Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Neslihancım inan ki o konuda hiç bir bilgim yok seni de yanlış yönlendirmek istemem. Bunu mutlaka bir uzmanla paylaş bence.
çok haklısın canım ama şimdi doktora bu diyeti anlatsam bana diyeceği sağlıklı beslen, böyle diyetler yapma vs...
gerçekten beni dinleyip cevap verecek bir doktor bulsam hemen sorcam zaten.........
yok mu içimizde sağlıkçı????

merhaba...bence bebek herşeyden daha önemli ozaman güçlendirme evresini yaparsın ve çok abur cubur yemeden güzel bir hamilelik geçirirsin...

haklisin canim, benim en büyük sorunum diyette olmadigim zaman kendimi frenleyememem ve abur cubur yemem. korkum kilo alip verememekten. dogumdan sonra saadece bebegin agirligi kadar kilom gitmisti cünkü :18: bu diyetle dize gelirim insallah dikkat edince olur bence, yeterki istek ve azim olsun dimi ama

herkes saglikli beslen diye tutturuyorda, ben bunu beceremiyorum. dukan bence cok saglikli, en azindan sonucunu da görebiliyorsun buda motive ediyor. zaten diyeti tamamladinmi ister istemez yemek yeme aliskanliginda degisiyor. ben diyet yapmasam kendimi saglikli besleniyorum diye birakiveririm, ipin ucunuda kaciririm kesin!

yeni dukan testime göre 2 gün ataktan sonra bugün ps günümdü. aksam lahana ve havuc salatasi yaptim, yogurla yedim, yaninda da közlenmis patlican birazda haslanmis et 4-5 catal kadar. midemin kücüldügünü farkettim, normalde yedigimin yarisini anca yiyebildim. ve suan midem bayram ediyor diyebilirim

kızlar şu anda leslie nin videolarını indiriyorum. bu hafta da bunları yaparsam sanırım c.tesiye kadar 1 kg verebilirim, inşallah

kızlar şu anda leslie nin videolarını indiriyorum. bu hafta da bunları yaparsam sanırım c.tesiye kadar 1 kg verebilirim, inşallah

eminimki ölcülerini alirsan farki göreceksin canim. 2 haftada acayip etki ediyor. denenmis tecrübeyle sabittir ben 79lardan 68 kadar verdigim kiloda toplam vucut ölcülerimde nerdeyse 1 m incelmistim tabi mekik ve ip atlamada vardi isin icinde videolari laptopumda kayitli ama yapan yok, bi baslasam kirsam seytanin bacagini yine eski moduma girerimde... tebellestim bu aralar.

ay takıldı bunla yalnız son aşamada, inmedi bir türlü..

Güçlendirme bölümüne geçildiğinde hafta boyunca iki ayrı öğünde istediğinizi yiyebiliyosunuz galiba ama ona tatlı dahil mi?

canim ben gecen sene baska bi siteden indirmistim sende zayifla diye bi siteydi sanirim. ama suan özel abolenere acik galiba. bi bak istersen sen yinede

500 adım (5 dk)
https://rs702tl4.kkkkkkkkkkkkkkkkkk...i|7480|R~526FBD3133ADBC289BECEE32CCC72A40|0|0
1 mil (21 dk)
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

2 mil (35 dk)

3 mil (48 dk)

4 mil (67 dk)

5 mil (68 dk)

Son düzenleme:
canim bende cözene kadar akla karayi sectim diyebilirim, sagolsun arkadaslarin yardimiyla yapabildim, ama degistir desen nerden degistirecegimi bilmiyorum

eger hazirladiysan cetvelini, 2. bölümde son http diye baslayan png kismina kadar kopyalayip kendi profilinde actions butona bas ve ordan cetveline yapistirip kaydet.. ay dogrumu anlattim acaba emin degilim :26: yanlis hatirlamadiysam böyleydi

Benim tek özlediğim şey WAFFEL...=( en çok ona can atıyorum..

ayy benm listem daha çokkk=)) ceviz geldi mesela aklıma

bu arada waffle ı yulaf kepeği ve tatlandırıcılı dukanella ile yiyen arkadaşlar vardı. tairif bulursam eklerim senn için

cikolata, cikolata, cikolataaaaaaa :26: yoksa

Ebru Ferah İşel

DUKANELLA

1 yemek kaşığı kakao
2 yemek kaşığı süt
8 damla sıvı tatlandırıcı (damak tadına göre ayarlanabilir, toz tatlandırıcı da kullanılabilir)
5-6 damla fındık aroması (şart değil)

Hepsini iyice karıştırıyoruz.

ALTERNATİF DUKANELLA TARİFİ
(Yukarıdaki tarifi acı bulanlar için)

1 yemek kaşığı kakao
7 yemek kaşığı yağsız süt tozu
2 yemek kaşığı süt
1 yumurta akı
3 yemek kaşığı toz tatlandırıcı (damak tadına göre ayarlanabilir)
8 damla vanilya aroması

Hepsini iyice karıştırıp, cam bir kavanozda buz dolabında saklıyoruz.
— Ebru Ferah İşel ile birlikte

cikolata, cikolata, cikolataaaaaaa :26: Yoksa

off yaa çikolata çok yiyem birisi değilim görürsem anca yoksa dur çikolata alayım demem,şerbetli tatlılarıda sevmem ama waffel'a bayılıyorum...umarım herkes istediği kiloya gelir ve sonra hiç hesap yapmadan ama çok abartmadan herşeyi yer.

ayy benm listem daha çokkk=)) ceviz geldi mesela aklıma

bu arada waffle ı yulaf kepeği ve tatlandırıcılı dukanella ile yiyen arkadaşlar vardı. tairif bulursam eklerim senn için

arkadaslar kekler icin kullandigimiz kakao dan kullanabilirmiyiz acaba, light sütle ve tatlandiriciyla sicak cikolata gibi olurdu.

arkadaslar kekler icin kullandigimiz kakao dan kullanabilirmiyiz acaba, light sütle ve tatlandiriciyla sicak cikolata gibi olurdu.

kullanabilirsin ama çok miktarda değil. sanırım çay kaşığı kadar veya tatlı kaşığıydı.
bağımlılık halinde hergün hergün değil.
yağsız kakao kullanmak daha iyi olurdu aslında ama çikolata yemekten iyidir=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…