Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Tebrik ederim hadi inşallah hep böyel devam eder arkadaşım.

Ekşili köfte gibi olmuş çok güzel görünüyor. Hafta sonu deneyeyim ben de sağol arkadaşım.

Merhaba,
Hoşgeldin, birbirimizi destekliyoruz, motive ediyoruz, motive oluyoruz. Ortak sorunlarımızı dile getirip çözümler arıyoruz. Bence en doğru yerdesin. Umarım sende çok başarılı olursun.

Hoşbuldum, işallah başlamak bitirmenin yarısıdır. çok geç kalmak istemiyorum.. bugünden başlıyorum.. alıştırayım yarın da kesin kes programa uyacağım

Hoşbulduk canım aynen benim amacım ideal kiloma ulaşmak.. bu da sağlıklı beslenmeden geçiyor.. şuara bünyemi metobolizmamı şaşırtmam lazım..
aynen motive olmam şart, artık negatif elektrik almak istemiyorum..
kendime birtakım şeyler için söz vermiştim. kola içmeyi çok severim ve bugün de dahil 7 gün boyunca kola içmeyeceğim..
beyaz ekmek, çikolata yemeyeceğim.. kendime olan saygımın artması için bu sözleri mutlaka tutarım..
en önemlisi alışveriş ben yemek yemeği ve alışveriş yapmayı çok severim.. ama ikisi arasında artık seçim yapmam lazım :26:
işallah ideal kilolara düştük mü güzel elbiseler ayakkabılar alırız..
Sen de işallah en kısa sürede topuklu ayakkabılarını rahat rahat giyeceksin

arkadaşlar merhaba,

bugun işe çok mutlu geldim.. çünkü 5 gün atak devresinin ardından 6. günün sabahında 2 kg vermiş olarak uyandım:)))

inşallah bugun itibariyle sp gününe geçtim. sanırım 1+1 şeklinde yapacağım. aslında belkide düzgün şekilde yürüyüş yapabilsem daha çok da kilo verebilirdim ama sadece 1 gün yürüyebildim.. birde dün bir mangal partisi vardı ve ben o kadar yiyeceklere börekler tatlılara rağmen sadece et ve yoğurt yedim:)) ama o kadar yoğun ısrar vardı ki, bilmemnerelerden gelen şarabı geri çeviremeyip 1 kadeh içtim. umarım balonu patlatmamışımdır:)))

selam kızlar,ben dukanla 8 kılo verdım.. ramazana gırdıgmızde koruma evresıne gecmıstım oruc tuttum.ve ramazanda 1.5 kg daha verdım.. ramazandan sonra 15 gun tatıl yaptım ıstedıgımı yedım ama sadece ramazanda verdıgım 1.5 kgnın 1 kg sını gerı aldım halada ıstedıgımı yıyorum...kılo almıyrm lutfen dukanı kurallara uygun yapın sona gerı gelmıyor...cok mutluyum. sımdı sadece haftada 1 gun proteın persembesı kuralını uyguluyrm. yaşasın dukan ...onun sayesınde rahat rahat bıkını gıyebıldım.su anda dukanın bana verdıgı kılodayım 56.7 vermıstı ..ben 56.5 kgyım

Tebrik ederim. Olsun arkadaşım o kadar çok baştan çıkaran yiyeceğe dayanmışsın bir kadeh şarap içivermişsin. Bugün daha dikkat edersin.

Tebrikler arkadaşım, umarım bizde bir kaç ay sonra senin gibi güzel haberler verebiliriz. Ayrıca sizin gibi başarmış arkadaşların öyküleri şahsen beni çok motive ediyor. Bundan sonrası için de umarım başarıyla korursun kilonu ve hep güzel bikiniler giyersin.

merhaba kızlar nasılsınız sayfalar birikmiş light kola hakkında söylemek istediklerim var bende serbest diye light ve zero içtim şişkinlik yaptı tartıda artıları görüyordum şimdi toparladım ve kola asla içmiycem belki arada nadir içerim
bu arada bugün benim doğumgünüm :78:

İyiki doğdun canımmm.
Nice nice selere inşaAllah..

Yeni gelen yaşın sana beraberinde sağlık, huzur, mutluluk ve zayıflık dolu günler getirsin hayırlısı ile

tebrik ederim. Olsun arkadaşım o kadar çok baştan çıkaran yiyeceğe dayanmışsın bir kadeh şarap içivermişsin. Bugün daha dikkat edersin.

zaten çok da arka arkaya olmaz bu tip durumlar. Birde ayın 15inde var sonra 29.unda. Ama işte 15 gün arayla...

Bu öğlen yemekte tavuklu salata yemeyi düşünüyorum, hadi bakalım...

Bu arada doğum günün kutlu olsun fall:)

Doğum günün kutlu mutlu olsun, hep sağlıklı ol canım..
bende kolaya dayanamam.. ama kendime söz verdim yemin ettim 7 gün içmeyeceğim.. böyle böyle atlatacağım.. hele zero ve light olanları daha da zararlı.. çünkü içerisindeki maddeler metobolizmayı yavaşlatıyormuş.

merhaba arkadaşlar bende bugn başladım diyete ilk günüm şu an biraz içim kıyılıyor biraz yogurtlahaşlanmış tavuk yemeyi düşünüyorum birde sormak istedigim birşey var sitede sodalı içecekle ilgili bir bölüm var diyetin yanı sıra bunu yapsak içinde zaten limon yeşilçay ve soda var bir mahsuru olmaz diye düşünüyorum sizce dogru olurmu

18. Gunüm 4.7 kilo verdim 1 haftadır regliyim o yüzden yavaşladı biraz:84::84:

kesin öyle olur canım benimde evleneli 2 sene oldu 1 senedir bebek istiyoruz ama malesef olmadı 2 3 aydır tedaviye gidiyoruz yine olmadı 3 gün önce yine gittim doktora kesin bu ay olur diyetteyim ya ama olsun yeterki hamile kalalımda sonra yine yaparız dimi diyeti

İyiki doğdun canımmm.
Nice nice selere inşaAllah..

Yeni gelen yaşın sana beraberinde sağlık, huzur, mutluluk ve zayıflık dolu günler getirsin hayırlısı ile

çok teşekkür ederim canım umarım bu yeni yaşımda incecik olurum diyet var diye pasta da yemiyorum

Soda içebilirsin onda problem olmaz. Sen sade soda iç ama.

Ben kola içtim bi kaçgün sanırım ondan yavaşladı kilo vermem

teşekkür ederim canım

Mutlu yıllar, nice zayıf ve sağlıklı yıllara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…