Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydinnnn, hayirli sabahlar arkadaslar...

biraz önce tartildim :KK66: 69,6kilo ciktim:KK66: cok mutluyu! darisi sizlerinsw basina insallah!!!. bugün ps günüm :KK56: yasasiiinnnnn! kendime sasiyorum, pazartesi 2 hafta olcak diyete baslayali ve ben ilk defa bi diyete bu kadar sadik kalabildim, masallah nazar degmeyeyim kendime:KK1: hic aclik hissetmedigim icin herhalde.. bide spor yapabilsem daha cabuk gidecektir kilolarim :KK31: bogazimda felaket bi yanma va 2 gündür, kulaklarimda agriyor.. galiba girip kapima dayancak:18:

canım çok sevindim tebrik ederim

46 günde 10 kilo versem wuuuuuu havalara uçarım maşallah ya ama benim 15 kilo vermem lazım kaç ayda gider acaba

kızlaaaarrr bir yalancı mantı yaptım hmmmmmmmmmmm:KK56::KK56: süper olduuuu (şekil olarak pek mantıyla alakası yok ama :KK1: ben mantı yemiş gibi oldum )

Eki Görüntüle 265977 Eki Görüntüle 265978

yapılışı da çok basit;

1 yumurta + 1 yumurta akı
yarım çay bardağı yağsız süt
2 kaşık yk ile 2 adet krep yaptım

arasına,
gözkararı yağsız dana kıymayı 1 soğan rendesi ile kavurup yaydım.

üzerine sarımsaklı yoğurt ve 1 domates rendesiyle biraz pulbiberi tavada çevirip döktüm.
inanılmaz olduuuu

Demirrcan eline sağlık tarif içinde teşekkürler az önce aptım afiyetle yedim:))) kızlar tavsiye ediyorum çok güzel oluyorrrrr mutlaka deneyin.

kızlar bugün çok fena oldumm
nefsimle müthiş bir savaş içindeydim, en sonunda light puding yaptım..
daha soğumadığı için yiyemiyorum ama tencere dibinde kalan 2 kaşıklık puding bile 9 gündür tatlı girmeyen midemi şoka uğrattı :KK1:
gerisini yemesem de olur :KK1:

canım bende geçenlerde yaptım hala yiyiyorum vallahi gözlerim açıldı süper oldu bu light puding bide geçenlerde nalan bi tarif verdi mavi yeşilin limonlu bisküvisiyle
light pudingden bisküvili pasta yapabilirmişiz oda süper olur heralde bi günde onu yapcam

kızlar bugün çok fena oldumm
nefsimle müthiş bir savaş içindeydim, en sonunda light puding yaptım..
daha soğumadığı için yiyemiyorum ama tencere dibinde kalan 2 kaşıklık puding bile 9 gündür tatlı girmeyen midemi şoka uğrattı :KK1:
gerisini yemesem de olur :KK1:

canım bende geçenlerde yaptım hala yiyiyorum vallahi gözlerim açıldı süper oldu bu light puding bide geçenlerde nalan bi tarif verdi mavi yeşilin limonlu bisküvisiyle
light pudingden bisküvili pasta yapabilirmişiz oda süper olur heralde bi günde onu yapcam

46.GÜNÜM VE 10.600 gitmiş durumda.şu an 63200 kilodayım.inşallah en kısa zamanda 60 ı görürüm.

tebrikler canım hemen hemen aynı kilolardaymışız ben senden 1 kilo eksiktim 72,300 düm çok güzel bi kilo vermişsin nasıl verdin neler yedin spor yaptınmı bende çok istiyorum o kilolara inmeyi

kepek hakkında dukanda kitabında söylüyor zaten aldığınız tek karbonhidrat yulaf kepeği olacaktır diye
kızlar bu arada hepiniz hergün mü tartılıyorsunuz
arkadaşın biri de dukan hayatta 2 kere yapılır demiş ben böyle bişey hiç duymadım doğru mu
evet canım, dukan diyeti kitabın varsa sayfa 138 e bakbilirsin...

:KK9::KK9: tebrikler arkadaşım
bu arada çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim demmir_can, keyfim yerinde bugün valla...:KK66:)

çok çok geçmiş olsun nalan.kilo vermenede sevindim hadi bakalım devamını bekliyoruz.:KK76:

Teşekkür ederim med. Nerelerdesin, denk gelemedik ne zamandır seninle, nasıl gidiyor rejim? Ay keşke böyle her gün 200 - 300 gr gitse süper olur valla...:KK66:)

Nalancım çok sevindim, tebrik ederim. Bence üstündekileri çıkarsan 78 i bile görürsün :KK1:

Hahahaha :KK52:, carmen ilahi, ay valla yarın sabah üşenmem soyunurum 78 i göreceksem...:KK66:)

46.GÜNÜM VE 10.600 gitmiş durumda.şu an 63200 kilodayım.inşallah en kısa zamanda 60 ı görürüm.

Süpersin emine, benim de 46 gün oldu galiba, 15 ağustos da başlamıştım. Ben toplamda sadece 6.5 kg verebilmişim ama ben 2 hafta kadar hep aynı kiloda takıldım, sen müthiş vermişsin tekrardan tebrikler...:KK66:):KK64::KK64:

Ben geldim kızlar, bütün gün dışarlardaydık, dikişlerim alındı, iğrenç bir duyguydu, neyse geriye kaldı 3 ameliyat, Allah kısmet ederse aralık gibi hepsi bitecek. Dişlerinize dikkat edin kızlar, özellikle hamiş kalmadan önce mutlaka bir diş doktoruna görünün...:KK66:)

Ben geldim kızlar, bütün gün dışarlardaydık, dikişlerim alındı, iğrenç bir duyguydu, neyse geriye kaldı 3 ameliyat, Allah kısmet ederse aralık gibi hepsi bitecek. Dişlerinize dikkat edin kızlar, özellikle hamiş kalmadan önce mutlaka bir diş doktoruna görünün...:KK66:)

çok geçmiş olsunnn

Sema nerelerde bugün acaba???

demmir_can, med ve carmen de yok, herkes kaçmış, hadi ben de kaçar o zaman, kızım peşinden koşim azcık...:KK66:)

bi arkadaş salam sosis sucuk sormuştu
benim de aklıma geldi
ben haftaya kendim sucuk yapmayı düşünüyorum, sonuçta sadace yağsız kıymadan yapılıyor ve içine baharatlar ile 1diş sarımsak koyacam o kadar
ondan bişey olmaz dimi? yağ hiç olmayacak........
yoksa hiç uğraşmayım mı?? karar veremedim
ama yumurta ile çok yakışacağı kesin :KK52:

Son düzenleme:
ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.DARISI SİZLERİN BAŞINA.rejime ilk başladığımda hayal gibi geliyordu.nasıl olacak diyordum.birde baktım ki gitmiş kilolar.aman pes etmeyin,aman kaçamak yapmayın.bakın en kısa sürede gidecek kilolar.
tbr.ler valla süpersin .benimde pazartesi 15 gün oluyor 2 ileri bir geri hesabı .bugun artı 2 deyim .ve 15 günde verevildigim kilo 1.5-2 arası

kızlaaarrr bir hafta sonunda bugün tartıldım 10 gün boyunca toplamda 4 kilo vermişim :KK66::KK66::KK66:
ama bişey sorucam sizlere benim bugün reglimin 4 günü ve hala olmaktayım acaba vücut hala su tutuyomudur adetim bittikten sonra 1 2 kilo daha düşermi sizce çünkü bana daha fazla vermişim gibi geliyo
bide bugün eski işyerime gittim oradaki arkadaşlarım ne kadar zayıflamışsın çok güzel olmuşsun dediler okadar hoşuma gittiki anlatamam :21::21::21:
çok güzel gidiyorsun arkadaşım .regl son günlerinde fazla su kalmaz en fazla1 kilo da gider yarına falen..

geçmiş olsun bitanem
.ben o hatayı ilk çocukta yaptım hamileligim boyunca dişlerim gitti.ama kızda önce gittim dişlerimin hepsini baktırdım ve hep calsıyum kullandım sorunsuz atlattım.ama ilk çocukta 4 diş çürüttüm.
Sema nerelerde bugün acaba???

demmir_can, med ve carmen de yok, herkes kaçmış, hadi ben de kaçar o zaman, kızım peşinden koşim azcık...:KK66:)

canım canım burdaım.okuyorum dünden beri de yazmaya cesaretimkalmadı.şimdi seni görünce hadi dedim yazayım .bir iki arkadaşıda gönülden tbr.edeyim dedim.
devamlı burdaım okuyorum .senide kocaman öpüyorum durucuk yigenimide öpüyorum

kızlar napıyosunuz hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo nerelerdesiniz ?

]Weight Loss - Diet Ticker
weight.png

Arkadaşlar şu an light pudingimi yiyiyorum.Allahım müthiş birşey:KK56::KK56::KK56:
Bide muffin ekmekten yaptım.Yalnız ben içine dereotu doğradım biraz.Enfes oldu.Yarın sabah tekrar yapacağım.Şiddetle tavsiye edrim.
Bugün ufak kaçamaklarım var.Bişey olmaz dimi?????
Bir incir,4/1 haşlanmış mısır yedim.Ama napim,annemdeydim dayanamadım.Neyse yarın telafi ederim artık.
Neyse herkese iyi geceler.......

muhte$em yaaaa, nasil yaptin canim? en çok ne yedin?

kizlar ben yarin tekrar ba$liyorum in$allah bir$ey olmazsa tabi, bugün kendimi ali$tirdim, sabah activia, öglede 1 yumurta ve biraz peynir, arada bisküvi (i$ yerindeydim yanima bir$ey alacak zamanim olmadi, ak$am biraz balik biraz peynir çok az çikolata, yarin tam uygularim heralde

kizlar bir sorum olacak, benim bir arkada$im yurt di$inda, bu diyeti yapti ama bana hep derdi süt ve süt ürünlerini sinirli olarak yenecekmi$, mümkün oldugunca tercih edilmeyecekmi$, acaba dogrumu, sizde böyle bir$ey duydunuzmu?

X