Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

galıba bu tıckerı da beceremedım kıloda veremedım cok mutsuzum (( ama ınatla devam edıyrm bu benım beslenme duzenım artıkk ama morale ıhtıyacımız var galıba(

Geçmiş olsun ve ayağına sağlık bitter, ne güzel yapmışsın sporunu keşke bende zaman bulup yapsam spor, ya şu leslie nin linkleri varsa sende bana da yollar mısın özelden bende indirim belki benim cadı uyurken yaparım 1-2 mil.

Nasıl çok yorucu oluyor mu, çok terliyor musun nasıl bir şey???

He bu arada bir nescafe iç belki baş ağrına iyi gelir, bana genelde iyi geliyor..)

lor tatlısı diye bir tarif buldum şerbetli bir tatlı ve atağa uygun görünüyor. eşimi de yağsız lor almaya markete gönderdim gelsin başlayacam bakalım nasıl olacak :)

benim yine 3-4 gündür zonklama şeklinde başağrılarm başladı, kızlar sizde de var mı?

çıkartın çıkartın tabi.çocuklar sevgiyle büyür.

benim bizim bir doktorumuz var.docent kendisi biraz orta yaşıda gecmiş durumda.sohbeti çok iyidir her sohbetinde ufak ufak böle çocuk yetiştirme hayatla ilgili ögretileri vardır.bir gün dedimki hocam;
bu kızımın her yaptıgı çok güzel gözüküyor gözüme .hep işi gücü kendisini sevdirmek.fakat aynılarını büyük çocuk yapınca kızıyorum yakıştıramıyorum ona . bundan görüp yapıyor ama onda igreti duruyor.kendini sevdirmek istediyor ama sevimli olmuyor bu daha sevimli oluyor.acaba ben yanlışmı yapıyorum .ayrım yapmıyorum onuda çok seiyorum ama bunu elimle seviyorum onu kalbimle .ben hatamı yapıyorum dedim

cevabı hayır oldu.yaradan dedi herşeyin küçügüne sevimlilik vermiştir.her yaptıgı sevimli olsunda büyümessi için gerekli sevgiyi cevresinden toplasın diye.çünkü sevgi büyütür onları ..sevilen çocuk saglıklı olur psikolojisi iyi olur.allah büyüdükçe sevimliligi alırki daha fazla annesi babası ella sevmesin kalben sevsinki o çocuk kendini büyüdügünü anlasın kişiligi gelişsin...yoksa sen büyük çocuguda pışpışlayarak seversen herşeyini sen yaparsan o kendini bebek sanır gelişimi olumlu olmaz sorumluluk sahibi olmaz...

sonra baya bi düşündüm dr.haklı idi.

yani sen ve eşin sevin bolcaki durucuk güzel sıcak yuvasında güvenli büyüsün kendine güvenen sevgili saygılı iyi bir çocuk olsun

Son düzenleme:

valla bende bıktım.2.haftam pazar günü biticek dukanda.ama maalesef atakda tatlı yok.aslında seyirde de yok ama biz hazır light pudinleri light sütel yapıp yiyoruz.abartmadan tabi.ben seyirde 1 kere yedim.ama atak dada sütü nescafe tatlı ihtiyacımı görmüştü cnm.hatta 2 kere de 3 ü bir arada da içtim.yani şekerli.ama 3 kilo vermiştim.başladııgmda 86,4 tüm 1 hafta sonra 83 olmuştum.ama bugun bozdum regl olucam die.ve üşütmüştüm.seyir evresinde 1 gün sırf protein yani atakla aynı ertesi gün protein + sebze olucak.biraz daha iyi olucak.az kalmış.sadece süt yada kahveyle geçiştir.bide de tarçın kokla cnm.maalesef başka bişi yok.

Nalancım folyo özellikle yüksek ısıda yiyeceklerle temas ettiğinde çok zararlı

Ya biliyorum Carmen ama sadece yağlı kağıdın içine koyup yapınca o yemeğin saldığı su akıp gidiyor bazen, kupkuru bi şi oluyor sonra, belki tam tersi yapılırsa daha sağlıklı olur önce yağlı kağıt sonra folyo şeklinde.
Ya da istemeynler hiç folyo kullanmasın, ben başta sadece yağlı kağıtla yapıyordum baktım soslar akıp gidiyor bu şekilde yapmaya başladım...(37:

son tıceker denememm bugun hıcbırseyım yolunda gıtmıyor galıba (( mutsuz okul gunu. mutsuz tartı gunu ..tıckerda olmuo (

ben şu tarifi buldum nette ama atak içn uygulayamaz mıyım?

Tatlı:
-1 yumurta
-1 su bardağı yağsız-tuzsuz lor
-6 kaşık yulaf kepeği
-3 kaşık splenda
-1 limon kabuğu rendesi
-1 çay kaşığı kabartma tozu
-4-5 damla vanilya aroması
-4-5 damla limon aroması

şerbet:
-1 kaşık splenda
-1 çay bardağı su
-yarım limon suyu

Su,splenda ile kaynatılır.limon suyu eklenip beraber kaynatılarak şerbet yapılır ve soğumaya bırakılır.

Tatlının tüm malzemeleri iyice yoğrularak kurabiye hamuru kıvamı alması sağlanır(lorun iyice ufalanmasına dikkat edin)

170 derecede önceden ısıtılmış fırında yaklaşık 20dk kızarana dek pişirilir.soğumuş olan şerbet sıcak tatlının üzerine dökülerek çekmesi sağlanır.

yeni bitti galiba karbonhidratsı beslnmekten oluyor bu

benimde o aklıma geldi protein oranını yükseltin deilmi?ve meyvada yemiyorsun.hiç olmazsa karbonhitratı meyvadan al.ben yiyorum geçti agrılarım .günde 1 meyva yada az bişey çerez yiyorum.paleoda yasak deil biliyorsun

son tıceker denememm bugun hıcbırseyım yolunda gıtmıyor galıba (( mutsuz okul gunu. mutsuz tartı gunu ..tıckerda olmuo (
yahu niye mutsuzsun olumsuz olma......beterin beteri var.allaha şükür bi sıkıntın o olsun ..herşey olur ..arkadaşlar yaparlar sana ticker

arkadaşlar lütfen cevap verin bu yazdığım tatlıyı yapıp atakta yiyebilr miyim?

ama işte kilo verme sürecinde meyva ya da çerez yedğinde maalesef kilo veremiyorsun o nedenle yemiyorum.

lor tatlısı diye bir tarif buldum şerbetli bir tatlı ve atağa uygun görünüyor. eşimi de yağsız lor almaya markete gönderdim gelsin başlayacam bakalım nasıl olacak :)

Bu saatte mi yapıcan, çok yeme ama yoksa eritemezsin onu sabaha kadar...) Eşine de helal olsun valla gecenin bu saatinde gitmiş çok takdir ettim...)

benim yine 3-4 gündür zonklama şeklinde başağrılarm başladı, kızlar sizde de var mı?

Benim bugün çok ağrıdı carmen, demir canın tavsiyesi üzerine girdim duş aldım, ağrı kesici aldım bir de kahve içtim kendime geldim valla...)

sadece 1 tane yiyecem gerisini eşime bırakacam. Evet takdir edilesi bir eşim var

yahu niye mutsuzsun olumsuz olma......beterin beteri var.allaha şükür bi sıkıntın o olsun ..herşey olur ..arkadaşlar yaparlar sana ticker

eve gelene kadar supe rmotıveydım okula elımde 1 poset erzakla gıdıyorum lıght sut yoğurt tavuk yemegı aralardada bol su ... tartım bozulmustu bugun tamır ettım bı cıktım nerdeyse ılk gunku kılomdayım ve 17. gunum bıttıı hemde kacamaksızz. dukan yapmayan bır arkadas goturdu boreklerı pastaları yarım kılo vermıs bende almısım anlamaıdm ben nasıl oldu acaba tuz etklılımı cok ben cok cok azaltmamıstım normal tat verecek kadar atıyrm butun yemeklerı fırında sıfır yagda yapıorum cunku acaba tuzdan olabılırmı ???? buda tıcker kodum ama olmadı bırı hayrına bana yaparsaa

Hayatım senin geçen haftaki kilon 82,5

Bu arada sadece güncel kilonuzu yazın kızalar. Böyle detayı yeniler yazsınlar. Hepinizi biliyom kara kaplı deftere pardon listeme kayıtlısınız

canım, ben geçen hafta 82,8 yazmıştım ama senin içinden 82,5 gelmiş, öyle yazmışsın. zaten vereceğimi düşündüğüm 300 gram için ses etmemiştim.. gerçekten de vermişim

bu haftayı saymıyorum zaten kendim için. reglde ne oldu bitti anlayamam, gerçeği gelecek hafta anlayacağım..iki akşamdır canım yemek yemek istemiyor. biraz yulaflı ekmek ve sütlü kahve içiyorum.. aslında hiç böyle olmazdım, bunu da regle bağladım. bu akşam et yerine yumurta mı haşlasam dedim,sabah ve öğlen normal yiyebiliyorum sonuçta; gene istemedi canım. umarım yarın böyle olmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…