Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bugün arkadaşlarla günümüz vardı. çeşit çeşit salatalar, dolmalar, tatlı... tadına bak diye ısrar ettiler ama bi tanecik bile bakmadım bi taneden bişey olmaz.. yeter artık kilo verme.. can boğazdan gelir vs içerikli baskılardan da etkilenmedim. vicdanım çok rahat, karnım tok. atlattık bugünü bakalım kaçamaksız. darısı bayrama :18:

yaklaşık 10 versem yeter

Son düzenleme:
yaklaşık 10 versem yeter

verirsin verirsin. ben pek inanmamıştım. duraklamalarım olmuştu ama şuan çok mutluyum kilo verdiğime inanıyorum.
kitabın içindeki egzersizleri de aman bunlarda ne öyle demiştim.malum adamın b,ir bildiği var zayıflatıyor,o dedikleride bölgesel erittirir diye düşündüm:)))
şimdi sözümü geri aldım ve onları da yapmaya başladım. adamın bir bildiği var sanırım. herkes incelmişsin diyor ama bence benim hala göbeğim yerinde duruyor.
o yüzden kitaptaki egzersizleri de yapmaya başladım. yağlarımız eriyor bari birde göbekler gitsin

ayy bende dün kaçaamk yaptım ama çok yemedim. akşam yemeği yeemeyip bol hareket ederek telafi ettiğimi düşünüyourm. umarım telafi etmişimdir. bayramda ne yapıcaz biz yaaaaaa:S

birde bu derdimiz var. '' siz gençsiniz şimdi yeyin sonra zaten yiyemiyeceksiniz. ne gerk var sen sanki kilolusun,asıl bize bak birde
0 beden mi olucaksın: (onlara göre ben 40 beden ile 0 bedenim )
rengin solmuş. gözlerin pörtlemiş resmen.can boğazdan gelir. rejim rejim diye diye başınıza bir hal gelecek sonunda......''
daha dillendirmeye gerek yok sizde biliyorsunuz cümleleri:
annemin bir arkadaşına dyanamayıp evet benim değilde senin diyete ihtiyacın var aslında hala örnek olamadım mı ya sana dedim

ben zaten en çok bayramdan korkuyorum. şehir dışındayız işimiz dolayısıyla. memlekete gideceğiz şimdi.. her kafadan bir ses, büyük bir baskı göreceğim kesin. yüzün çöker daha fazla verme çirkinleşirsin vs. gibi sözleri duyar gibiyim. ben burdaki arkadaşlarıma yeni yeni alıştırmıştım diyetimi, şimdi bi de ordakilere anlat anlatabilirsen.. ooof işim çok zor. iyi tarafı kurban bayramı bol bol et var. çok sıkışırsam et pişirin yerim derim

bayramdan bende çok korkuyorum ama bu et konusu çok mantıklı..=)) umarım bi sorun çıkmadan bitiririz bu bayramıda...

Sevgili Ladyim gözümüz yollarda kaldı, nerelerdesin bu saate kadar

geldim geldim.
bugun ayın 31 i:))))
çok yogundum yani.bi ara girdim ama okuyamadım yazamadım.şimdi eve geldim işte.leslie yapayım az diyorum

bittercim çok geçmiş olsun canım.aman her ilacı içme demek ilaçlara karşı hassasiyetin var.ben bir ilaçtan komalık oldum.daha dogrusu anafilaksi oldum.hastane ye 3dk yetişebildigim için hayattayım.evde içseydim kesin yoktum şuan.ben kendimi çok saglam sanırdım ama ufacıcık çocukların bile içtigi bir ilaç yüzünden adrenelin ignelerle döndürdüler hayata beni..

şuan hiç bir ilaç içmiyorum.okadar korktumki omega3 içerken bile ofisde içiyorum evde deil.

tavsiye üzerine gidip ilaç alınmamallı aman çok dikkat birine hiç teiri olmayan bir minik ilaç diger bir insanı öldürebiliyor.meger ufacıcık agrı kesicilerden bile ölen insanlar çokmuş.

ALLAH korusun herkesi

aynen aynen=)) birde etrafımdaki insanların çoğunluğu kilolu. hatta haddinden de kilolu=)) onların yanlarında diyet yapmak küfür etmek gibi oluyor.
ama bu kadar gelmişken sona yaklaşmışken bırakmıyacam. şunun şurasında 28günüm kaldı seyir dönemi için=)

çok şaşırdım canım yaa. aman Allah korusun. çok doğru söylüyorsun. ona yaradı diye bana yarayacak diye birşey yok. aynı şekilde zarar edecek de yok.
kullanmamak gerek kafaya göre.
kabızlık için ilaç içmektense 1 2 kayısı yense daha iyi olur. veya bitki ilaçları içilse daha iyi olur:)

kızlar ben rossman e yula kepeği almaya gittim bugün.yulaf kepeği deilde yulaf gevreği yazıo üstünde markası ener bio.doğrumu aldım acaba :S yulaf ezmesi ve buğday kepeği vardı bide.ben yulaf gevreğini aldım.

kızlar ben rossman e yulaf kepeği almaya gittim bugün.yulaf kepeği deilde yulaf gevreği yazıo üstünde markası ener bio.doğrumu aldım acaba :S yulaf ezmesi ve buğday kepeği vardı bide.ben yulaf gevreğini aldım.

çok geçmiş olsun valla, verilmiş sadakan varmış canım. bana da ders oldu ama. tavsiye üzerine yada biryerlerden duyup almamak gerek. hoş bu ilacı yıllar evel almıştım 1 kez. ve bu şekilde bir etkisi olmamıştı. ama zamanla bile insan bünyesi değişiyor demekki..

activia yemeye devam ediyorum şimdi, umarım bir düzen yakalarım sindirim sistemim açısından...

bu akşam kitabın güçlendirme kısmını inceliyorum, yarından itibaren yeniden rejime dönmem gerek. kalan 3 kiloyuda vereyim hazır bir yola girmişken. bu noktada kendimi brakırsam bidaha toparlayamam

selam kızlar bugün 2. sebze protein günümdü seyir döneminde. Öğlen tavuk ızgara tatlandırıcılı kola ve minik minik 4 parça aysberg ve domates yedim salatanın geri kalanının da çöpe döktüm (havuçlar mısırlar a hiç dokunmadım kırmızı lahanadan sadece tırtıkladım) bi ara acıkınca yogurtla yulaf kepeğini karıştırıp yedim. Akşama da kırmızı eti tavada soteledim soğanla ve fırında güvece verdim içine de mantar attım ama mantarlardan pek yemedim biraz yemeğin suyundan içtim; kabız olursam yine diye. Sebze protein günlerinde kilo alacam diye çok korkuyorum kitapta defalarca kez okumama ve mantıklı gelmesine ragmen sebze-protein günleri benim için daha stresli geçiyor :2: Bu arada kayısılı form çayından ben de aldım içinde sinameki otu da var 2 bardak içtim hala bir şey yok Bugün yarım saatlik yürüyüş yaptım birazdan da pilates yapacam; sabah tartıya çıkmaktan çok korkuyorum :26::26::26:

beyzanurcum sen 68 den 62 kiloya ne kadar zamanda ulaştın...ben de 68le başladım ama 3 gündür 65,5ta kaldım.seyire geçince hiç veremedim.hiç de kaçamak falan yapmıyorum..

beyzanurcum sen 68 den 62 kiloya ne kadar zamanda ulaştın...ben de 68le başladım ama 3 gündür 65,5ta kaldım.seyire geçince hiç veremedim.hiç de kaçamak falan yapmıyorum..

24 eylülde 68,6 ile başladım. şimdi 61 im. çizelgeyi yenilemedim daha. bazen öyle takıldığı oluyor. seyirde sebze eklendiği için kilo vermek yavaşlıyor.şimdiye kadar her hafta 1 kilo verdim. 6 kilom kaldı inşallah onlar da çabucak gider

moralini bozecaksa tartılma sebze gününden sonra=)
ben takmıyorum artık
buarada menüne bayıldım. yarın bnmde sebze günüm. karnıbahar fırınlayacaktım ama mantarlı et sote de yapabilirim diye düşündüm.

canım kullandığımız ürün o değil. yulaf kepeği alacaktın. gevreği yanlış olmu.
buğday kepeği de bulundurabilirsin. çünkü bazı günler ondan da tüketebiliyoruz. ama alman gereken ürün yulaf kepeği.
rossman doğalsan veya rusheim en çok tavsiye edilen ürünler arasında
ben doğalsan ile başladım onunla devam ediyorum.

yulaf kepeği yoktu rossman da off çok üzüldüm şimdi

2 bardak içme canım bi kupaya 2 tane form çayı koy ve üstünü kapat demlensin biraz ondan sonra iç.6-7 saat sonra tuvalete çıkıyosun.

2 bardak içme canım bi kupaya 2 tane form çayı koy ve üstünü kapat demlensin biraz ondan sonra iç.6-7 saat sonra tuvalete çıkıyosun.

canım 2 bardak içme bi kupanın içine 2 tane koy ondan sonra üstünü kapat demlensin biraz sonra iç.6-7 saat sonra çıkıyosun tuvalete.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…