Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım o yayınladığın adres açılmıyo nerden indircez ki onu

evet çok ugraştım linkleri ama kabul etmiyor burası..çok güzel linkler var elimde..ama nasıl yayınlıyacagım bilemiyorum.bana özelden mail atsan ana yollarım.bu nickimi yeni açtıgımdan 100 mesaj kuralım olmadıgı için özelden mesajda atamıyorum

Evet muffin lezzetli oluyor. Çekiniyorum ama biraz kilo vermem durur, yavaşlar diye. :)

kızlar krepi teflon tavaya tek parca halinde değil de 1 yemek kaşıgı doldurup ayrı ayrı 3-4 parça koyuyorum. pişerken daha rahat kalkıyor tavadan.1 koca krep yerine 4 küçük krep cıkıyor yani. sonra 2 krepin arasına light kaşar koyup tost gibi de yiyebiliyorum.

sizin tarif ettiginiz gibi yogurtlu yapılan krep hamuru daha kıvamlı oluyor. sütle yaptıgımız zaman birbirini pek tutmuyor. ama yogurtlu biraz ekşi bir tadı oluyor.geçen bir arkadas sütle yapıp suzgeçle süzdüğü zaman kıvamının daha iyi oldugunu yazmıstı. ben de onu denicem bir gun

Evet muffin lezzetli oluyor. Çekiniyorum ama biraz kilo vermem durur, yavaşlar diye. :)

hayır canım aksine hem doyarsın hem metabolizman hızlanır kepek yediğin icin. hem sindirimin guclenir. hıcbir sakıncası yok merak etme. yalnız şeker yerine doğal tatlandırıcı koymalısın . tarcın, limon kabugu vb baharatlarla aroma katarsın seve seve yersin canım

kızlar kızlar kızlaaaaaaarrrrr biraz önce 61 kiloyken giyebildiğim pantolonlarımın hepsini denedim ve hepside rahatlıkla oldunasıl oldu anlamıyorum şu an 65 kiloyum ama 61 kiloyken girdiğim pantolonlara girebiliyorum tabi ozamana göre çok az çookkk çoookkk az dar ama gayet rahat giydim hepsini allahııımmm çooookkkk mutluyummm

tebrikler şekerim. eeee 61 kiloya ne kalmış ki demek ki sıkılaşa sıkılaşa zayıflıyorsun canım. insanın vucudu şekillendikçe daha da mutlu oluyoo:)darısı basımıza

tamam canım ben sana özelden atayım mail adresimi yolla bana öptüüümmmmm

Splenda koyuyorum ama yinede şüpheliydim. Hoşuma gitti bu. Kullandığım bir tarif var ama pek hoş olmuyor. Sen nasıl yapıyorsun? Tarifini verebilirmisin?

tebrikler şekerim. eeee 61 kiloya ne kalmış ki demek ki sıkılaşa sıkılaşa zayıflıyorsun canım. insanın vucudu şekillendikçe daha da mutlu oluyoo:)darısı basımıza

evet canım ya spor yapıyorum düzenli o yüzden sanırım zaten diyorum kendi kendime şu an 65 kiloyum ama ben kendimi daha zayıf görüyorum heralde sıkılaşmanın payı var darısı başınıza canım bu gün 2. mutluluğum bu gündüz eski çalıştığım yere gittim kuaförde çalışıyodum ben ordayken eski müşterilerimiz geldi beni görünce nekadar zayıflamışsın çok güzel olmuşsun dediler acayip mutlu oldum tabi hemen sordular nasıl verdin diye bende dukanla diyince sendemiii diye bi tepki geldi herkes bu diyeti yapıyo sanırım herkes bu diyeti yapıyosa bu diyet bi harika nasıl yapıyosun diye sordular vallahi anlatılcak kadar kısa değil internetten araştırın dedim ooffff sıkıldım zaten herkese ayrı ayrı anlatmaktan artık internetten bakın diyip geçiyorum

Splenda koyuyorum ama yinede şüpheliydim. Hoşuma gitti bu. Kullandığım bir tarif var ama pek hoş olmuyor. Sen nasıl yapıyorsun? Tarifini verebilirmisin?

tabii ki verebilirim canım. şöyle:

1 küçük çay bardağı süt
1 yumurta
2 -2,5 yemek kaşığı splenda

bunların hepsini karıştırma teli ile çırpıyoruz.

ardından 6 kaşık yulaf kepeği
hemen ustune yarım paket kabartma tozu ve yarım paket vanilin
1 limonun kabugunu rendeliyorum ve ardından çeyrek kimon suyu koyuyorum.

hepsini karıştırıp 6 eşit parcaya muffin kalıbına koyup ısınmış fırına atıyorum. sebze gununde havuc da koyabilirsin canım. havuc tarcın super oluyo:)

cetvelle ilgili açıklama yapan arkadaşım teşekkür ederim ama oraya kopyala yapıştır diyince formata uygun değildir yazıyor ben yanlış mı yapıyorum diye ondan sordum tekrar

süper canım. cok sevindim senin adına. insanlar zayıfladıgımı farkedince ben de seviniyorum ben de 6 yıldır uzattıgım saclarımı kestirdim kısacık. artık zayıf ve kısa saçlı esla olcam eşime diyordum ki ben şu sacları değiştirmek istiyorum. değişik tarz istiyorum. o da diyordu ki en buyuk tarz değişikliğini yapıcaz zayıflıcazzz. gerçekten de doğru tanınmıcak kadar zayıflamak istiyorum hattaaaaehehehhe

Teşekkürler, bunuda yapacağım. İyi geceler herkese.

bu diyetin iyi yanı bu işte.yagdan verdigin için kiloları şıkıştırıyor vucudu.o yüzden olmuştur pantolonların.
tamam canım ben sana özelden atayım mail adresimi yolla bana öptüüümmmmm

yolladım tatlım.indirmek çok kolay o linklerden .ve bu leslie yi çok seviyorum.hayatta spor yani bu tarz spor yapmayı seven biri deilim ebru şallı falan.ama bu hatunla ben çok güzel ve zevkli spor yapıyorum

cetvelle ilgili açıklama yapan arkadaşım teşekkür ederim ama oraya kopyala yapıştır diyince formata uygun değildir yazıyor ben yanlış mı yapıyorum diye ondan sordum tekrar

neden uygun deildir diyyor biliyormusun kopyaladıgın adres hangisi orda bir sürü adres var..

son halini aldıktan sonra alta siyah çerceveli pencerelerdeki adresler kutucukları var .ben ana hangisi oldugunu söledim.ilk kutucuk olacak.ilk kutucukda iki adre var.ikincisini kopyalayacaksın ama tamamını deil.png ye kadar olan kısmını.bir daha dene de olmuyorsa tekarar yaz anlamadıgın yeri

çok sağol canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…