Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selam kızlar napisiniz bakim???

Yoğun bir hafta sonu ve hafta başından sonra sizlere bir bakim dedim.

C.tesi son diş eti ameliyatımı oldum. Acayip rahatladım. Artık az bir işim kaldı dişçide.

Bu sabah kızımın 1. yaş kontrolleri vardı ve kızımdan kan almaları gerekiyordu. Hemşire önce kolundan almayı denedi deşti kızımın kolunu ama alamadı, sonra da elinin üstünden kanı almaya karar verdi ve ordan damla damla akıtıp doldurdu tüpü hasta etti beni sabah sabah. Kızımın da cıyak cıyak yıktı ortalığı tabi. Ben de sucuk gibi terledim stresten bu arada.

Ordan çıktık eşim kızı alıp eve gitti ben de doğru dişçiye, çünkü geçici yapışkanla yapıştırdıkları kaplama dün sabah pat diye dilimin üstüne düşüverdi, diğer tarafta ameliyatlı zaten yani dün hiç bi şi yiyemedim aç kaldım resmen ya...:KK43:(

Bende son durumlar böyle fıstıklar. Sizler naptınız?

selam

vuvuu, berkmine, mysky, goldenvenus, penac, yolanda, shadoroba, soleil, ve hatirlayamadigim diger dukan yoldaslari nasilsiniz?

ya ben dukani araliksiz ve neredeyse kacamaksiz 2-2,5 ay yapip biraktim, sonra bir basladim, bir biraktim. sonu husran oldu. neyseki kilo almadim hic. simdi yine yeniden. ama eskisi gibi yapamiyorum. modifiye ettim. :)

sizler ne yaptiniz? cok merak ediyorum.

Bu arada Lor Tatlısını yaptım kızlar, dehşet bi tatlı oldu valla. Sanki bildiğin şerbetli tatlı. Ben şerbetini kendime göre azcık daha çoğalttım eşim öyle seviyo diye, valla lokum gibi oldu. Yapacak olan herkese tavsiye ederim, bir dakka bile düşünmesinler...:KK66:)

Bu akşam menümde yayla çorbası ve ıspanaklı yumurta vardı, süperdi ikisi de ama yarın ne yapıcam hala bir fikrim yok...:KK43:(

24 eylülde 68,6 ile başladım. şimdi 61 im. çizelgeyi yenilemedim daha. bazen öyle takıldığı oluyor. seyirde sebze eklendiği için kilo vermek yavaşlıyor.şimdiye kadar her hafta 1 kilo verdim. 6 kilom kaldı inşallah onlar da çabucak gider En Büyük KK

ben de 24 ekimde başladım benimde amacım aralıga kadar61 falan olmak.sonra da 58.ama 60 olsam çok iyi .ama bazen sabredemeyecekmişim gibi geliyor.hele kilo veremeyince.inancımı kaybediyorum:KK43:

selam

vuvuu, berkmine, mysky, goldenvenus, penac, yolanda, shadoroba, soleil, ve hatirlayamadigim diger dukan yoldaslari nasilsiniz?

ya ben dukani araliksiz ve neredeyse kacamaksiz 2-2,5 ay yapip biraktim, sonra bir basladim, bir biraktim. sonu husran oldu. neyseki kilo almadim hic. simdi yine yeniden. ama eskisi gibi yapamiyorum. modifiye ettim. :)

sizler ne yaptiniz? cok merak ediyorum.

canım sen 2,5 ayda kaçkilo verdin.güçlendirme evresine geçmedin mi.onu yapmak daha kolay gibi.

Ya bi şi sorcam kızlar, şu her gün kullanabildiğimiz 1 kaşık buğday ununu ben yemekte kullansam olmaz mı???

Yani mesela tavuğa sos yapsam onunla süper olur bence...:KK66:) Hem kabızlığa da iyi gelir öle değil mi?????

Selam kızlar napisiniz bakim???

Yoğun bir hafta sonu ve hafta başından sonra sizlere bir bakim dedim.

C.tesi son diş eti ameliyatımı oldum. Acayip rahatladım. Artık az bir işim kaldı dişçide.

Bu sabah kızımın 1. yaş kontrolleri vardı ve kızımdan kan almaları gerekiyordu. Hemşire önce kolundan almayı denedi deşti kızımın kolunu ama alamadı, sonra da elinin üstünden kanı almaya karar verdi ve ordan damla damla akıtıp doldurdu tüpü hasta etti beni sabah sabah. Kızımın da cıyak cıyak yıktı ortalığı tabi. Ben de sucuk gibi terledim stresten bu arada.

Ordan çıktık eşim kızı alıp eve gitti ben de doğru dişçiye, çünkü geçici yapışkanla yapıştırdıkları kaplama dün sabah pat diye dilimin üstüne düşüverdi, diğer tarafta ameliyatlı zaten yani dün hiç bi şi yiyemedim aç kaldım resmen ya...:KK43:(

Bende son durumlar böyle fıstıklar. Sizler naptınız?

geçmiş olsun nalan. sonunda bitirmişsin ameliyatları. dişçi işleri çok sıkıcı, ama çocuktan kan alma meselesi daha iç bayıcı.. bu alan üzerinde özel olarak uzmanlaşacak sağlık ekiplerine ihtiyaç var gerçekten. hem çocuklar hem anneleri için..
kaplamanın düşmesi de üstüne tuz biber olmuştur. haşlanmış yumurtanın beyazını falan yemeyi denesen.. hem tok tutar, hem çok çiğnemeye gerek yok, hem de dişlerin arasına girmez..ya da ılık yayla çorbası..
geçmiş olsun canım.

Günaydın kızlar..

Ne kadar yoğun bir haftaya başladık. Sanırım bayram öncesi yoğunluğu olsa gerek. Dün hep bölük pörçük bakabildim. Varmı kilosunda değişenler. Ya benim hiç oynamıyor aksi gibi + 300 çıktım bu sabah hepten sinirlerim bozuldu. Bırakmadım ve bırakmayacağımda... Sporu arttırdım umarım faydası olur :KK43:

Günaydın kızlar..

Ne kadar yoğun bir haftaya başladık. Sanırım bayram öncesi yoğunluğu olsa gerek. Dün hep bölük pörçük bakabildim. Varmı kilosunda değişenler. Ya benim hiç oynamıyor aksi gibi + 300 çıktım bu sabah hepten sinirlerim bozuldu. Bırakmadım ve bırakmayacağımda... Sporu arttırdım umarım faydası olur :KK43:

günaydın telliturna bence de eğer spora biraz daha ağırlık verirsen mutlaka faydasını görürsün. Akşam uzun aradan sonra ilk defa pilatesimi yaptım; diyete başlamadan önceki yapışlarıma göre arada çok fark vardı karın bölgesindeki yanmaları çok daha fazla hissettim. Benim dün 2. s+p günümdü sabah tartıldım güne -300 gramla başladım; artık bundan sonra sadece saf proteinden çıktığım sabahları tartılacam

kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nasılsınızzz ???

bugün seyir evremin 111.günü toplam seyir+atak 118.günümdeyim.

ve bu sabah nihayet 55.6 kiloyummmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

keyfim çok yerinde bitki çayıyla güne başlamış bulunmaktayım :KK76:

hepimiz inşallah iyi bir gün geçiririz:21:

günaydın telliturna bence de eğer spora biraz daha ağırlık verirsen mutlaka faydasını görürsün. Akşam uzun aradan sonra ilk defa pilatesimi yaptım; diyete başlamadan önceki yapışlarıma göre arada çok fark vardı karın bölgesindeki yanmaları çok daha fazla hissettim. Benim dün 2. s+p günümdü sabah tartıldım güne -300 gramla başladım; artık bundan sonra sadece saf proteinden çıktığım sabahları tartılacam

İnşaAllah canım yaaa. Canla başla çalışıyorum vallahi.

Hayatım toplamda kaç kilo verdin sen. Hayırlı uğurlu olsun bidaha alma inşaAllah

günaydın kızlar..

nalancım geçmiş olsun, zor bir gün yaşamışsın, ufaklığa da geçmiş olsun, iğneler batmış minicik ellerine kollarına:KK43:(

hep söylüyorum, biliyorum da insan merak ediyor ama bence hergün tartılmayın kızlar. ben haftada bir tartılıyorum. evet durakladığımı gördüm ama +ları hiç görmedim bu sayede. ama hergün olunca her türlü + görme ihtimali fazla bence.

dün akşam eve gittiğimde bizimkilerin menüde ne varsa onu yedim. annem kıymalı nohut yemeği yapmıştı, yanında acı biber turşusu ile ekmeksiz sadece 1 tabak yedim afiyetle:)) bu sabah da tekrar özüme döndüm ve 1+1 şeklinde devam edeceğim. güzelce peynirli omletimi yedim. ama kendimi acayip şişkin hissediyorum, sanırım nohutun etkisi. sanki kilo almış gibi, çok berbat. neyse perşembeye kadar bi düzene gireyim de, vermesemde aynı çıkayım bana yeter. bayrama gelince, ben de bakalım nelerle karşılaşacağım gittiğim yerde? bu sfer de bodruma gidiyoruz. erkek arkadaşımın dedesinde kalacağız. fakat onlarda pek kurban bayramı kutlanmıyor. çünkü dedesinin eşi alman. (annanesi değil, sonraki eşi) ve dedesi de uzun yıllar almanyada yaşadıktan sonra bodruma yerleşmiş. yani evlerinde bizim gibi tatlılar börek çöreklerle bayram geçirdiklerini hiç sanmıyorum. umuyorum en azından. et yemeklerini ise oldukça seviyorlar, bilhassa balık... tabi ben neler düşünerek başlıyorum gene ama Allah bilir nelerle karşılaşırım !!!???

süpersin saref, darısı başımıza. epey bi kilo vermişsindir o halde sen..

cok iyi. ve cok secindirici umut verici bir durum canım. darısı basımızaa. 100 gün yaptıgımız günler de gelecek mi acabaaa:KK70:

Hayatım toplamda kaç kilo verdin sen. Hayırlı uğurlu olsun bidaha alma inşaAllah

süpersin saref, darısı başımıza. epey bi kilo vermişsindir o halde sen..

teşekkür ederim arkadaşlar inşallah sizde en kısa zamanda istediğiniz kiloya ulaşırsınız :KK8:

ben toplamda 14 kilo 400 gr vermiş oldum bugün itibariyle :KK52:
göbek var bende işte yaa biraz zor gidecek galiba :KK50:
göbeğimde 103 tü başlarken şimdi 84 cm oldu ama bundan sonra mekik çekmem gerekecek sanırım :KK37:

cok iyi. ve cok secindirici umut verici bir durum canım. darısı basımızaa. 100 gün yaptıgımız günler de gelecek mi acabaaa:KK70:

gelecek gelecek sabır arkadaşım sabrın sonu selamettir..

Son düzenleme:
günaydın kızlar :KK3:

kaç gündür yazamıyorum , nasılsınız?

bizde bayram hazırlıkları aldı başını gidiyor, ben de fazla kaptırdım heralde, bildirimden bugüne 700 gr vermişim:21:

kızlar bugun seyir evresinin 17. günündeyim ve kilo vermem durdu. 71 kiloya takıldım kaldım. ama sabredicem burdaki arkadaslar 20. gunden sonra cok hızlı kilo veriliyor diyorlardı. hedefe daha cooook varrr.

X