Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bir yandan sizi okudukça bende gülüyorum:) demek 3-4 kez üstüste çok geliyor:)) ay çok hoşsunuz....

bana çok geliyo ondan çocuğum olmuyor zahir

abbooowwwww kız iyiki uyardın ben mısır nişastasıyla mısır ununu karıştırmışım, allahtan yemedim

oyyy bu kadar tatlı isteği üzerine kahveye kaldık gene iyi mii

o değil de adama bi dünya tatlı yapmış oldum

Kızlar bugün ilk günüm dukanda..
Akşama

Yoğurtlu tavuk çorbası
Tavuk sote
2 haşlanmış yumurta yemeyi planlıyorum.Yanlış bişi yok değil mi?

Birde salça falan serbest mi?Azıcık tavuga koysam

OYYY
oku oku bitmedi, maşallah sohbet almış yürümüş
kilo verenleri tebrik ediyorum, yeni gelenlerede hoş geldiniz diyorum

ben cumartesi güünü gu...e. net ten yulaf kepeği sipariş etmiştim , bugün gelecek, 2 çeşidindede aldım bakalım hangisi daha iyi

ben aranıza yeni katıldım.bu forumu yaklaşık bir aydır takip ediyorum. ben aslında dukana 20 eylülde başladım. ilk hafta çok güzeldi. 81'den 78.20 ye indim sonra bağırsaklarım çalışmadı ve 80'e çıktım. bu bende acaip sinir bozdu ve bende diyeti bozdum. ondan sonrada her bismillah dediğimde birşeyler mani oldu yada diyette olduğumu unutup yedim. sonuç yinede şu anda 79 kiloyum

hoşgeldinn
bendede bağırsak çalışmama sorunu var, dün sebze protein günümdü ve etli bamya yaptım, üzerinde 1 bardak sinameki çayı içtim... bugün gayet iyiyim çok şükür
kitabı okudunmu bu arada??????

bugün bir isim söyleme furyası var madem bende katılayım. benim ismim fatma denizlide yaşiyorum

ben konuyu kaçırmışım galiba, etkileri, faydası falan, tam anlayamadım
baktım sabah herkes yazmış, lazım olan bişey galiba diyip gidip aldım, ama bahsettiğiniz markayı bulamadım
bendeki pulse marka
şimdi bu omega -3 ün ne etkileri olacak acaba????? birisi yazabilirmi lütfen

önce kitabı okudum sonra alış veriş yaptım başta herşey harikaydı yulaf kepeğinide netten buldum krep yapıyorum hem pratik hem lezzetli. içine peynir ve maydanoz koyup sarıyorum harika oluyor. ne kokusu ne tadı beni rahatsız etmedi

merhaba kızlar evlilerin muhabeti almış yürümüş
oku oku bitmedi sayfalar

hadi gözün yadın neslihancım, yaparsın artık mantıyı

hoşgeldin fatmacım, sakın böyle şeylere kafanı takıp bırakma diyeti, arada fazla kg çıkabilir, uzun süre sabit kalabilir, asla pes etme tamam mı

sen zayıflarken eşin kilo alacak:))

amacım o zaten

merhaba kızlar evlilerin muhabeti almış yürümüş
oku oku bitmedi sayfalar

evli ve çocuksuzların muhabbeti

hadi gözün yadın neslihancım, yaparsın artık mantıyı
:

evet canım, kaç gündür o mantının hayalini kuruyorum zaten

yapacağım yemeklerin baya uzun bir listesi var kepekle, umarım tadını beğenirim
sebze protein günümde patlıcanlı lazanya (kepekle yapcam lazanyaları tabi)
sonra beşamelli bohça kebabı.....
of offf, ne projeler var bende ama halen kavuşamadım kepeğime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…