Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet 3 kilo her türlü verilir de.. bu diyet beni düşündürmeye başladı .. umarım gidenler kasdan değildir [/I][/COLOR]

Ben diyetisyene gidiyordum bu diyete başlamadan çok önce, hala da gidiyorum kontrollerime, geçen ay ki kontrolümde yağ kaybıyla birlikte kas kaybının da olduğunu söyledi. Açıkçası bunu duyunca bi irkildim
Yine de bana kalırsa kilo verirken bir miktar kas kaybı oluyo, giden yağlar daha önemli, ama kas kaybı yağın önüne geçerse fena:18: Bu diyette böyle bişi olmayacağını düşünüyorum, kitapta proteinin kasları koruduğu yazıyor.[/QUOTE]

ben de senin gibi dusunuyorum canım. bir miktar kas gitmesi normal. ama yag daha fazla gitmeli. diyetisyen benim kas yogunlugumun fazla oldugunu söylemişti. o sebeple kas da gitse üzülmücem artık. zaten hepsinden fazlasıyla var

Yeterli miktarda protein alınırsa tabi ki !! Açıkçası ben tüm arkadaşlarımın yeterli proteini aldığından şüpheliyim.[/QUOTE]

Aynen katılıyorum sana

Yeterli miktarda protein alınırsa tabi ki !! Açıkçası ben tüm arkadaşlarımın yeterli proteini aldığından şüpheliyim.

Aynen katılıyorum sana[/QUOTE]

ben hayatımda bu kadar protein tüketmezdim ki=) her sabah kalkıp ne yiyecem diye düşünmektense bir pilav yanına bir sulu yemek (patates vs. gibi) yapar günü geçiştirirdim. yaşamak için yemek gibi birşeydi galiba. korkudan öyle güzel yemekler yapıp da yemezdim bile=) hee tek canımın çektiği patlıcanlı yemeklerdi=)

aama şimdi ise öyle değil dün balık yedim. bugun sebze günüm sebze yemeği ne yapsam diye düşünüyorum. büyük bir ihtimalle yarın et veya balık yiyecem:)
hayatımda böyle düzenli ve bol proteinli sebzeli yemekler yememiştim=)))

bu arada kızlar protein aldığımız için kaslarımıza birşey olmaz diye bir durum yok. evet etkili ama çalışmayan her kas eriyecektir. o yüzden her kasımızı çalıştırmamız gerkli.
proteinlere güvenmeyin derim.

Bende yeterince protein aldığımı düşünüyorum. Sporada başladım. Her akşam en az 40 dk yürüyorum. Allahım bunca azmimizi karşılıksız bırakma. Vallahi yırtınıyorum resmen kilo verebilmek için. Belim acayip inceldi.. Kiloda iyi farketti ama incelme daha çok oldu sanki.

Kızlar bayramda ne yapacağız. Ben ilk iki gün annemdeyim valla tavamı peşime götüreceğim. Kesin gülecekler bana ama olsun Bu arada bizim bu seramik tavada et pişirmeyi deneyen oldumu. Şimdi millet hadır hödür et yerken ben saf saf dolanmayım ortalıkta

seramik tava olmadan olmaz mı? ben hiç kullanmadım zaten ama neden kullanıldığını da bilmiyorum. yağsız pişirmek için mi? bir de kesilecek hayvan dana mı kuzu mu? kuzu eti de yasak ya...

mrb arkadaşlar sizin sıkı takipcilerinizdenim sürekli okuyorum hepinizi ve sizin yazdıklarınızı okuyunca hevese geliyorum bende yapabilirim diyorum ama orda kalıyo.gittim kitabı aldım okumaya başladım diyetede başladım ama daha öncede yazdığım gibi ramazanda herşey bitti.
58.5 kiloyla diyete başladım şuan 53 kiloyum hedefim 47 ama 53 kiloda takılıp kaldım gram inemiyorum okadar spor yapıyorum deli gibi mekik çekiyorum ip atlıyorum ama yok yok ne yapacağımı şaşırdım artık acaba bu sefer yapabilirmiyim tekrar alsam kitabı elime başlasam diyorum(

özellikle 3 günlük atak için önerileriniz varmı bana yardımcı olabilirmisiniz?
öğlen ve akşam yemeklerinde sorun yok bende ızgara falan yapabilirim ama sabah evden çok erken çıkıyorum ve kahvaltı yapmam çok zor sadece peynir ve light süt yeterli olurmu aralarda bişey yiyomusunuz mesela?

akşamdan krep yapıp sabaha yiyebilirsin arasına peynirle falan tok tutar hem

burda okuyunca şaşırıp kalıyorum okadar kiloları nasıl vermişler diye ben okadar çok uğraşıyorumki ama 1 kiloyu bile çok zor veriyorum sonrada veremeyince sinirlerim bozuluyo gidiyorum ne var ne yok yiyorum deli oluyorum ya.

ben 2 kaşık yulaf kepeği 1 yumurta az lor peyniri az süt istersen az da nane katıp pişiriyorum tavada tavayı az yağlayıp peçeteyle yediriyorum önce

çok teşekkür ederim deniycem peki son bi soru yulaf kepeğini nerden alıyosunuz marketlerde satılıyomu acaba?

çok teşekkür ederim deniycem peki son bi soru yulaf kepeğini nerden alıyosunuz marketlerde satılıyomu acaba?

ben aktardan alıyorum internetten de sipariş ediliyormuş büyük marketlerde var mı onu da bilmiyorum

Yarın başlamayı düşünüyorum tekrar umarım bu sefer devam edebilirim ve kurtulurum şu son 6 kilodan.

Merhabalar\ benim de 2. gunum

Bayilmak uzereyim ne tavsiye edersiniz

Sabah biraz peynir cay

Ara da 1 kase yulaf kepekl' l'ght yogurt
Ogle izgara tavuk gogus light yougurt ve 1 bardak zero

yedim ve cok acim/

mantar çorbası yaptım
önce 1 kuru soğanı yada yarım soğanı biraz suyla kavurdum 1 kase mantarı da içine attım ikisi kavruldu sonra 2 kaşık kadar yulaf kepeğini attım o da biraz kavruldu önce 1 bardak soğuk süt sonra birazda soğuk su koydum ardından da sıcak su tuzunu ilave ettim sütü az gibi oldu biraz daha süt ekledim pişirdim üzerine maydonoz ekledim afiyet olsun

Sabah biraz peynir cay

yedim ve cok acim/

yarın bende başlıycam vallaha gözüm korktu şimdi benim durum okadar kötü mü:18:

Sabah biraz peynir cay

yedim ve cok acim/

yarın bende başlıycam vallaha gözüm korktu şimdi benim durum okadar kötü mü:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…