Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

telli turnam nice yillara canim!

kizlar size bi sorum olucakti, gebelik testleri sizce % kac dogrudur? bugün bitane yaptim ve positif cikti. bundan bi kac gün öncesinde de yapmistim. o zaman 2.cizgi cok hafif belliydi. bugünki daha belirgin. simdi ben hamilemiyim yani ? adetim 7sinde gelmesi lazim ama ben simdiden merak ediyorum. inanamiyorum, yoksa inanmak mi istemiyorum bilmiyorum. duygularim allak bullak oldu.

Benim doktroum demişti ki hamilelik testi negatifse inanma mutlaka teyit et. Fakat pozitifse kesin pozitiftir. Hamilelik kesindir.

allah razi olsun canlarim. ben yurt disindayim semacim, burda saglik ocagi yok. kendi kadin doktorumdan randevu alicam hafta insallah.ya ben inanamiyorum ilk bebegimde oldugu gibi suan zir zir zirliyorum sebepsizce. insallah bulutcumda bugün cok güzel haberler verir bize.

tebrik ederim canım ne güzel:))

kızlar ton balığı yemek isteyenler için dardanelin iki çeşit poşette light ton balığı var
birinin üzerinde %98 daha az yağlı ve %67 daha az kaloili yazıyor
diğeri ise %96 dah az yağlı ve % 57 daha az kalorili
ben ilkini bulamadım 2.sinden aldım bugün akşam tadına bakcam

Geçmiş olsun ve ayağına sağlık bitter, ne güzel yapmışsın sporunu keşke bende zaman bulup yapsam spor, ya şu leslie nin linkleri varsa sende bana da yollar mısın özelden bende indirim belki benim cadı uyurken yaparım 1-2 mil.

Nasıl çok yorucu oluyor mu, çok terliyor musun nasıl bir şey???

He bu arada bir nescafe iç belki baş ağrına iyi gelir, bana genelde iyi geliyor..:KK66:)

canım nescafe bana da iyi geliyor. içindeki kafein aslında ağrı kesicilerde de o maddeden var. ama dün beni kahve kesmedi. saçlarımı kurutp bi arğrı kesici aldım anca o şekilde düzeldim. ağrı da diyetten değil de galiba bende rüzgarda kaldım otobüs beklerken. bugunde kendimi sıcak hissediyorum, umarım hasta olmuyorumdur, yarın balo varrr:KK53:

bu arada bana özelden mailini yolla, linkleri göndereyim sana. kk üzerinden sansürlü çıkıyor çünkü.

Benim doktroum demişti ki hamilelik testi negatifse inanma mutlaka teyit et. Fakat pozitifse kesin pozitiftir. Hamilelik kesindir.

ayyy ya sevincle endise duygulari arasinda bogusuyorum suan. yine ilk hamile kaldigim kilomdayim, hersey sil bastan olacaga benziyor. insallah hayirlisi olur. sayet hamileysem saglikli bir bebek dünyaya getirmekten baska bi duam olamaz. dogumdan sonra yine veririm kilolarimi diye teselli ediyorum kendimi.

tebrik ederim canım ne güzel:))

sagolasin canim benim.

mutlu yıllar telli turna
kızlar pırasa yemek serbest miydi yarına pırasa yapsam diyorum ne zamandır canım istiyor

bir de kitabı olmayanlar için söyliyim dukan amca diyor ki, sıcakla soğuk arasında tercih yapacaksanız soğuğu tercih edin
bulunduğumuz ortam, yediğimiz besinler, duş yaptığımız su..
mesela yiyecek-içecek soğuk yenip içildiğinde vücut sindirmeden önce besinleri vücut ısısına çıkarıyor, böylelikle hem daha fazla kalori harcanmış oluyo hem de midede daha fazla kalıp daha fazla tok tutuyor
diğerlerini de kitaptaki tablosunu vereyim

10 derecede 2 lt su icmek ........... 60 kalori
6 tane buz emmek...................... 60 kalori
25 derecede 2 dk dus...................100 kalori
oda sicakligini 3 derece dusurmek..100 kalori
hafif giyinmek............................. 100 kalori
-------------------------------------------------
bunlari yaparsak gunde extradan 420 kalori harcarmisiz

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim, çok sağolun..

kizlar size bi sorum olucakti, gebelik testleri sizce % kac dogrudur? bugün bitane yaptim ve positif cikti. bundan bi kac gün öncesinde de yapmistim. o zaman 2.cizgi cok hafif belliydi. bugünki daha belirgin. simdi ben hamilemiyim yani ? adetim 7sinde gelmesi lazim ama ben simdiden merak ediyorum. inanamiyorum, yoksa inanmak mi istemiyorum bilmiyorum. duygularim allak bullak oldu.

Hayırlı olsun canım yaaa, çok sevindim. Kesin hamilesin bencede

Bulutcum hadi bir müjde de sen ver bize.

Carmen ve Med neden yazdırmıyor anlamadım. Hakikaten kızlar sizide ekleyelim.

Paleocu oldunuz diyemi :KK43:

telli turnam ben busabah 78.çıktım dünden çok çok az bir kilo dünkü şişlik gitmiş.dün 26-31 arası tüm ödemelr bitince sendromda bitmiş kilolarda gitmiş anlaşılan .peh:))))

Yenileyelim canım senin kiloyu. Görüyormusun bak nasılda farketmiş, azda değil yahu...

bir de kitabı olmayanlar için söyliyim dukan amca diyor ki, sıcakla soğuk arasında tercih yapacaksanız soğuğu tercih edin
mesela yiyecek-içecek soğuk yenip içildiğinde vücut sindirmeden önce besinleri vücut ısısına çıkarıyor, böylelikle hem daha fazla kalori harcanmış oluyo hem de midede daha fazla kalıp daha fazla tok tutuyor

bu kısmı bende okumuştum, hatta yazmıştım da buraya ama ben soğuktan nefret ederiiim!!! özellikle duşta.. bildiğimiz kaynar suyla yıkanan bi tipim:)) yani bu kış günlerinde kalori yakmak için değer mi bilemedim :KK52:

genelde bu durumda % 100 doğru çıkıyor canım, bende 3-4 tane test almış ve daha regl zamanım gelmeden yapmaya başlamıştım, her seferinde çizgi gitgide belirmişti... istersen kan testi yaptır,yalnız 5 hafta olmadan karın ultrasyonuyla kese görünmüyor aşağıdan ultrasyonla bakıyor doktor aman bilgin olsun, eğer benim gibi sabırsız değilsen 7. haftaya kadar bekle derim doktora gitmek için, hem bebişiinin minik kalbinin atışlarınıda duyabilirsin böylece...
folik asit kullanmıyorsan mutlama başla ve içinde "monosodyum glutamat" bulunan maddelerden uzak durrrrr
çok yazdı deme ama hamilelğinin ilk 3 ayı içerisinde mutlaka 1 kere olsun "çilek" ye, içinde özel bir madde var ve bebeğin omurilik gelişiminde çok önemli, yemesen eksiklik olmaz ama yersen daha iyi olur

Kızlar eksik olanlar bildirsin. Hata falan varsa söyleyin düzelteyim.

2910p.jpg

telli turnacım, doğum günü kutlu olsun canım, nice güzel, sağlıklı ve zayıf yaşlara......
liste de çok güzel olmuş, ellerine sağlık,
verdiğim kiloya bakınca seviniyorum ama bazen vereceğim kiloya bakınca gözüm korkuyor :KK43:

sağol canım, bu arada "hemşerim memleket nere ???????"
sende benim gibi amasyalısın galiba......

KIZLAAAAARRRR KIZLAAAARRRR KIZLAAAAARRRR:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bende bugün test yaptım veeeeeeeeeeeeeeeeee pozitif çıktı:21::21::21::21::21: ama 2.çizgi silik biraz ama gayet nette görünüyo saat 14:45 e randevu aldım doktorumdan bakalım kesin sonucu gelince yazarım size tombişcim seninde hayırlı olsun canım inşallah ikimizde hamileyizdir içim okadar garip ki anlatamam:KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada telli turnam nice mutlu yıllara iyiki doğdun canım

tombiş tebrik ederim Allah herseyi gonlune gore versin
Telli turna mutlu yıllar ve liste için de ellerine sağlık cok güzel olmus
beni onumuzdeki bayram cok huzursuz ediyor; anlamsız ısrarlar olacak şimdi; bana ısrar edildikçe ben boğuluyorum birde milletin herseyi cok bilir edaları ile akıl vermesine biran once geçsin bu bayram :KK43:
Bulut şimdi gordum mesajını senide tebrik ederim
Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin bu mutluluğu

Son düzenleme:
KIZLAAAAARRRR KIZLAAAARRRR KIZLAAAAARRRR:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bende bugün test yaptım veeeeeeeeeeeeeeeeee pozitif çıktı:21::21::21::21::21: ama 2.çizgi silik biraz ama gayet nette görünüyo saat 14:45 e randevu aldım doktorumdan bakalım kesin sonucu gelince yazarım size tombişcim seninde hayırlı olsun canım inşallah ikimizde hamileyizdir içim okadar garip ki anlatamam:KK52::KK52::KK52::KK52:

çooook sevindim canım ya, kesinleştir tabi testi doktorla ama bak kızların sözlerine bakılırsa evde yapılanda doğruyu gösteriyor:)) ne hoş ya aynı anda hamile kalıyorsunuz:)

canımmmm. tebrik ediyorummm. sağlıkla mutlulukla buyutursun umarım bebeğini. darısı isteyen tüm dünya kadınlarına ve içinde de bizlere

tebrikler tebrikler :119:

çooook sevindim canım ya, kesinleştir tabi testi doktorla ama bak kızların sözlerine bakılırsa evde yapılanda doğruyu gösteriyor:)) ne hoş ya aynı anda hamile kalıyorsunuz:)

inşallah canım ya bende kesin olduğunu düşünüyorum çünkü hiç bi testimde silikte olsa çıkmamıştı bide net çıkması için adet gününün 2 3 gün geçmesi lazım ama benim bugün adet günüm heralde ondan biraz silik çıktı en çokta daha ilk yumurta çatlatma iğnemi vurulduktan sonra hamile kaldım ona seviniyorum bide 8 kilo aşağıda başlıcağım için hamileliğime:KK52::KK52::KK52::KK52:şu ana daha kimseye bişey söylüyemiyorum aileme falan kesinleşsin diye bekliyorum ama burayada yazmasaydım çatlardım heralde:KK1::KK1::KK1:

X