallar gibi umre yapar üstüne alışveriş bile ekleriz. Ben koydum kafaya bakalım. Çocuk olmazsa bu sene giderim gibi geliyor. Tabi önce nasip. Benim garibim genelde ben ne istersem onu yapmak istiyor oda aman maşaAllah :KK52:

kızlarr tatil gibisi var mı:) hele ki zayıflayıp giyince mayoları bikinileri tatili daha cok sevicem valla. bıktım göbekli olmaktan:) ama gidiyo neyseki az kaldı azzz

Bu seneki tatilimdeki kadınların % 85 i genelde benim tipimde göbekli hatunlardı. O yüzden hiç yabancılık çekmedim. Rahat rahat salınsa salına yürüdüm :KK1: Diğer % 15 lik kısmı ise görmezden geldim :KK76:

[
kızlar nbr napıyosunuz hepiniz süper gidiyosunuz yaa :))

ben bugün 3.devreye geçtim yani güçlendirme aşamasına :KK52::KK52:

123 gün seyir yaptım ve tam 15 kilo verdim. şimdide güçlendirme evresinde 15*10 = 150 gün yapıcam sonrada özgürümmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

darısı tüm arkadaşlarımın başına :KK8::KK8:

telli turnam süper olmuşun yaa hız kesmeden devammmm :KK52::KK52: valla çok farketmiş yaaa :KK8:

canım bende atak ve seyir 7+140 olarak yapmalıymış dukan amcama göre, benim 20 kilo vereceğimi söylüyor sen 123 yani benden 17 gün eksik yaptın ama 15 az mı yoksa sen kaçamak mı yaptın da

süper görünüyorsun valla tebrikler bnm 5. günüm 68 dim başladığımda 15 kilo vermem lazım ay darısı bnm başıma valla tekrar tebrikler süper kol göbek gitmiş :KK1::KK1:

sağol canım, gerçekten inanıp yaptığın zaman ve kaçamak yapmadığın zaman veriyorsun, defalarca diyet denedim şimdiye kadar ama hiç bu kadar kolay kilo verdirenini görmemiştim,
ama herşeyi kuralına göre yapmak şart...
kitabı okudun mu? bence mutlaka oku, çünkü sana en iyi yol gösteriiiici kitap olacaktır, kulaktan dolma bilgilerle yapmaya çalışma sakın.......

kızlaaaar nabersiniz..bikaç gündür yazamıyorum,bakamıyorum sayfaya,özledim valla.bu sabah 63.100le uyandım.çoooook mutluyum.ama sanki çok sıkılaşmadım ben,hala yanlarım var hafif:KK43:(ama 22 günde 5 kilo iyidir bence..bunun ikigünün de kaçamaklar oldu bayram sebebiyle...ben geçen yılda 63 kiloydum ama sanki daha zayıf duruyodum...niye sıkılaşmadaım bennnn:KK43:(((

kızlaaaar nabersiniz..bikaç gündür yazamıyorum,bakamıyorum sayfaya,özledim valla.bu sabah 63.100le uyandım.çoooook mutluyum.ama sanki çok sıkılaşmadım ben,hala yanlarım var hafif:KK43:(ama 22 günde 5 kilo iyidir bence..bunun ikigünün de kaçamaklar oldu bayram sebebiyle...ben geçen yılda 63 kiloydum ama sanki daha zayıf duruyodum...niye sıkılaşmadaım bennnn:KK43:(((

spor yapıyor musun? çok önemli spor.. aksatsak da bir çoğumuz iyi kötü spor yaptık gene...

X