Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum son 15 yılımı diyet listeleri diyetisyenler ile geçiren benide alırmısınız aranıza karataylar mı denemedim lahana çorbalarımı zayıflama hapları mı akapunktur lar mı aklınıza gelen herşey 75 kiloyla başladım 106 ya kadar çıktım 84 ekadar düşüp malesef son 6 aydır adet düzensizliği ve doğum kontrol hapları sayesinde tekrar geçen haftaya kadar 97 idim ama 3 günlük lahana çorbasından sonra tekrar KRAL TAHTINDA 95 i gördüm rabbim çok şükür dolaşırken SİZLER ÇIKTINIZ KARŞIMA ben etçil biri olarak sanırım yapabilirim denemek istiyorum ama pek anlamadım okudum amaaa şimdi nasıl başlıycaz ilk 5 gün atak diyo atak ne demek 5 gün et yiyip yanında hangi sebzeleri yiycez salatalık salata gibi mi ay çok uzun oldu eğer okuyup cevap yazan olursa şimdiden TEŞEKKÜRLER HAKKINIZ GEÇİYO HELAL EDİN PAPATYALARRR.....

yiyebilirsin canım ama çok değil, az miktarda

yedim gitti ama az yemiştim hakkımı yemiyeyim:)

bu arada beni de ekleyebilirsiniz...

birbirimize destek oluruz inş :)

başlama tarihi 17.10.11 89 kilo

atak ile 20.10.11 87 kilo

4 gün atak yaptım yarın seyire başlıyorum inş devamı gelir
ilk hedefim 80 inşşşş

Son düzenleme:
tatlandırıcı olarak SPLENDA mı kullanıyorsunuz????????
internetten mi aldınız yoksa eczaneden mi?????????
yada önerebileceğiniz başka marka var mı??

ay ne güzel yaaa, beni de annem görünce şaşırdı baya, onun dışında pek gören olmadı, iice verene kadar kimseyle karşılaşmamaya özen gösteriyorum

canım hoşgeldin aramıza..
eminim bu diyeti seveceksin ve istediğin kiloya düşeceksin.
başlarda ben de yapamam bunu da bırakırım diyordum ama öyle benimsedim ki, bırakmam mümkün değl
öncelikle kitabımı al ve oku, en büyük yardımcın ve kılavuzun biz de öte o olacak..
ama kitabını alana kadar şu linki de inceleyebilirsin,takıldığın bişey olursa sor yine, yardımcı olmaya çalışırız.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...59399-yeni-baslayanlar-icin-dukan-diyeti.html

ee afiyet olsun ozaman

hadi geçmiş olsun, sebzelere kavuşuyorsun, bundan sonrası nispeten daha kolay geçer

tatlandırıcı olarak SPLENDA mı kullanıyorsunuz????????
internetten mi aldınız yoksa eczaneden mi?????????
yada önerebileceğiniz başka marka var mı??

canım ben başta splenda bulamamıştım migrostan takita diye bişey aldım
bugün eczaneye sordum splenda gelmiş aldım hemen (sağlıklı olduğu için tercih ediyorum, malum aspartam ve sakarin yok içinde)
ama toz olarak yine splenda almak istedim, yok, bulamadım
onun yerine de yine migrostan surel sıvı tatlandırıcı aldım, kekler, tatlılar falan için

yyaaaa sevindim canım peki varmı bi düşme kilonda paleoya geçtikten sonra

canım hoş geldin aramıza yeterli bilgiyi demmir can arkadaşımız vermiş sanırsam sana buraya katılmakla iyi yaptın canım burda birbirimizi çok motive ediyoruz kırk yıllık arkadaş gibi olduk burda seninde aramıza katılmana sevindim

iyi akşamlar herkese yeni dukancılara da hoşgeldinizz diorumm
-200 le güne basladım 72.600 oldumm yavaştan pantolonlar boll gelmeye başladıı ayy nasıı güzell bi duyguuuu
bu arada bugün simlanın blogundaki limonlu kurabiyelerdenn yaptımm çokk güzel olduuu yapmayanlara tavsiye ederimm

hımmm, migros yok malesef bizim burda, söylediklerinin hiçbiriiini bulmam mümkün değil hatta
yaşadığım yerdeki en büyük market bim ve şok desem yeterince aydınlatıcı olur sanırım......

hımmm, migros yok malesef bizim burda, söylediklerinin hiçbiriiini bulmam mümkün değil hatta
yaşadığım yerdeki en büyük market bim ve şok desem yeterince aydınlatıcı olur sanırım......

anladım canım
ozaman sen eczaneye sor, yoksa bile getirtirler belki, ya da netten alırsın son çare

kızlar listemi yapıosunuz benide ekleyin

başlangıç tarihi: 26/09/2011 (24 gün)
başlangıç kilom: 66.3
şuanki kilom: 61.5
hedef kilom: 53.0
vermiş olduğum kilo: 4.8

sevgili arkadaşım benide yaz bakalım:)
başlangıç tarihi:20/09/2011
başlangıç kilosu:99 kilo
hedef kilom:65
güncel kilom:89.600
toplam verilen kilo:9.400

aynı kılo ıle baslamısız bayıldım sana 30 gunde 9.4oogr superr ek bıseyler yaptın mı merak edıyorum yuruyus falan

anladım canım
ozaman sen eczaneye sor, yoksa bile getirtirler belki, ya da netten alırsın son çare
ne dikkatimi çekti biliyormusun, ben 93.8 le başladım ve şimdi yaklaşık 86 yım, sen 86 ile başlamışsın ve 78 sin
kısaca ben seni 1 ay geriden takip ediyorum
hadi 60'lar çok özletmeyin kendinizi

listeye beni de ekleyin noluuurr:)

başlangıç tarihim: 10 ekim 2011
başlangıç kilom: 75
hedef kilom :60
şu anki kilom: 72(yaniii 10 gunde 3 kilooo

Merhaba kızlar :) Bugün dukan diyetimin 4. günü bitti. Atak evresindeyim 5 gün yapmayı planlamıştım kaldı 1 gün :) . Yeni üye oldum sırf sizlerle iletişim kurmak için . Bu diyette motivasyon çok önemli sizde bunu çok güzel sağlıyorsunuz. Elimden geldiğince bende yardım etmeye çalışacağım. Hep birlikte vereceğiz kiloları inanıyorum ben. :) Hedefim 15 kilo. 3 kilo verdim şimdiden. :)

tebrikler canım. hoşgeldin aramıza:) benim de hedefim 15 kilo. hadi bakalım:) başarıcazzzz

ayy ne listesi. nezaman. noluyooooooo.
beni de yazınnnn:)))))

başlangıç tarihi: 8 ekim (3gün atak+ 10.gün)
başlangıç kilom: 58.
şuanki kilom: 55.200
hedef kilom: 51.0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…