Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkür ederim neslihancım evet vallahi dediğin gibi olcak heralde eşim bende yerleşme lekesi geldiğinden beridir çok umutluydu habire karnımı öpüp duruyo normaldede eşim zaten çok üstüme düşer şimdi nolcak bilmiyorum

gripin varya onu alacaksın tozunu dökeceksin bir bardaga üzerine yarım limon sıkacaksın onun üzerine biraz maden suyu (soda deil) dökeceksin karıştırıp içecekin ..

bizim burdada salgın bir şekilde grip .bankacılar falan ayakda durabilmek için böle yaptılar ama ben hasta olmadıgım için yapmadım

ellerine sağlık arkadaşım öyle güzel anlatmışsın bi okadar emeklede yazmışsın çok teşekkürler.çizelgeyi yaptım herşey tamam ama ne kadar yapıştırsamda ( kontrol paneli profil düzenleme çizelge ekle kısmına yapıştırıyorum ) formata uygun değil diyor .kabul etmiyor.çok şeklini denedim.dediğin gibi bütün adresi kopyaladım ama nafile.:26::26:

vay be, bu çok ilginç ve güçlü bir karışım gibi sanki. tamam o halde bunu yapayım, arada ıhlamur falan da içerim. ay tam da gününü buldu yaaa. ayrıca buralarda da var o salgından. malüm mevsimindeyiz. ben gene iyi dayandım yani...

canım kopyalarken o satırın tamamını değil; ilk kutucukta ikinci kısım var;
[/url]
gibi birsey öreneğin bunun http:' den başlayıp .png kısmına kadar kopyalayıp yapıştıracaksın baştaki
[/url] kısmı olmadan

canım çok sağol başardım sanırım.bide yaptığım çizelgenin resimin yani üstüne sağa yıklayıp resim url kopyala dedim o zaman da oldu. şimdi her kilo düzeltirken nasıl yapıcam onu bilmiyorum.birde arkadaşım atak devresinde az protein alınması zayıflamayı yavaşlatıyormu?

test sonucu pozitif çıktıysa büyük ihtimal doğrudur canım. kan testi yaptırıp emin olabilirsin. doktor randevun sonucu bebişle ilgili güzel haberlerini bekliyorum..

veeeee bugünün ikinci güzel haberi.. sen olabilir dediğinden beri testin pozitif olduğu haberini almaya şartlandırmıştım kendimi.. harika..
kilolarının büyük bir kısmından da kurtulmuştun. rahat edeceksiniz bebişinle beraber..sağlıklı ve güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin inşallah..

morlady'nin tarif ettiği gripin olayı gerçekten etkili. ıhlamurla ilgili eczacı bir arkadaşımın önerdiği bir karışım var:

bir tutam ıhlamur,
3-4 tane kuşburnu (aktarlarda meyve kurusu gibi satılıyor)
bir iki dal adaçayı,
bir elmayı yıkayıp kabuğuyla çekirdekleriyle birlikte küçük parçalara bölüyorsun,
limonun yarısını gene iyice yıkayıp kabuğuyla birlikte küçük parçalara bölüyorsun,
eğer seviyorsan bir kabuk tarçın,
ve yine seviyorsan 1-2 karanfil
hepsini çaydanlığa koyup bir güzel demliyorsun. limonun kalan yarısını dilimleyip fincanıma koyup öyle içiyorum ben bu karışımı. yıllardır evde soğuk algınlığına karşı en ufak belirtide uyguladığımız başarılı bir yöntem bu.

bir de geniz akıntısına karşı zencefil-bal ya da pekmez karışımını bu yıl denedim. bunu yedikten sonra 10-15 dakika birşey yiyip içme demişti aktar. zaten fırsat kalmadı, genzimde-burnumda ne kadar sıvı varsa aktılar..
geçmiş olsun tatlım..

merhaba arkadaşım ben aranıza yeni katıldım.bu arada yeni yaşında dileklerin gerçek olur inşallah. benide çizelgene ekler misin? daha önce lida hapıyla 27 kilo verdim. bu yaz 5 kg geri aldım.şimdi dukan diyetine başladım çünkü lida hapına vücudum o kadar alıştı ki tepki vermez oldu. şimdilik iyi gidiyo sayılır. diyetle beraber gripte başladığından spor yapamıyorum.bu lesli dediğiniz alet nedir .çok cahil kalmışım bu konularda zira lida da spor yasaktı

Evet kızlar benim resimlerde ekte. Pantolonlu olan eski halim. Yeni fotoğrafımdaki elbisem yaklaşık 1 beden büyük geliyor. Son halimde bu.

teşekkürler canım, kaydettim tarifi. gerçi akşama kadar hiçbirini deneyemem çünkü işteyim şimdi. ama akşam vede yarın gün içinde bunları içebilirim. inşallah sabaha uyandığımda başlamadan bitmiş olur.

Bulut_bebek

tebrik ederim .. güzel haberlerini bekliyoruuuzzz
:122:

Carmen77

çok hoş olmuşun tebrik ederim

Telli_turna

nice senelere... sevdikelrin sevenlere nice mutlu huzurlu seneler diliyorum .

baanaaa gelince ..
kızlar dün giremedim bildirimimi yapamadım ..
ben şuan regl oldum ondan mı veremedim bilmiyorum ama 68.8 kg görünüyorum.
dukanla birlikte 72.2 den 68.8 e indim .. toplam verilen: 3.4 kg
tüm hepsini toplarsak 73 tüm en başında 68.8 oldum. 4.4 kg
dukanla birlikte 2. haftam bitti şuan .. mutluyum huzurluyum

k bakmayın mesaj 2 kez gelmişş...

Son düzenleme:

Kesinlikle az değil az olan örnekler ben ve Morlady iz. 14 günde 4,4 kg.süper. Normalde zaten haftada 1 kg.dan ayda 4 kg.yapar sen 14 günde 1 aylık hedefi geçmişsin.

canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ama kesin sonucu 4 gibi vericem doktordan randevu aldım eğer hamileysem dediğin gibi 8 kilo aşağıda başlıycam hamileliğime inşallah hamilelik boyuncada kendime hakim olabilirimde fazla kilo almam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…