Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

spor yapmak gerekiyor ama. belkide çok efor sarfetttiren bişey değilse devam etmelisin. platesse örneğin uygun bence. ama fitness step aerobik gibi şeyler yapma bence...

KIZLAR 2 GÜNDE YARIM KİLOM GİTTİ. 70,3 OLDUM HATTA. KENDİME DE BASKUL ALDIM ARTIK EVDE RAHATLIKLA TARTILICAM:d YUPPİİİİİİ. AYRICAA SABAHLARI İNSAN DAHA HAFİF CIKIYOR BELKİ DE DAHA ZAYIFIMDIR. BİLEMİYORUM HEP AKŞAMLARI TARTILDIGIM İCİN DURUMUN NE OLDUGUNU

aksamları bırak giydiğin kıyafetten bile fark ediyor
sabah aç karna daha hafif çıkarsın ...

nasıl gidiyor kızlar .. ben biraz bozmak zorunda kaldım misafir filan derken abartmadım ama tam da yapamadım biraz karbonhidrata kaçtım ..
o yüzden bu hafta 67.7 de kaldımm ..

bir de bayramda ne yapacağız kızlar .. ben mesela dedemlerde olacağım ve ben protein yiyorum bunları yemem diyemem ..
yani yaşlı başlı insanlar hem ayıp olur hem de kendilerini kötü hissederler ..

bana bi el atın yarın gidiyorum

Canlarım ben kaçar. Perşembeye kadar gelemem sanırım.Hepinizin şimdiden bayramı mübarek olsun.

Aman kaçamak yapmayalım, hedefimize sadık kalalım. Kaçamaklar olsa bile yılmadan kaldığımız yerden devam edelim. Asla umutsuzluğa düşmeyelim.

Hepinizi çok seviyor çok çok öpüyorum.

Sağlıcakla kalın fıstıklar.

et yersin bide sebze bence kaçırma derim çaktırmadanda protein yiyebilirsin

spor yapmak gerekiyor ama. belkide çok efor sarfetttiren bişey değilse devam etmelisin. platesse örneğin uygun bence. ama fitness step aerobik gibi şeyler yapma bence...

Fitness+cardio yapıyordum gittiğimde Gerçi vakit bulamadığımdan dolayı uzun zamandır gidememiştim de.

Birde kızlar ilaç almama rağmen tuvalete çıkamadım yaklaşık 3 gündür... 1 kiloda almış gözüküyorum doğal olarak. Ama çok rahatsız oluyorum bu ilaçlar metabolizmamı iyice tembelleştirir diye de korkuyorum... Ne yapmalı sizce?

selam kızlar bayramda bende yokum hepimizin bayramı kutlu mutlu olsun bayram dönüşü iyi haberlerinizi bekliyorum sevgiler ...

canım ilaç alma bence hepimiz biliyoruz ki ilaçlar bedenimize iyi gelmiyor. ne kadarda yasak olsa 2 kuru kayısı (gün kurusu siyah olan ) üstüne bir bardak su ben artık öyle yapıyorum çünkü o ilaç dan bende aldım ve karın ağrısından ölüyordum sevgiler...

Bende ilaç ağrı yapmadı ama hiiç etki göstermiyor. :/ İşe yarıyor mu kuru kayısı? Yasak ama yarıyorsa yapıcak birşey yok ilaçlar tembelleştiriyor iyice... :2:

goji berry yani kurt üzümü ye sabahları 1 çorba kaşığı işe yarar hemde diyete sadık kalırsın izin var ama kayısı mayısı izin yok

Bende ilaç ağrı yapmadı ama hiiç etki göstermiyor. :/ İşe yarıyor mu kuru kayısı? Yasak ama yarıyorsa yapıcak birşey yok ilaçlar tembelleştiriyor iyice... :2:

ilaç konusuna kesinlikle hayır diyorum ben elbette, başıma gelenlerden sonra.. ama kayısıyı bende tavsiye ederim. dukan günd ikiyi aşmamak şartıyla meyvalı yoğurda izin veriyor. sen tüketmiyorsundur sanırım. onun yerine iki kaysıyı pekala yiyebilirsin. bu konuda en bilinen çözümlerdn biridir kuru kayısı. ama sabah aç karna ve üzerine su içerek...

bende normal diyetlere aykırı hiçbişey yemiyor olmama rağmen kendimi dukana aykırı yediğimden dolayı kötü hissediyorum..

bu akşam yemekte salata, 1 kase çorba ve 1 dilim tam buğday ekmeği yedim. ama dünyayı yemişim gibi.. kilo alacağım diye de çok korkuyorum. birde gün içinde komosto falan da yiyorum, doktor ye dedi. güçlenmek ve enerji kazanmak zorundasın diyor. üstüne üslük b12 vitamini de iştah açıyr diye duydum hepimiz bayramdan korkuyorduk, bende buna bide vitamin eklendi

eve tartı aldım canım kıyafetlerle 70,5. kıyafetsiz 69.9 cıktım cok mutluyum. ayrıca sabah tartılınca nolcak acaba birkaç gun kaçamak yapmak zorunda kalırsa bayram bitince 4 gunluk atak yapar yeniden sıkı diyete devam edersin canım

canım yarın alışveriş yap kendine. bolca light yogurt, süt, yumurta her yerde var. yemek vakti gelince yiyormus gibi yap kendi yiyeceklerinden, kurbn etinden yersin olur biter.

sen biran önce iyileş de canım kaçamaksız diyetine devam edersin sonra. önce saglıkkk

kızlar bugün sebze-protein günümdü. Sabah ve öğle saf protein aldım akşam da mantar yedim ama fecii ishalim 2 yemek kaşığı yulaf kepeğine rağmen... Neden böyle oldu bilmiyorum :26:

kızlar bugün sebze-protein günümdü. Sabah ve öğle saf protein aldım akşam da mantar yedim ama fecii ishalim 2 yemek kaşığı yulaf kepeğine rağmen... Neden böyle oldu bilmiyorum :26:

tatlım geçmiş olsun. yaa bunyeye göre etkisi degişiyor sanırım yulaf kepeğinin. belki de üşütmüşsündür canım. karın agrın yoksa ishal iyidir. detoks etkisi yaratır bir iki gunden birsey cıkmaz. ama agrın varsa doktora görünsen iyi olur canım

normalde bu diyetle kabızlık oluyor ama sende tam tersi mi oldu yani??? herhangi bitki çayı vs. içtn mi hiç?? bazen virüslerle de olabiliyor, iyi yıknmayan sebze vs.. iyice bi düşün. devam ederse doktora gitmelisin, ve bol sıvı al bu arada..

aslında yulaf kepeği beni de kabız yapmıştı ama her gün form çayı içiyordum hani şu içinde sinameki otu olan; onunla rahattım. İlk defa bugün böyle oldu. İyi yıkanmayan sebze olamaz çünkü dışarda degil sebzeleri evde yiyorum. Eğer sürerse dr a çıksam iyi olacak.

sinamekinin de sürekli kullanımı iyi olmayabilir. bitki deyip geçmemek gerek, unutma ki ilaçlar da bitkilrden yapılıyor. ve anladığım kadarıyla sindirim sistemi sandığımızdan da hassas. dengesi çabuk bozulabiliyor. doktor bana 3 gün geçmezse ishalin, acile git hemen demişti. sende ihmal etme... ayrıca suyla beraber vücut minerallerini de kaybediyor, güçsüz düşebilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…