Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaslar 24 gunde 6 kilo verdim ama 4 gündür wc ye çıkamadım yulaf kepeğide ise yaramıyor ne yapsam ki acaba tecrübeli arkadaşlar bi yardım etseniz fikirlerinizle lütfeeeenn

rapunzel ben kekik çayıyla rahatlamıştım bir dene istersen.çay süzgecine bir miktar kekik koyuyorum üzerine sıcak su döküyorum ve içiyorum.diğer türlü demlediğinde çok acı oluyor içemiyorsun.

ben sabahına rahatlamıştım.inş sende kurtulursun çok fena bir durum yaşamayan anlamaz...

merhaba arkadaşlar..ben eski dukancıyım..sizlere moral olsun diye yazmak istedim..dukanla verilen kilolar geri alınmıyor..istediğim kiloya inemeden bıraktım ama geride kilo almadım hemde dukanın dediği protein perşembesini yapamdım ve yulaf kepeğini yemediim halde..hepinize başarılar diliyorum..

teşekkür ederiz....

Rapunzelcim kitapta yazıyor her güne 1 kaşık buğday kepeği ekleyebilirsin ya da yemeklerden sonra 1 tatlı kaşığı zeytinyağı yiyebilirsin.

cnm tesekkur ederim cevabın için aslında evde hint yağı var kabızlık için birebir esimde çok ısrar etti iç diye ama sonucta yağ olunca içmek istemedim neyse cnm biraz sonra içiyim bakalım ne olacak öpüyorum cnm

börek tarifim
malzemeler
*2 kaşık yulaf kepeği
*1 kaşık buğday kepeği
*2 kaşık yoğurt
*2 yumurta
*1 çay kaşığı kabartma tozu
*Yağsız lor
Tüm bu malzemeleri hamur kıvamına getirip borcama yaydım ve üzerine çok az tat vermesi açısından çörek otu serptim.Ama eğer atak evresini geçmiş ve seyir dönemindeyseniz,protein+sebze gününde bol maydonoz kullanarak çok daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz

$DSC08551.jpg

rapunzel ben kekik çayıyla rahatlamıştım bir dene istersen.çay süzgecine bir miktar kekik koyuyorum üzerine sıcak su döküyorum ve içiyorum.diğer türlü demlediğinde çok acı oluyor içemiyorsun.

ben sabahına rahatlamıştım.inş sende kurtulursun çok fena bir durum yaşamayan anlamaz...

cnm merhaba çaylarda ise yaramıyo artık ender saraçın formuşa 7 çayını içiyorum hergün sadece kuçuk tuvalete çıkarıyor oda etkilı oldu kilo vermeme ama digerinde işe yaramıyor birazda hint yağı ıçeceğim son çarem:KK54::KK54::KK54::KK54:

Olabilir en kötü ihtimalle peynir, yumurta falan yiyemez misin? Samimiyet dereceniz nedir ve onlara diyette olduğunu belli edecek misin bilmiyorum ama duruma göre yanında ton balığı bile götürebilirsin :)

yani sevgilimin iş çevresinden birileri. bizden yaşça büyük bir çift.. arada dışarıda biraraya geliyoruz ama evlerine ilk kez gidicez. rejimde olduğumu saklamama gerek yok söyleyebilirim ama yanımda bişey götürmem yada sofrada bulunmuyorsa peynir yumurta falan istemem abes olabilir... sanırım uygun bişey olması için dua etmekten başka çarem yok şimdilik:KK43:(( Allahım devamlı sınanıyorum galiba :18:

arkadaslar 24 gunde 6 kilo verdim ama 4 gündür wc ye çıkamadım yulaf kepeğide ise yaramıyor ne yapsam ki acaba tecrübeli arkadaşlar bi yardım etseniz fikirlerinizle lütfeeeenn

bende bu konuda sorun yaşadım. activyalar da fayda etmedi gibi. o yüzden dün akşam bitki çayı içerken içine biraz da sinameki karıştırdım. bugun sonuç verdi. tavsiye ederim. yeşil çayla içebilirsin mesela. önce sinamekiyi 3 dk kadar demlendir sıcak suda, sonra hangi çayı içmek istersen daldır içine, o şekilde yatmadan veya akşam içersen muhtemelen benim gibi ertesi güne sonuç alabilirsin... birde sabahları kalkınca 1 bardak ılık suyun içine 1-2 damla sirke damlatarak içebilirsin. bağırsakları uyarıyormuş ve tembelleşmesini engelliyormuş...

magnezyum hapı kullanabilirsin hem kramp önlüyor hemde kabızlığı..birde yulaf kepeğini ılık sütle tüket...:))

yani sevgilimin iş çevresinden birileri. bizden yaşça büyük bir çift.. arada dışarıda biraraya geliyoruz ama evlerine ilk kez gidicez. rejimde olduğumu saklamama gerek yok söyleyebilirim ama yanımda bişey götürmem yada sofrada bulunmuyorsa peynir yumurta falan istemem abes olabilir... sanırım uygun bişey olması için dua etmekten başka çarem yok şimdilik:KK43:(( Allahım devamlı sınanıyorum galiba :18:

bihtercim tahminimce mutlaka bir çeşit et yemeği hazırlayacaktır, ondan mümkün olduğunca yemeye çalışırsın, yanında yoğurtla birde.
hem diyette olduğunu söylersen eminim sana yardımcı bile olur, peynir falan koyar masaya arkadaşın,
sıkma canını, ben 3 gün üstüste domates yedim, p günümde bile :KK1:

bende çarşamba günü eşimin arkadasına gidicem,
oturacakmısız falan :18:
akşam gidicez ama inş. pasta börek çörek yoktur :KK1:

bihtercim tahminimce mutlaka bir çeşit et yemeği hazırlayacaktır, ondan mümkün olduğunca yemeye çalışırsın, yanında yoğurtla birde.
hem diyette olduğunu söylersen eminim sana yardımcı bile olur, peynir falan koyar masaya arkadaşın,
sıkma canını, ben 3 gün üstüste domates yedim, p günümde bile :KK1:

ay halimize bak:) domatesi bile hesap eder olduk, şu dukan insanı ne kadar da iradeli yapıyor:))

bnde öyle tahmin ediyorum, et yemeği misafir ağarlarken istisnasız bir alternatiftir sonuçta.. bakalım yarın veririm akşam yemeğinin raporunu :KK9:

KIZLAAAAAAARRRRRRRR:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:evlenmeden önce giydiğim kot pantolonlarımı denedim şimdi diyete başlamadan önce kalçamdan yukarı çıkmayan pantolonların artık içine girebiliyorum yukarı çıkıyolar ve önünü ilikleyebiliyorum fakat biraz dar oluyo 1 2 kilo daha verirsen rahatlıkla giyebilicem onları :KK62::KK62::KK62::KK62:
allahım şükürler olsun 2 yıldır dolap bekliyodu zavallı kotlarım:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Tebrik ederim... :KK16:

ay halimize bak:) domatesi bile hesap eder olduk, şu dukan insanı ne kadar da iradeli yapıyor:))

bnde öyle tahmin ediyorum, et yemeği misafir ağarlarken istisnasız bir alternatiftir sonuçta.. bakalım yarın veririm akşam yemeğinin raporunu :KK9:

sorma valla ne haldeyiz:KK1: haftasonu milleti deli ettim yaa, bu ne eti, nasıl pişirdiniz, yoğurt yağlımı, salatada yağ var mı, kahvenin sütü yağlı mı, tatlandırıcınız var mı :KK1: kendimden bıktım resmen..

sen de fazla sıkma kendini çok zorda kalırsan, yağ, şeker ve karbonhidrattan uzak durduğun sürece bir gece istisnai olarak azıcık sebzenin zararı olacağını sanmıyorum canım

Son düzenleme:
harikasın:))) ne güzel bir histir bu... benimde yazlık bi elbisem var, çok da sevdiğim am a2 yazdır onu giyemiyorum. sanırım aldığımda 58 falandım. bende onu deneyipde rahatlıkla giyebileceğim aşamaya gelmeyi iple çekiyorum. buradan da ilan ederim:))

inşallah canım o günlerde gelecek ama muhteşem bi duygu kendimi dahada motive hissettirdi bana:))

X