Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kilo veren herkesi tebrik ederim bu arada
kilosu aynı çıkanlarda sakın üzülmesin, vücut bazen birkaç gün direniyor ve birden iniyor, ben pazartesiden beri 85.6 ydı bu sabah iniverdi 500 gram
sakın vazgeçmeyinnnnnnnn

düne göre -600 ama geçen haftaya göre -200 ühüüüüü.
şidmi yürüyüşten geldim.
geçenhafta 55.
bugun 54.8

ama olsun cm olarak incelme bile benm için büyük şeref :KK9:

Yazdım bitanem.

Banada oluyordu 1-2 gün +1 hatta 1,5 gördüklerim olmuştu bir kaç gün. O günlerde moralim bozulmasın diye tartılmamıştım. Sonra gitmeye başlamıştı.

Şimdi seni düşünüyorum da. Senin etin falan sıkı sanırım. Çünkü hiç göstermiyorsun kilonu, hani öyle kilolu olupda yağlı değilsin sen. Bak ben mesela yağlıyım, göbeğimde çok var ve bu nedenle bence senden daha hızlı veriyorum. Sen de sıkı olduğun için kolay veremiyorsun. Bu benim görüşüm ve inanıyorum ki böyle. Sen hatta zayıflaman da önce etlerin yumuşayacak ondan sonra kilo vereceksin. Zaten kiloda çok düşme olmayıp bir beden kadar incelmende bu dediğimi teyid ediyor. Bence hiç kasma moralinide bozma. Aynen dikkat etmeye devam et. Ya sen pes edeceksin ya kilolar. :KK34:

CANIMSIN BİR TATANEM SAOL.TAŞ GİBİ HATUNUM YANİ ÖLE DİYORSUN DEİLMİ?HEHE
moralimi bozmuyorum alıştım artık gram gram gidiyordu hafdada şimdi arttı.oda şubendeki ayın 26 ile 31 ri sendromu diger adı sema sendromu (bu sendromuda ben icad ettim ortalık sendrom doluya)yani aşırı stresten canım .bugun suratım aşırı asık bildigin gibi deil.aybaşına artık gülerim ben.üzerine birde yıl sonu ekleniyor yavaş yavaş:)))))))))))

hepinizin yazdıklarını okuyorum ama cevap yazmaya vakit bulamıyorum 22 aylık bir kızım var hiç durmuyor sürekli onun peşindeyim herkez çok güzel kilolar vermiş inşallah bende veririm bi 70 görsem gerisi gelir

CANIMSIN BİR TATANEM SAOL.TAŞ GİBİ HATUNUM YANİ ÖLE DİYORSUN DEİLMİ?HEHE
moralimi bozmuyorum alıştım artık gram gram gidiyordu hafdada şimdi arttı.oda şubendeki ayın 26 ile 31 ri sendromu diger adı sema sendromu (bu sendromuda ben icad ettim ortalık sendrom doluya)yani aşırı stresten canım .bugun suratım aşırı asık bildigin gibi deil.aybaşına artık gülerim ben.üzerine birde yıl sonu ekleniyor yavaş yavaş:)))))))))))

Boşver tatlım ne ay sonları biter ne yıl sonları. Vallahi bir sene sonunu atlattık demeden diğeri geliyor. Sıkışıp kalıyoruz araya. Takmıyorum artık bende çok takardım amannn gittiği yere kadar Rabbim sağlık sıhhat versin afiyet versin gerisi boş. Sevdiklerimiz yanımızda olsun yeter. Diğer her şey halledilir Allahın izni ile. Bu halimizede binlerce şükür. Aç değiliz açıkda değiliz. Bu gün "nasıl kilo versek" yerine "acaba bu akşam ne yiyecek karnımızı doyuracağız, evlatlarımızı nasıl besleyeceğiz" diyebilirdik. Böyle düşünüp motive olalım. Bulunduğumuz anın tadını çıkarmalıyız. Hayat öyle yada böyle devam ediyor. İyi güzel düşünelim ki güzelliklerle dolalım.

Rabbim dert keder vermesin hiç birimize canlarım.

hepinizin yazdıklarını okuyorum ama cevap yazmaya vakit bulamıyorum 22 aylık bir kızım var hiç durmuyor sürekli onun peşindeyim herkez çok güzel kilolar vermiş inşallah bende veririm bi 70 görsem gerisi gelir

Ne güzel spor yapıyorsun bak. Birde dukana uydun mu ohh gitsin kilolar. Verirsin neden vermeyesin yeter ki azimli istekli ol.

Ne güzel spor yapıyorsun bak. Birde dukana uydun mu ohh gitsin kilolar. Verirsin neden vermeyesin yeter ki azimli istekli ol.

dışarı çok çıkamıyorum ama evde sizlerden duyduğum leslie yapıyorum o kadar diyet yaptım diyetisyene bile gittim aylarca 74 den aşağı inemedim 73 ü görünce heyecan yaptım inşallah istediğimiz kilolara geliriz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar nasılsınız bakalım ben bugün çok iyiyim bugünde güne - 500 le başladım 64.100 olmuşum:KK52::KK52::KK52:
telli turna benide liteye yaz...
başlangıç kilom:72.300
başlangıç tarihim 20/09/2011
şu anki kilom:64.100
geçen haftaki kilomu hatırlamıyorum canım sende listesi vardı ordan yazarsın öpüyorum hepinizi
bu arada yarın büyük gün benim için bu gün test alayımda yarın sabahtan test yapıcam bakalım hayırlısı dua edin benim için kızlar

kızlar nasılsınız bakalım ben bugün çok iyiyim bugünde güne - 500 le başladım 64.100 olmuşum:KK52::KK52::KK52:
telli turna benide liteye yaz...
başlangıç kilom:72.300
başlangıç tarihim 20/09/2011
şu anki kilom:64.100
geçen haftaki kilomu hatırlamıyorum canım sende listesi vardı ordan yazarsın öpüyorum hepinizi
bu arada yarın büyük gün benim için bu gün test alayımda yarın sabahtan test yapıcam bakalım hayırlısı dua edin benim için kızlar

ayy, hadi inşallah hamilelik haberini verirsin bize yarın sabah. kilo kaybı da çok güzel bu arada. 10 kg ye 2 kg kalmış. bi 15 güne inersin bence o kiloya da. ve yakında 10 kg vermiş bir hatun olacaksın. tabi bebek gelirse durum farklı, o zaman da 2 haftalık hamile bir bayan olacaksın:))))

yazmıştım ama tekar yazayım bugun
kilom :79.7
gecen haftay göre fark: +1,2
nedendir anlayamaıyorum.son 4 gündür leslie yapıyorum kilo düşecegine artıyor bende:))
vucut aliskin olmadigi icin ilk gunlerde yorgunluktan su topluyor ama daha sonra kilon inmeye baslar

selam hanımlar..
bende hemen haftalık durumumu bildireyim...
şu an ki kilo:61
bu hafta verilen:500 gr

başladığımdan beri iki kilo verdim.. 50leri görmeye az kaldı yaşaşın..

telli_turna beni de yazdın dimiii=)))

Başlangıç:58 08/10/11
geçen hafta:55
bugün: 54.8kg

bensiz olmazzzz :18:

ankarada olan bayanlar bana yazabilir mi kızılayda toz tatlandırıcı nerden bulabilirim kızlar

ay herşeyin topiği var ya kadınlar klübünde, çok hoş:))

nrynry cim, istersen o arada google a leslie spor video tarzında bişeyler yazıp arat. diyetle ilgili bir sitede yayınlanmış linkler var. seni kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk a yönlendiriyor. belki o şekilde de ulaşabilirsin. olmazsa mesajlar dolunca bana mailini yollarsın.

çok teşekkür ederim dolmasını bekleyeceğim artık :)

X