Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar 11.10 2011 de 67kg başladığım zayıflama turumun 5 atak hariç 12.seyir günümde bu sabah 62.800 çıktım :) ve ölçülerimde de 1 er, 2 şer cm incelme var mutluyum tekrar teşekkürler sizin desteğinizle sevgiler.

ben de başladım hadi bakalım bismillah..bugün 4. atak günündeyim..dün komşumun hain çabaları sonucu azcık kaçamak yaptım ama bundan sonra asla yok..

merhaba ilk 3 gün zorlu geçiyor ama alışıyorsun ben çok su içen biri değildim ama bu diyet bana su içmeyi öğretti .bide yemeklerinin yanına sos yap ben öyle yapıyorum yoğurt az sarımsak bir tane küçük salatalık turşusu bide acıyı severim yasak mı bilmiyorum ama acı biber sosu koyuyorum afiyetle yiyorum dene istersen .Kolay gelsin hepimize

günaydın kılzaaarrrr

reglime rağmen bu sabah -300 gr

telli turnam :
bugünkü kg : 77.5
bu hafta verilen : -500 gr

Çok vaktim yok işteyim.Sabah tarıldım 68.00 sanırım geçen haftakinden bi değişiklik yok gibi.Ama hafta içi kilomda çok yükselmeler oldu.70.00 falan çıkmıştım.Neyseki düzelmiş bunada şükür.

böyle bir topik var. mj sayını doldurabilirsin. bende geçenlerde görmüştüm:) )

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...si-doldurmak-isteyenlerin-paylasim-alani.html

ay herşeyin topiği var ya kadınlar klübünde, çok hoş:))

nrynry cim, istersen o arada google a leslie spor video tarzında bişeyler yazıp arat. diyetle ilgili bir sitede yayınlanmış linkler var. seni kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk a yönlendiriyor. belki o şekilde de ulaşabilirsin. olmazsa mesajlar dolunca bana mailini yollarsın.

bak gene yadığım yer kkkk harfine dönüştü:)))

Günaydın kızlarrrr bu gün çok mutluyum çünküü güne -700 ile başladım. Allahım inşaAllah böyle devam eder.

Dün deli gibi spor yaptım. Artık her akşam en az 40 dk yürüyeceğim. Hızlanması lazım yaa bu kilo vermenin.

Sizleride çok merak ediyorum kimler ne vermiş, listemizi açalım bakalım şöyle bir.

merkese merhaba bende haftalik bildirimimi yapayim.

suanki kilom: 85,0 kg
bir haftada verilen kilo 2,2 kg

kilolar gidiyor ya cok mutluyum. heleki insanin vucudundaki degisimleri gormesi harika. benim bugun 17. gunum 17 gunde 5 kilo benim icin inanilmaz birsey

Son düzenleme:

yazmıştım ama tekar yazayım bugun
kilom :79.7
gecen haftay göre fark: +1,2
nedendir anlayamaıyorum.son 4 gündür leslie yapıyorum kilo düşecegine artıyor bende:))

Son düzenleme:
günaydınn
pc açık kalmış, yen, farkettim
neyse
geçen hafta:86.7
bu hafta:85.1
verilen:1.6
regl oldu olacam, neye nazlanıyor anlamadım ama bir korku sardıkı sormayın

Bende şimdi tartıldım çok mutluyum bugün 73 kilo ya inmişim -800 11gün oldu dukana başlayalı çok iyi

yazmıştım ama tekar yazayım bugun
kilom :79.7
gecen haftay göre fark: +1,2
nedendir anlayamaıyorum.son 4 gündür leslie yapıyorum kilo düşecegine artıyor bende:))

Yazdım bitanem.

Banada oluyordu 1-2 gün +1 hatta 1,5 gördüklerim olmuştu bir kaç gün. O günlerde moralim bozulmasın diye tartılmamıştım. Sonra gitmeye başlamıştı.

Şimdi seni düşünüyorum da. Senin etin falan sıkı sanırım. Çünkü hiç göstermiyorsun kilonu, hani öyle kilolu olupda yağlı değilsin sen. Bak ben mesela yağlıyım, göbeğimde çok var ve bu nedenle bence senden daha hızlı veriyorum. Sen de sıkı olduğun için kolay veremiyorsun. Bu benim görüşüm ve inanıyorum ki böyle. Sen hatta zayıflaman da önce etlerin yumuşayacak ondan sonra kilo vereceksin. Zaten kiloda çok düşme olmayıp bir beden kadar incelmende bu dediğimi teyid ediyor. Bence hiç kasma moralinide bozma. Aynen dikkat etmeye devam et. Ya sen pes edeceksin ya kilolar.

günaydınn
pc açık kalmış, yen, farkettim
neyse
geçen hafta:86.7
bu hafta:85.1
verilen:1.6
regl oldu olacam, neye nazlanıyor anlamadım ama bir korku sardıkı sormayın

Harikasın canım..

Sen reglde yine verirsin -100 -200 ama regl bitince hemencecik hızlanır.

Aman ha kazaya kurban gitmeyesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…