Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet canım birgün saf protein, birgün protein + sebze

bence burayı oku güzelce ;

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...59399-yeni-baslayanlar-icin-dukan-diyeti.html

Son düzenleme:

kitap yurdun da var internet sitesinden sipariş verebilirsin. hem heryerde 19 lira orada 12 lira ve hemen gönderi diyor. İstersen sipariş verebilirsin

mrb
seyir evresinde 1 gün protein; 1 gün protein ve sebze birlikte olacak (veya alternatifi 5 gün protein 5 gün sebze ve protein ama genelse 1+1 yapılıyor; kitapta 1+1'i daha cok tavsiye ediyor)
Sebze+protein gününde sebze miktarı proteinden fazla olmayacak; patates bezelye mısır, baklagil gibi seyler yenmeyecek. suanda aklıma gelen bunlar başka sorun olursa elimden geldiğince cvplarım

teşekür ederim arkadaşlar:)) benim içinde 1+1 iyi olacak galiba...verilen linke de hemen bakıyorum :)

bu arada bugun ataktakı son günüm balıgın yanına pişmiş sogan yiyebilirmiyim acaba..

kitap yurdun da var internet sitesinden sipariş verebilirsin. hem heryerde 19 lira orada 12 lira ve hemen gönderi diyor. İstersen sipariş verebilirsin

genelde üyelik istiyor bu tür siteler hemen bakıyorum ..ama bu hafta sonuda şansımı deneyeyim...bulamazsam int en mantıklısı olacak fiyatı da iyiymiş..

genelde üyelik istiyor bu tür siteler hemen bakıyorum ..ama bu hafta sonuda şansımı deneyeyim...bulamazsam int en mantıklısı olacak fiyatı da iyiymiş..

evet burası da üyelik istiyor ama çok fazla alnegirli değil bi şirfe bi mail yetioyr üye olmak için. fiyatları da çok uygun

Evet oda olabilir. Öyle yapalım. Ben alfabetik dizmiştim onu başlangıç tarihe göre sıralarım

kızlar nasılsınız bugün giremedim nete eşime yardıma gittim sabahtan sonra eski çalıştığım yere arkadaşlarımı görmeye gittim ordan pazara gittim derken bu saat odu bu arada bu sabah -500 le başladım güne allahıma bin şükür tekrar vermeye başladım kiloları bu gün 1 ay oldu diyete başlayalı ve ben 1 ayda 7 kilo 100 gr vermiş oldum darısı nice 7 kilolara inşallah zaten vermem gereken 7 kilom kaldı inşallah onuda 1 2 ayda veriri darısı başınıza kızlar

herkese merhaba benide ekleyin fıstıklar...

Ad: rapunzel77
Başalangıç tarihi: 15.09.2011
Başlangıç Kilosu: 75.9 kg
Hedef: 63 kg
Şimdiki Kilo: 69.5 kg
Bu hafta verilen kilo:0 kg ( reglıyım )
toplam verilen kilo:6.5 kg

canım ben çok çekiyorum bu kabızlıktan denicem mutlaka inşallah banada etki eder

tebrik ederim arkadaşım

ayy darısı başımaaa kaç gündür sabitim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…