Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaa canim nasil yapiyorsun bu pudingi? isteriz isteriz isterizz

tebrik ederim harika vermişsin darısı banaaaaaaa
en kısa zamnda seninde vereceğine inanıyorum.
sağol canım.bende 15 ağustosta başlamıştım.demekki sen birden vereceksin kiloları.
çok çok geçmiş olsun.
olur öyle takılmalar.dert etme .kaçamak yapma ama sakın.seninde birden gider kiloların

atak evresinde süt ve süt ürünlerine ağırlık vermemek gerekiyor diye biliyorum.
ne yediğime gelince bol bol tavuk ve kıyma tükettim.süt ve yoğurdu pek sevmem oyüzden onlardan az tükettim.sabahtan akşama kadar light içecekler içtim.içecek içmeye bayılırım.hiç bir zaman sebzeyi proteyin grubundan fazla tüketmedim.kaçamak ta yapmadım tabi..

selam kizlar, saat kaç oldu ve ben hala uyuyamadim off sonunda pc yi açmaya karar verdim, belki uyurum, bugün bu uykusuzlukla migrenimin tutacagi kesin ben bugün nasil diyet yapacagim derdi aldi, oysa dün 9 olmadan kalktim ve bugünde bir buçuk saat sonra mecburen kalkacagim

Çok geçmiş olsun nalancım. Ben de epey süre dişlerimden çok çektiğim için tahmin edebiliyorum. Hayırlısıyla kurtulursun inşallah.

Bence bu şekilde yapacaksan yapabilirsin. Hazır ürünler yasak içlerinde ne olduğu belli değil.

günaydin hayirli sabahlar arkadaslar..

dün sp günüm oldugu icin bugün tartida yine 7li rakamlardaydim, 70,2 ciktim iyce yavasladi galiba kilo verimim, dünkü kilomu sayarsam 1 haftada yanlizca 500gram vermis oluyorum moralim bozuldu. cok yavas ilerliyorum gibi me geliyor.

İkimiz neredeyse aynı gidiyoruz. Bence hiç canını sıkma, yavaş olsun bizim olsun.

slm kızlar bu sabah tartıda 70.40 ı gördüm inş böle dvm ederim dün dışardaydık o kadar zorlandımki ama ben galip geldim bozmadım diyetimi. ya bu light yoğurt pahalı biraz onun yerine yarım yağlı kullansam sorun olurmuki...

Tebrik ederim canım, bence bu kısıtlı bir süreç mümkünse light ile devam et. Ama bunun yanında tamamen yağlı yiyen ve kilo veren arkadaşlar da var.

kızlar günaydın nasılsınız bu sabah uyanır uyanmaz tartıldım aman allahım ne göreyim 500 gr almışım çok moralim bozuldu ama bi yarım saat sonra tekrar tartıldım o500 gr gitmiş dünkü kilomdayım çok şaşırdım sanırım sabah kalktığımızda vücut şiş oluyo o yüzden öyle çıktım bide tuvalet sorunum var bide onu halledersem 1 kilo daha eksik çıkarım sanırım...benden size tavsiye sabah kalkar kalkmaz tartılmayın fazla çıkıyo

Tebrik ederim canım, bence bu kısıtlı bir süreç mümkünse light ile devam et. Ama bunun yanında tamamen yağlı yiyen ve kilo veren arkadaşlar da var.

tşk ederim cnm bi süre daha böle dvm ediyim olmazsa sonra geçerim yarım yağlıya belki

regl olmama rağmen -300 ü gördüm bu sabah....
çok güzel bir duyguuu
darısı yarın sabaha

İkimiz neredeyse aynı gidiyoruz. Bence hiç canını sıkma, yavaş olsun bizim olsun.

benimde çok çok yavaş.ben kilo bile alıyorum sanki.bugün sabah +2 olmuştum.niye bilmiyorum dün p günümdü.sabah gözümü acar acmaz koşuyorum banyoya tartılmaya.artık hafdada 500grama bile razıyım. 82 ile başladım en son bu hafta 78.5 şe indim sonra hergün gramkoya koya üstüne 3gündürşuan 80.5 gum.reglimde haftaya acaba ondnmıki.gram kaçamagımda yok.sadece peynirlerde ligt yiyemiyorum.başka neden olabilir bilmiyorum

Semacım bence kesin rgl olacağın için. Bende de öyle oldu çünkü regl bittikten sonra indi hepsi.

Semacım bence kesin rgl olacağın için. Bende de öyle oldu çünkü regl bittikten sonra indi hepsi.

Benimde regl öncesi aynı öyle oldu Semacım sakın kafana takma devam et bence.

Tebrik ederim Neslihancım. İnşallah devamını göreceğiz.
inşallah canım, özlemişim tartıda eksi rakamlar görmeyi, dün yürüyüşe çıktım aslında verdiğim daha 3 kilo ama ben kendiimi 10 kilo zayıflamış gibi hissettim
akşama da eşimin iş arkadaşları yemeğe çağırdı, biliyorum gitmeyince ayıp olacak ama arayıp kibarca diyette olduğumu söyleyip gelemeyeceğimizi bildirdim, kendime güvenim tam yememe konusunda ama şimdi kırk kafadan kırk akıl çıkacak, herkes bişey söyleyecek, en iyisimi hiç gitmemek...
azcık zayıflayınca ben çağırıp gönüllerini alırım, ne yapıyım

Evet bir müddet baştan çıkarıcı yemeklerden ve ortamlardan uzak durmakta fayda var. Dediğin gibi herkes bir şey söyleyecek genelde de aman boşver ye gitsin dünyaya bir kere geliyoruz vs.şeklinde oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…