Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet canım doğru yapmışım ama hepsini bu diyetle vermedim bu diyeetle şimdiye kadar 3günde 2kilo 200 verdim

acabildinmi linkleri.indir onları çabuk iniyor.hergun yapalım hep beraber.hem zorda deil hemde çok zevkli.deilmi?

evet canım muhakkak yapıcam hergün bende biraz yapıyodum bi videosunu izlemiştim ordaki hareketleri yapıyodum şimdi bu videolarla yapayım

evet canım muhakkak yapıcam hergün bende biraz yapıyodum bi videosunu izlemiştim ordaki hareketleri yapıyodum şimdi bu videolarla yapayım

bende istiyrmmmm=) haftada bir kilo veriyor gibiyim ama haraket hergün etmiyrm. şu meletin başından kalkamıyorum ki :///
kilo vermem de yavaşlamaya başladı =( ben de hareket yapayımmmm :KK76:

günaydın kızlar ben diyete dün başlamıştım bugün sabah tartıldım 1 kilo vermiş görünüyorum:KK9: 1 günde 1 kilo:) ama bu giden yağ değil biliyorum. çok yakında onlardan da kurtulcam:KK1:

atak dönemimin sonundayım kızlar ve çok aşırı derecede sinirlerim bozulmaya başladı. ben artık normal kahvaltı etmek istiyorum ben bu diyeti çok kolay olucak zannettim ama ilk 3 gün hakiketen çok sarsıcıymı. buğday ve yulaf kepeği bütün dengemi alt üst etti onunla yapılan poğaçadan yaptım dün gece ilk kez ama bu sabah kahvaltıda yiyemedim iğrenç kokuyordu. offf mideme açlıktan kramplar giriyor yumurtada yiyemiyorum artık napıcam yaa

atak dönemimin sonundayım kızlar ve çok aşırı derecede sinirlerim bozulmaya başladı. ben artık normal kahvaltı etmek istiyorum ben bu diyeti çok kolay olucak zannettim ama ilk 3 gün hakiketen çok sarsıcıymı. buğday ve yulaf kepeği bütün dengemi alt üst etti onunla yapılan poğaçadan yaptım dün gece ilk kez ama bu sabah kahvaltıda yiyemedim iğrenç kokuyordu. offf mideme açlıktan kramplar giriyor yumurtada yiyemiyorum artık napıcam yaa

atak döneminin sonundaymışsın işte. bitmiş dayan biraz daha. sonra zaten yiyebileceğin şeyler artıcak.az daha sabır:KK34:

Günaydın benim de atakta dün ilk günümdü sabah tartıldım - 800 gram ı gördüm. Akşam ben yulaf kepeği ile yayla çorbası yaptım çok güzel oldu ondan yedim biraz; birazı da bu akşam için duruyor. Bir de fırında poşette tavuk yaptım içine kekik biraz pul biber fesleğen çok az da tuz ve soğan dilimleri ve sarımsak koydum sadece eti tükettim diğerlerini aroma versin diye koymuştum; gayet lezzetliydi. Gece yatmadan önce de yulaf kepeğiyle krep yaptım sabah kahvaltısı için 3 taneydi birini kahvaltıda yedim hatta azıcık eşim de tırtıkladı ;birini öğleden sonra acıkırsam yemek için arasına peynir koyp yanımda getirdim; diğerini de akşam köfte yapacam onla yiyecem. Ben gayet iyi başladım ama sanki biraz yulaf kepeği ölçüsünü kaçırıyor gibiyim bunun bir zararı olur mu? Bu arada omeg-3 ve spirulinayı sabah kahvaltıdan sonra alıyorum ne zaman almalıyım?

Son düzenleme:
bu diyetin iyi yanı bu işte.yagdan verdigin için kiloları şıkıştırıyor vucudu.o yüzden olmuştur pantolonların.

yolladım tatlım.indirmek çok kolay o linklerden .ve bu leslie yi çok seviyorum.hayatta spor yani bu tarz spor yapmayı seven biri deilim ebru şallı falan.ama bu hatunla ben çok güzel ve zevkli spor yapıyorum

Merhaba,

Linkleri bana da gönderebilir misin, ben de kaç gündür uğraşıyorum, bir türlü indiremedim.

atak döneminin sonundaymışsın işte. bitmiş dayan biraz daha. sonra zaten yiyebileceğin şeyler artıcak.az daha sabır:KK34:

kitabı ilk okumaya başladığımda oh ne güzel bol bol ye hiç aç kalma kilo da alma demiştim ama beni bu kadar yorabileceğini hiç düşünmemiştim bide hergün spor yokmu iş çıkışı o beni öldürüyor işte :) amma demotive olmuşum bende heee :) neyse bundan sonra karar verdim o yulaf kepeğini sadece mecbur olduğum için iilaç niyetine çok çok yoğurdun içine katıp yicem öyle yemeklere falan koymıcam. daha beter oluyorum. bundan sonra ızgara ve sebze artık kahvaltı işini hala halledemedim ama napalım tek başına peynirde gitmiyor ki neyse artık idare edicez. hafta sonu koca bi kap yağzıs menemen yapıp hergün işe getireyim diyorum

acabildinmi linkleri.indir onları çabuk iniyor.hergun yapalım hep beraber.hem zorda deil hemde çok zevkli.deilmi?

bende sana özelden mailimi yolladım canım, bana da linkleri yazarsan hergün beraber yapabiliriz. ben hafta sonuna kadar özellikle yapıp biraz daha fit olmak istiyorum ama sonrasında da devam ederim. birbirimizi takip de ederiz hatta, başka yapanlar da katılırsa..

kızlar kızlar kızlaaaaaaarrrrr biraz önce 61 kiloyken giyebildiğim pantolonlarımın hepsini denedim ve hepside rahatlıkla oldu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:nasıl oldu anlamıyorum şu an 65 kiloyum ama 61 kiloyken girdiğim pantolonlara girebiliyorum tabi ozamana göre çok az çookkk çoookkk az dar ama gayet rahat giydim hepsini allahııımmm çooookkkk mutluyummm:KK8::KK8::KK8::21::21::21::21:

canım çok çok sevindim, harika bir haber bu, hadi leslie ye de başlayalım da hep beraber, çok daha başarılı olalım:))

leslie ne ? ben de başlamak istiyorum gerçi akşamları göbek için pilates yapmaya başladım ama

günaydın kızlaarr :KK3::KK3:
gece ne kadar kaynatmışsınız yahuuu 2 saatir okuyorum :KK1:
bu arada ben hala regl olmadım ve iyice şiştimmm, dana yavrusu konumundayım :KK37:

günaydın kızlaarr :KK3::KK3:
gece ne kadar kaynatmışsınız yahuuu 2 saatir okuyorum :KK1:
bu arada ben hala regl olmadım ve iyice şiştimmm, dana yavrusu konumundayım :KK37:

açıkcası bende formu takip edemiyorum sayfalar çok çabuk ilerliyor..varmı bunu bir kolayı :)
bu arada araştırmalarım sonucunda 2*0 yani 2*7 başlayamaya karar
verdim fizik olatak bana çok uyuyor...diger günler abartmassam inş..
dün protein günümdü bugun yarı serbest ...ve malum günlerdeyim cumartesi tartılacagım
3 gündür yürüyemiyorum bugunden itibaren tekrar başlayacagım sevgiler:)

bende 80 lere elveda edebilecekmiyim yaa:KK43:(

açıkcası bende formu takip edemiyorum sayfalar çok çabuk ilerliyor..varmı bunu bir kolayı :)
bu arada araştırmalarım sonucunda 2*0 yani 2*7 başlayamaya karar
verdim fizik olatak bana çok uyuyor...diger günler abartmassam inş..
dün protein günümdü bugun yarı serbest ...ve malum günlerdeyim cumartesi tartılacagım
3 gündür yürüyemiyorum bugunden itibaren tekrar başlayacagım sevgiler:)

bende 80 lere elveda edebilecekmiyim yaa:KK43:(

canım senin kaç kilo fazlan var?
bildiğim kadarıyla 2/0-2/7 fazla kilosu olmayanlar tarafından ya da sadece kalça kısmında yağlanma olup üst kısmında sorun olmayanlar tarafından uygulanıyor.
yani sen 80lere elveda diyebilecek miyim yazdığın için sordum:26:

leslie ne ? ben de başlamak istiyorum gerçi akşamları göbek için pilates yapmaya başladım ama

leslie diye bir kadın var. kilo verdirmeye yönelik bir spor şekli geliştirmiş. tempolu şekilde yapıyorsun ve yağ yakıyorsun. sanki yerinde sayarak yürüyor gibisin ama sonra eller kollar ekleniyor vs. googledan aratırsan leslie spor gibi mesela, görebilirsin.

canım senin kaç kilo fazlan var?
bildiğim kadarıyla 2/0-2/7 fazla kilosu olmayanlar tarafından ya da sadece kalça kısmında yağlanma olup üst kısmında sorun olmayanlar tarafından uygulanıyor.
yani sen 80lere elveda diyebilecek miyim yazdığın için sordum:26:

benim vereceğim 4 kg kaldı vede altım üstüme göre daha kilolu, acaba ben mi yapsam. kitapta gördüğümde aklımdan geçmedi değil ama kendi kendime bu şekilde vereyim de, sonra belki korumaya geçmeden bide bunu dener verebilirsem 1-2 kg daha veririm demiştim..

leslie diye bir kadın var. kilo verdirmeye yönelik bir spor şekli geliştirmiş. tempolu şekilde yapıyorsun ve yağ yakıyorsun. sanki yerinde sayarak yürüyor gibisin ama sonra eller kollar ekleniyor vs. googledan aratırsan leslie spor gibi mesela, görebilirsin.

çok teeşkkürler google da kk olarak aratınca burda da videolarını buldum :) Az önce sordum ama cevap alamadm yulaf kepeği bana günlük 1.5 yemek kaşığı iken bunda miktar artarsa yani 2.5-3 yemek kaşığı olursa bir sorun olur mu ?

benim vereceğim 4 kg kaldı vede altım üstüme göre daha kilolu, acaba ben mi yapsam. kitapta gördüğümde aklımdan geçmedi değil ama kendi kendime bu şekilde vereyim de, sonra belki korumaya geçmeden bide bunu dener verebilirsem 1-2 kg daha veririm demiştim..

hmm.. bence sen başladığın gibi devam et, şimdi onda protein günü çok az ve diğer günler normal beslenme olduğu için belki kilo vermen çok yavaşlar, sn şimdi kalan 4ü de var de dediğin gibi fazladan vermek istediğin 1-2 kg daha olursa güçlendirmeye geçmeden bir süre de onu yaparsın

çok teeşkkürler google da kk olarak aratınca burda da videolarını buldum :) Az önce sordum ama cevap alamadm yulaf kepeği bana günlük 1.5 yemek kaşığı iken bunda miktar artarsa yani 2.5-3 yemek kaşığı olursa bir sorun olur mu ?

evet, kitapta miktar çok kesin belirtiliyor. atakta 1,5 ve seyirde 2 kaşık. sonuçta karbonhidrat içeriği olduğu için bence arttırmamalısın.

X