Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

zaten sabahtan beri üşüyorum suyu çok içtiğim için kaybım fazla olamaz

kaç gün oldu diyete başlayalı merak ettim benide heveslendirsin..

Benim 45 gün oldu canım başlayalı

kızlar bugün sebze-protein günümdü. Sabah ve öğle saf protein aldım akşam da mantar yedim ama fecii ishalim 2 yemek kaşığı yulaf kepeğine rağmen... Neden böyle oldu bilmiyorum :26:

Yaaa bende de dünden beri aynı problem var, karnım da çook ağrıyor sancı şeklinde

Kurban Bayramı demek et demek, et demek protein demek. Pek zorlanacağını sanmıyorum, yalnız tatlıları görmezden gelmen gerek eti de yağsız yemeyi başarabilirsen sorun yaşamazsın fazla (biraz yağlı bile yesen diyet dışına çıkmıyosun sonuçta) aman dikkat etsin herkes, büyüklerimize ayıp olmasın diye yiyip de diyetimizi mahvetmeyelim

Arkadaşlar seyir evresinde bu mavi yeşilin bisküvileri falan var ya onlardan yiyebiliyor muyuz? Bir sitede çikolatasının yenebileceği söyleniyor. Bende malesef kitap yok o yüzden bilginin doğruluğundan emin olamıyorum.

Bayramda geldi benim bu tatlı krizlerime çare bulmam lazımmmmm :18:

suyu ve protein alımını arttırmayı denedin mi canım? dukanın önerdiği yumruk hareketini, proteini ve suyu arttırarak deneyebilirsin. ve yürüyüş yapıp hareketli olmak lazım.
çok güzel kilo vermişsin. bu kilolardan inmek gerçekten zor, ama 100 eşiğini geçerek zoru başarmışsın. 90lara veda haberini okumak için sabırsızlanıyorum..

aslında kayısı yok kitapta. ama meyvalı yoğurt olabiliyorsa sıkıntıya düşüldüğünde iki tane kuru kayısının bir zararı olacağını sanmıyorum. sabah aç karna kaynamış yarım bardak suya koyacağınız iki kayısıyı 10-15 dakika sonra ılıklaşan suyunu da içerek yerseniz faydasını görürsünüz. ben yulaflı ekmek ve kek yemeye başladığımdan beri tuvaletle barıştım. gerçekten faydalı bu yulaf kepeği, özellikle her gün alınınca..

kızlar sizlere bunu yazmak benim borcum oldu artık, ben de geçen sene dukan diyeti kitabını okuyup harfiyen uygulamıştım hatta o kepeği bulana kadar neler çekmiştim, geçen sene ayağımda bir kıtırdama hissi vardı bu sene ağrı da oluştu doktora gittiğimde kaslarımda bi problem olduğu için dizimin yapısında bi değişme olmuş tedavi görüyorum şuanda ve sebebi yapmış olduğum bu zararlı diyet imiş yüksek ihtimalle lütfen çabuk kio verme hevesine kapılmayın her şeyden az az tüketin ama yine de MUTLAKA tüketin emin olun çok daha sağlıklı, (Allah hepimizin yardımcısı olsun, hayırlı akşamlar)

geçmiş olsun iremirem. umarım dizindeki sorununa bir çözüm bulabilmişsindir. herhangi bir sağlık sorunumuz mevcutsa doktor-diyetisyen gözetiminde olmadan yapılan her türlü diyet zararlıdır. dukan, montignac, karatay, vb fark etmez...allah şifa versin..

sabah da bi 600 gr fln fark ediyor .. moraller yerine geliyor filan
aslında evet öyle olabilir.. çünkü babaannem fırında ekmeğini bile yapmış akşama bizi bekliyordur ..
diyette olmadığım halde bile az yiyorsun diye söylenir bilirsiniz işte..
bayramlaşmaya gittiğim yerlerde de şekerlilere şerbetlilere çerezlere dokunmazsam hallederim bu işi sanırım :122:
bakalım artık kıvırabildiğim kadaerıyla yapacağım fikir içi tsk ederim

et yersin bide sebze bence kaçırma derim çaktırmadanda protein yiyebilirsin

et yerim de işte ilk kesildikten sonra içim bi garip oluyo .. yanımda tavuk etimden filan mı götürsem ..
neyse yumurta peynir süt yoğurtla hallederim sanırım bu işi

günaydın çıtır hatun adaylarıı :122:
nasılsınız ..
bugün 67.5 yaptım .. hemen çizelgeme yansıtacağım bunu :124:

bu arada hepimizin kurban bayramı kutlu olsun .. daha nice sağlıklı huzurlu mutlu bayramlar diliyorum hepimize..

günaydın kızlar, bende herkese iyi bayramlar diliyorum... bu akşamdan itibaren bende foruma giremeyeceğim. ayrıca herkese bol bol sabırlar da diliyorum, aman iradenizi eldn bırakmayın...

gün içine urarım ama, herkese öpücükler

nasıl oldun.saglık sorunların gectimi?

Günaydın kızlar
Herkesin güzel ve diyetini yapmakta zorlanmayacağı bir bayram geçirmesi dileğiyle...

Bayram tatlısı yapabilirsin kendine mesela ben lor tatlısı yaptım çok güzel oluyo Bahsettiğin çikolatanın yenilebileceği gibi bişi yazmıyo kitapta, bisküvi de aynı şekilde. Yani tüketilmemesi gerekiyor Bence light puding de tatlı krizine kurtarıcı bi seçenek

geçti canım çok şükür. ilaçlarıma devam ediyorum ve diyet de yapmıyorum. ama tabi yediklerime dikkat de ediyorum. inşallah almam kilo. hatta azar azar vermeye devam ederim...

Bayramınız kutlu olsun kızlar Güzel bir bayram geçirirsiniz inşallah...
ben kilo veremedim iki gündür ve kendimi daha şişkin hissediyorum:S

Bayramınız kutlu olsun kızlar Güzel bir bayram geçirirsiniz inşallah...
ben kilo veremedim iki gündür ve kendimi daha şişkin hissediyorum:S

geçti canım çok şükür. ilaçlarıma devam ediyorum ve diyet de yapmıyorum. ama tabi yediklerime dikkat de ediyorum. inşallah almam kilo. hatta azar azar vermeye devam ederim...

ana demiştim hemen 1-2 günde bitecek diye.yagsızlık canım.bende rahatsızlandıktan sonra anladım .yagsızlık tüm vücüdu bozar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…