Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet yani, bizde meraktan çatlardık zaten

tombişş

bulut_bebek

tebrik ederim arkadaşlarım..hemen kan testi yaptırıp garantileyin işi.
rabbim gönlünüze göre versinnn
darısı tüm isteyen arkadaşlarımla benim başımaaa

telli_turna
doğum günün kutlu olsun tatlım, yeni yaşında herşeyy gönlünce olsun

canım Allah tamamına erdirsin gönlüne göre versin çok sevindim hayırlı olsun :) tebriklerrr

canıııımmmm teşekkür ederim 14:45 te randevum var kesinleştireyim haber vercem sizede allahım sanada en kısa zamanda nasip etsin inşallah canım canı gönülden diliyorum bunu

oyoyoyoyyyyy
ne güzel haberler sabah sabah.

hadi canım hayırlı olsun valla tüylerim diken diken tombişle senden ötürü..

hayırlı hamilelikler inşallah

canım tbr ederim sen klomen sayfasındada yazıyodun sanırım yanlış hatırlamıyorsam belkide kilo vermenin etkisi oldu çünkü benim doktorum kilo arttıkça hamile kalma ihtimalin düşüyo demişti

oyoyoyoyyyyy
ne güzel haberler sabah sabah.

hadi canım hayırlı olsun valla tüylerim diken diken tombişle senden ötürü..

hayırlı hamilelikler inşallah

canım teşekkür ederim vallahi ne hissedeceğimi bilmiyorum şaşkınım bu ay çok beklemiyodum kilo verme derdine düştüm umursamadım ondan oldu heralde

canım tbr ederim sen klomen sayfasındada yazıyodun sanırım yanlış hatırlamıyorsam belkide kilo vermenin etkisi oldu çünkü benim doktorum kilo arttıkça hamile kalma ihtimalin düşüyo demişti

evet canım bende seni hatırlıyorum ordan evet bu ay zaten kilo verince yumurtalıklarımda iyi gelişti bide kilo verme derdinden bu ay kafama takmadım çok olursa olur dedim ve oldu

evet canım bende seni hatırlıyorum ordan evet bu ay zaten kilo verince yumurtalıklarımda iyi gelişti bide kilo verme derdinden bu ay kafama takmadım çok olursa olur dedim ve oldu

canım teşekkür ederim vallahi ne hissedeceğimi bilmiyorum şaşkınım bu ay çok beklemiyodum kilo verme derdine düştüm umursamadım ondan oldu heralde

doktora gitde hemen haber ver bizede..

tombişcim sende hemen haber ver..

meraktan çatlatmayın bizi buralarda...

Son düzenleme:

Canım çok sevindim senin adına yaaa.
Allahım sorunsuz kazasız belasız kucağına almayıda nasip etsin.
Darısı başımıza

Ayrıca doğum günü dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar.. Çook mutlu ediyorsunuz beni sağolun

evet buraya takılınca bebek stresini atıyo biraz üzerinden insan bende biraz kilo veriyim inş bu ayda önümüzdeki ay dr gidicem tedavi için

Tebrik ederim, Allah gönlüne göre versin arkadaşım.

teşekkür ederim canım amin inşallah

hasta oluyorum galiba, olamam olamaaaaam!!! hapşırıyorum vede hafif bir geniz akıntım var. ne yapsam kızlar?? yarın balo var. hemen müdahale etmem gerek kendime. zaten cumhuriyet bayramı kutlamaları ve her zaman yapılan geçitler iptal edilmiş devlet tarafından, birde ben kutlamamıza katılamadığımı düşünmek bile istemiyorum... hoş hasta da olsam giderim durum biraz tatsız olur....

önerilerinizi beklerimmm

canımmmmmmmmmm, çok sevindimmm, rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah, hayatının en zevkli dönemine merhaba demek üzeresin, hamileleik çok ayrı birşey, sürekli prenses muamelesi görüyorsun.....

çok geçmiş olsun, ben genelde sıvı mesir macunu yiyorum bu durumda, yada zencefil limon yapıp azcık bal koyup içebirsin, yada ıhlamur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…