Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar yarın seyire geçiyorum hayırlısıyla.. seyirde sebzenin bir sınırı var mı belli öğünlerde mi tüketiliyor ve proteinle sebze aynı öğünde birlikte mi tüketilmeli??

sebze ve proteini hep bir arada tüketmen lazım, sebzeyi tek başına tüketmiyorsun ve her öğün sebze olmıycak, buna dikkat et.

ve evet kitabım elime ulaştı.bir kısmını okudum ve bu gün atak 1.günümdeyim:)hadi hayırlısı.umarım şu fazla 7 kilomdan kurtulabilrim...:KK25:

hadi hayırlı canım, kısa sürede kurtulursun o pis 7 kg dan

kızlar bu arada şimdi yulaf kepeğim geldi
dediğiniz gibi un gibi, ama benim için daha iyi oldu çünkü kekte krepte böyle kullanmak daha kolay
diğer türlü boğazımdan zor geçerdi :KK1:

Yasasin artik seyirdeyim...atakta 2.6 kg verdim. Dukanin sitesi ile ayni seye geldik, bana 2.5 kg uygun gormustu2.6 kg gitti. Simdi 116 gun seyir var.

Sabah peynirli salatami yedim simdi somonlu peynirli salatami yiyorum. Domates yiyebildigim icin cok mutluyum. Bir de regl olabilsem sahane olacak:)))

Ama inanin 3 sabah ayni kiloda kalkmak atakta cok yorucu bir durum.

Hadi hepimize kolay gelsin
tbr.ler:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bide regl dönemindesin .oda gecsin dahada az kilon senin şuanda

ben baya şanslıymışım o zaman..:)o internette satılan ambalajıyla bi ay gibi parlıodu rafta:KK1:adam direk söyledi zaten çok istek vardı getirttik dedi.7 tl ye aldım

Kızlar bir şey soracağım. Normalde ben kahveyi ve çayı sütsüz ve şekersiz içerim. Fakat malum St....s cafe nin cafe latte sini çok seviyorum. Onun içinde de şeker yok biliyorsunuz. Süt ve kahve. Dün içtim ama sonra da hata mı yaptım acaba diye düşündüm. İçmesem mi bundan sonra?

valla ben hiçbir aktara sormadım
direkt netten sipariş verdim çünkü burda okuduğum kadarıyla yulaf ununu kepeği diye satan aktarlar varmış ee ben de ayırt edemem :KK1:

bende aktardan aldım ilk girdiğim yerde buldum başta bulamam die tereddütteydim ama ayırt etcek bişide yok aslında kutuda zaten öle açık satılmıyo

ben baya şanslıymışım o zaman..:)o internette satılan ambalajıyla bi ay gibi parlıodu rafta:KK1:adam direk söyledi zaten çok istek vardı getirttik dedi.7 tl ye aldım

bende aktardan aldım ilk girdiğim yerde buldum başta bulamam die tereddütteydim ama ayırt etcek bişide yok aslında kutuda zaten öle açık satılmıyo

aaa hadi yaaa
ben de millet açıkta aldı diye hiç sormamıştım :KK9:

Kızlar bir şey soracağım. Normalde ben kahveyi ve çayı sütsüz ve şekersiz içerim. Fakat malum St....s cafe nin cafe latte sini çok seviyorum. Onun içinde de şeker yok biliyorsunuz. Süt ve kahve. Dün içtim ama sonra da hata mı yaptım acaba diye düşündüm. İçmesem mi bundan sonra?

yağsız sütten istersen sorun olacağını sanmıyorum

Günaydınnnnnnnnnn benim yakın gelecekte çıtır olacak güzel arkadaşlarım

Yepyeni bir gün daha buradayız. Hayallerimize bir gün daha yaklaşmış olduk Allah'ın izni ile.

Nasıl gidiyor diyetle aranız. Dün benim için felaketti. Markete gittim seyir dönemim için sebze almaya tabi boş dururmuyum doldurdumda doldurdum. Marketin servisine binerim dedim oda yokmuş meğer işi varmış. Dedim taksi çağırayım koskoca yerde taksi yok duraklar bomboş. Allahım tam yarım saat taksi bekledim ama bindim sonunda. Eve gittim her zamanki gibi wc ile küs durumdayım. Tartıldım kızlar gram vermemişim. En çokda ona hayret ediyorum ya. Yesemde yemesemde aynı kilo. Bunca şeyin üstüne kayınvalidem geldi eli kolu dolu. Ayyyy zeytinyağlı yaprak sarması, en sevdiğim tatlı, incir, üzüm nerdeyse fenalık geçirecektim. Yiyemiyorum bari dedim koklayayım :KK1: ne kadar azim varmış bende pehh. Yıldıramaz hiç biri beni. Bari bir tanecik ye dediler yok dedim yemem o bir tane içimdeki canavarı uyandırır :KK53:

Akşamda çok midem bulandı erkenden yattım. Bayılcak gibi oldum dedim kızım sen uyu. Şimdi çok daha iyiyim. Seyir evreme geçemedim sabah hazırlayamadım malzemelerimi yarın geçeceğim inşaAllah.

Merhaba telli_turna
WC küslüğün için N..s Lokman H... Biberiyeli karışım bitki çayını öneriyorum, birkaç gün önerilen şekilde içince çok rahatlıyorsun ve kilo da veriyorsun, bende çok işe yaradı, umarım senin de işine yarar...

Merhaba telli_turna
WC küslüğün için N..s Lokman H... Biberiyeli karışım bitki çayını öneriyorum, birkaç gün önerilen şekilde içince çok rahatlıyorsun ve kilo da veriyorsun, bende çok işe yaradı, umarım senin de işine yarar...

Sağol canım. Bunu nerelerde bulabilirim acaba. Markasını falan buldumda netten marketlerde var mı acaba

Bak şimdi canımı çektirdin durduk yere :KK59: Diyetteyim diye içemiyordum ben de :KK50: Onun içine krema falan konuluyo diye biliyorum ben:18: Bi sormakta fayda var canım :KK15:

arkadaşlar yarın seyire geçiyorum hayırlısıyla.. seyirde sebzenin bir sınırı var mı belli öğünlerde mi tüketiliyor ve proteinle sebze aynı öğünde birlikte mi tüketilmeli??

Kitapta sebzenin sınırının olmadığı ama abartmamak gerektiği yazıyo:KK20: Bir de sebzelerin yanında onlardan çok protein almamız ve her öğünde sebze tüketmememiz gerekiyo, açıkçası ben her öğünde bir miktar sebze tüketiyorum tabii proteinlerle birlikte:KK1:

X