Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canımmmmmmmmmm, çok sevindimmm, rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah, hayatının en zevkli dönemine merhaba demek üzeresin, hamileleik çok ayrı birşey, sürekli prenses muamelesi görüyorsun.....

çok geçmiş olsun, ben genelde sıvı mesir macunu yiyorum bu durumda, yada zencefil limon yapıp azcık bal koyup içebirsin, yada ıhlamur....

teşekkür ederim neslihancım evet vallahi dediğin gibi olcak heralde eşim bende yerleşme lekesi geldiğinden beridir çok umutluydu habire karnımı öpüp duruyo normaldede eşim zaten çok üstüme düşer şimdi nolcak bilmiyorum:KK1::KK1:

hasta oluyorum galiba, olamam olamaaaaam!!! hapşırıyorum vede hafif bir geniz akıntım var. ne yapsam kızlar?? yarın balo var. hemen müdahale etmem gerek kendime. zaten cumhuriyet bayramı kutlamaları ve her zaman yapılan geçitler iptal edilmiş devlet tarafından, birde ben kutlamamıza katılamadığımı düşünmek bile istemiyorum... hoş hasta da olsam giderim durum biraz tatsız olur....

önerilerinizi beklerimmm:KK25:

gripin varya onu alacaksın tozunu dökeceksin bir bardaga üzerine yarım limon sıkacaksın onun üzerine biraz maden suyu (soda deil) dökeceksin karıştırıp içecekin ..

bizim burdada salgın bir şekilde grip .bankacılar falan ayakda durabilmek için böle yaptılar ama ben hasta olmadıgım için yapmadım

kilo cetvelini böyle yapıyosun.bana da dün burdaki arkadaşlar bu sayfadan önerdi.ayrıca dün ben yayla değilde tavuklu yoğurt çorbası yaptım bakabilirsin , aşağıda verdiğim bilgilerin "tickerfactory.com" sitesinde yer alan çizelge için olduğunu belirtmeliyim.

1) http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php
2) Açılan sayfanın altına doğru kategorileri göreceksiniz. Buradan weight loss bölümünü tıklayın.
3) Karşınıza toplam 13 sayfalık kilo çizelge çubuğu seçenekleri çıkacak. Sayfa numaralarını tıklayarak, ilgili sayfaya gidebilir ve size sunulmuş olan seçeneklerden birini seçebilirsiniz.
4) Çizelge çubuğunuzu seçtikten sonra (şekillerin yanındaki yuvarlaklara mouse ile tick koyacaksınız) Next tuşuna basarak ilerleyin.
5) Şimdi karşınıza yine bir çok sayfalı seçenekler çıkıyor. Bu kez çubuk kaydırıcısını seçeceksiniz. Yani kilonuzun çizelge üzerindeki hareketini gösterecek olan ikonu. Toplam 7 sayfada çeşitli seçenekler sizi bekliyor. Buradaki seçiminizi de yaptıktan sonra yeniden Next tuşuna basın.
6) Figüratif seçimleriniz bitti ve şimdi sıra form doldurmada...
7) Formun passsword / pin bölümünde şifrenizi oluşturun.
8) Şifre seçiminden sonra, formu doldururken aşağıdaki yönergeleri izleyin:
track bölümü için : weight seçilecek
weight units: kilogram seçilecek
your target : hedef kilonu yaz
your starting : başlangıç kilonu yaz
your current : geçerli kilonu (bugünkü kilonu) yaz
weight date : tarihi ay/gün/yıl formatında yazılacak
height unit : Metric S.I. seçilecek (bu şekilde yaptığında beden/kitle endeksin de çizelgede yer alır)
your height : Boy yazılacak. Mesela 1.65 sen ilk kutucuğa 1, ikinci kutucuğa 65yazmalısın. Kutucukların yanında m, ve cm göründüğünden emin ol.
9) Formu doldurman bittikten sonra Next tuşuna bas.
10) Seçiminle oluşan çizelgen karşında!!! Şimdi sıra geldi çizelgeni, kk de imzana yapıştırmaya..
11) Çizelgenin altında çeşitli biçimlerde adres tipleri yer alır. Bunlardan urlile başlayanı, yani ilk kutucukta yer alanı ctrl+copy yaparak kopyala ve kontrol panelinde yer alan imza ayarlarındaki alana ctrl+paste yaparak yapıştır.
Ancak bu esnada çok dikkatli olmalısın. En sık hataya bu aşamada rastlıyorum. Adresin tamamını kopyalayamayan arkadaşlar, kilo çizelgelerine kavuşamıyorlar. Adresi kopyalarken url ile başlayıp url ile bittiğine, adresin olduğu kutucuğa bakarken en alt satıra kadar baktığına lütfen emin ol.

ellerine sağlık arkadaşım öyle güzel anlatmışsın bi okadar emeklede yazmışsın çok teşekkürler.çizelgeyi yaptım herşey tamam ama ne kadar yapıştırsamda ( kontrol paneli profil düzenleme çizelge ekle kısmına yapıştırıyorum ) formata uygun değil diyor .kabul etmiyor.çok şeklini denedim.dediğin gibi bütün adresi kopyaladım ama nafile.:26::26:

gripin varya onu alacaksın tozunu dökeceksin bir bardaga üzerine yarım limon sıkacaksın onun üzerine biraz maden suyu (soda deil) dökeceksin karıştırıp içecekin ..

bizim burdada salgın bir şekilde grip .bankacılar falan ayakda durabilmek için böle yaptılar ama ben hasta olmadıgım için yapmadım

vay be, bu çok ilginç ve güçlü bir karışım gibi sanki. tamam o halde bunu yapayım, arada ıhlamur falan da içerim. ay tam da gününü buldu yaaa. ayrıca buralarda da var o salgından. malüm mevsimindeyiz. ben gene iyi dayandım yani...

ellerine sağlık arkadaşım öyle güzel anlatmışsın bi okadar emeklede yazmışsın çok teşekkürler.çizelgeyi yaptım herşey tamam ama ne kadar yapıştırsamda ( kontrol paneli profil düzenleme çizelge ekle kısmına yapıştırıyorum ) formata uygun değil diyor .kabul etmiyor.çok şeklini denedim.dediğin gibi bütün adresi kopyaladım ama nafile.:26::26:

canım kopyalarken o satırın tamamını değil; ilk kutucukta ikinci kısım var;
B]
[/url]
gibi birsey öreneğin bunun http:' den başlayıp .png kısmına kadar kopyalayıp yapıştıracaksın baştaki
[/url] kısmı olmadan

canım kopyalarken o satırın tamamını değil; ilk kutucukta ikinci kısım var;
B]
[/url]
gibi birsey öreneğin bunun http:' den başlayıp .png kısmına kadar kopyalayıp yapıştıracaksın baştaki
[/url] kısmı olmadan

canım çok sağol başardım sanırım.bide yaptığım çizelgenin resimin yani üstüne sağa yıklayıp resim url kopyala dedim o zaman da oldu. şimdi her kilo düzeltirken nasıl yapıcam onu bilmiyorum.birde arkadaşım atak devresinde az protein alınması zayıflamayı yavaşlatıyormu?

telli turnam nice yillara canim!

kizlar size bi sorum olucakti, gebelik testleri sizce % kac dogrudur? bugün bitane yaptim ve positif cikti. bundan bi kac gün öncesinde de yapmistim. o zaman 2.cizgi cok hafif belliydi. bugünki daha belirgin. simdi ben hamilemiyim yani ? adetim 7sinde gelmesi lazim ama ben simdiden merak ediyorum. inanamiyorum, yoksa inanmak mi istemiyorum bilmiyorum. duygularim allak bullak oldu.

test sonucu pozitif çıktıysa büyük ihtimal doğrudur canım. kan testi yaptırıp emin olabilirsin. doktor randevun sonucu bebişle ilgili güzel haberlerini bekliyorum..

KIZLAAAAARRRR KIZLAAAARRRR KIZLAAAAARRRR:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bende bugün test yaptım veeeeeeeeeeeeeeeeee pozitif çıktı:21::21::21::21::21: ama 2.çizgi silik biraz ama gayet nette görünüyo saat 14:45 e randevu aldım doktorumdan bakalım kesin sonucu gelince yazarım size tombişcim seninde hayırlı olsun canım inşallah ikimizde hamileyizdir içim okadar garip ki anlatamam:KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada telli turnam nice mutlu yıllara iyiki doğdun canım

veeeee bugünün ikinci güzel haberi.. sen olabilir dediğinden beri testin pozitif olduğu haberini almaya şartlandırmıştım kendimi.. harika.. :KK1:
kilolarının büyük bir kısmından da kurtulmuştun. rahat edeceksiniz bebişinle beraber..sağlıklı ve güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin inşallah..:nazar:

vay be, bu çok ilginç ve güçlü bir karışım gibi sanki. tamam o halde bunu yapayım, arada ıhlamur falan da içerim. ay tam da gününü buldu yaaa. ayrıca buralarda da var o salgından. malüm mevsimindeyiz. ben gene iyi dayandım yani...

morlady'nin tarif ettiği gripin olayı gerçekten etkili. ıhlamurla ilgili eczacı bir arkadaşımın önerdiği bir karışım var:

bir tutam ıhlamur,
3-4 tane kuşburnu (aktarlarda meyve kurusu gibi satılıyor)
bir iki dal adaçayı,
bir elmayı yıkayıp kabuğuyla çekirdekleriyle birlikte küçük parçalara bölüyorsun,
limonun yarısını gene iyice yıkayıp kabuğuyla birlikte küçük parçalara bölüyorsun,
eğer seviyorsan bir kabuk tarçın,
ve yine seviyorsan 1-2 karanfil
hepsini çaydanlığa koyup bir güzel demliyorsun. limonun kalan yarısını dilimleyip fincanıma koyup öyle içiyorum ben bu karışımı. yıllardır evde soğuk algınlığına karşı en ufak belirtide uyguladığımız başarılı bir yöntem bu.

bir de geniz akıntısına karşı zencefil-bal ya da pekmez karışımını bu yıl denedim. bunu yedikten sonra 10-15 dakika birşey yiyip içme demişti aktar. zaten fırsat kalmadı, genzimde-burnumda ne kadar sıvı varsa aktılar..
geçmiş olsun tatlım..

merhaba arkadaşım ben aranıza yeni katıldım.bu arada yeni yaşında dileklerin gerçek olur inşallah. benide çizelgene ekler misin? daha önce lida hapıyla 27 kilo verdim. bu yaz 5 kg geri aldım.şimdi dukan diyetine başladım çünkü lida hapına vücudum o kadar alıştı ki tepki vermez oldu. şimdilik iyi gidiyo sayılır. diyetle beraber gripte başladığından spor yapamıyorum.bu lesli dediğiniz alet nedir .çok cahil kalmışım bu konularda zira lida da spor yasaktı

Evet kızlar benim resimlerde ekte. Pantolonlu olan eski halim. Yeni fotoğrafımdaki elbisem yaklaşık 1 beden büyük geliyor. Son halimde bu. $1.jpg $S7303833.jpg

morlady'nin tarif ettiği gripin olayı gerçekten etkili. ıhlamurla ilgili eczacı bir arkadaşımın önerdiği bir karışım var:

bir tutam ıhlamur,
3-4 tane kuşburnu (aktarlarda meyve kurusu gibi satılıyor)
bir iki dal adaçayı,
bir elmayı yıkayıp kabuğuyla çekirdekleriyle birlikte küçük parçalara bölüyorsun,
limonun yarısını gene iyice yıkayıp kabuğuyla birlikte küçük parçalara bölüyorsun,
eğer seviyorsan bir kabuk tarçın,
ve yine seviyorsan 1-2 karanfil
hepsini çaydanlığa koyup bir güzel demliyorsun. limonun kalan yarısını dilimleyip fincanıma koyup öyle içiyorum ben bu karışımı. yıllardır evde soğuk algınlığına karşı en ufak belirtide uyguladığımız başarılı bir yöntem bu.

bir de geniz akıntısına karşı zencefil-bal ya da pekmez karışımını bu yıl denedim. bunu yedikten sonra 10-15 dakika birşey yiyip içme demişti aktar. zaten fırsat kalmadı, genzimde-burnumda ne kadar sıvı varsa aktılar..
geçmiş olsun tatlım..

teşekkürler canım, kaydettim tarifi. gerçi akşama kadar hiçbirini deneyemem çünkü işteyim şimdi. ama akşam vede yarın gün içinde bunları içebilirim. inşallah sabaha uyandığımda başlamadan bitmiş olur.

Bulut_bebek

tebrik ederim .. güzel haberlerini bekliyoruuuzzz :KK62::KK62:
:122:

Carmen77

çok hoş olmuşun tebrik ederim :nazar:

Telli_turna

nice senelere... sevdikelrin sevenlere nice mutlu huzurlu seneler diliyorum . :KK69:

baanaaa gelince ..
kızlar dün giremedim bildirimimi yapamadım ..
ben şuan regl oldum ondan mı veremedim bilmiyorum ama 68.8 kg görünüyorum.
dukanla birlikte 72.2 den 68.8 e indim .. toplam verilen: 3.4 kg
tüm hepsini toplarsak 73 tüm en başında 68.8 oldum. 4.4 kg
dukanla birlikte 2. haftam bitti şuan .. mutluyum huzurluyum :KK71:

k bakmayın mesaj 2 kez gelmişş...

Son düzenleme:
Bulut bebek

tebrik ederimm senii... güzel haberlerini bekliyoruuuuzzzz :KK9::KK62:

:122:

Telli turna

nice mutlu huzurlu senelere.. sevdiklerin ve sevenlerinle..

Carmen77
çok hoş görünüyorsun gerçekten :nazar:

banaa gelince..
2 gündür reglim ondan mı bilmiyorum bu hafta pek gitmedi gibi. seyirimin ilk haftasıydı.
dün bildirim yapamadım.
dukanla birlikte 72.2 den 68.8 e indim.. toplamda 3.4 kg gitti.. dukansız toplam 4.4 :nazar:

kilom hakkında yorum istiyorum arkadaşlar 7 gün atak ve 7 gün seyir sonunda az bi kg mı..

Kesinlikle az değil az olan örnekler ben ve Morlady iz. 14 günde 4,4 kg.süper. Normalde zaten haftada 1 kg.dan ayda 4 kg.yapar sen 14 günde 1 aylık hedefi geçmişsin.

test sonucu pozitif çıktıysa büyük ihtimal doğrudur canım. kan testi yaptırıp emin olabilirsin. doktor randevun sonucu bebişle ilgili güzel haberlerini bekliyorum..

veeeee bugünün ikinci güzel haberi.. sen olabilir dediğinden beri testin pozitif olduğu haberini almaya şartlandırmıştım kendimi.. harika.. :KK1:
kilolarının büyük bir kısmından da kurtulmuştun. rahat edeceksiniz bebişinle beraber..sağlıklı ve güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin inşallah..:nazar:

canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ama kesin sonucu 4 gibi vericem doktordan randevu aldım eğer hamileysem dediğin gibi 8 kilo aşağıda başlıycam hamileliğime inşallah hamilelik boyuncada kendime hakim olabilirimde fazla kilo almam:KK1::KK1::KK1::KK1:

X