Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

atak bölümünü sadece süt yorğurt ve yumurtadan yapsam olurmu yada et nasıl oluyor haşlamamı

bunlarin hepsi tuzaaaak!!! tebrik ederim canim, benim düstügüm hataya düsmedin, vicdanin rahat olsun. moralini hic bozma tartinin ibresi asagiya oynamaya az kaldi insallah.!

Güçlendirme 2 bölümden oluşuyor arkadaşlar. Örneğin 10 kg.verdiysek 100 gün güçlendirme yapıyoruz. 100 günü ikiye bölüyoruz ilk 50 gün 1 ödül öğünü var, ikinci 50 günde 2 ödül yemeğimiz var.

Helal sana arkadaşım. İşte bu iradenin ödülünü alacağız merak etme.

basiniz sagolsun canim!

amaniiiiin :26: ben bunu bilmiyordum, söyledigin icin cok sagol arkadasim. kitabim henüz gelmedigi icin okuma firsatim olmadi.

ah kizlar ah, ne kadar çok ortak yönümüz var :) yemek konusunda sohbet konusunda, mesela arka$im kurabiye getirmi$ okula diger arkada$a verdi sonra banada verdi te$ekkür ettim geri çevirdim ama israr etti yinede almadim gözümün önünde yediler çitir çitir, kimseyede demedim zaten diyette oldugumu çünkü her gördüklerinde " leyya diyet nasil gidiyor kaç kilo verdin" gibi cümlelerden nefret ediyorum çünkü o onada yaninda ba$ka tanimadigin insanlarda oluyor, en iyisi söylememek :)

bu arada kizlar bende sebzeyi çok özledim özelliklede çeri domatesinin tiryakisiydim evde var ben onlara bakiyorum onlar bana ama olsun kilolar daha önemli :)

birde benimde canim sütlü kahve çekti ama süt tozuyla yapacagim üzerinde az yagli yaziyor sizce bir sakincasi varmidir mesela 1 çay ka$igi katsam suya?

Tombiş N'bersin canım, nası gidiyo?
Ben geldim, kızlar gitmiş Neyse ki sen burdasın canım
Benim oğlan durmuyo hiç, devamlı zırlıyo :44: Malum giremedim pek bugün. Ne kadar çok sayfa yapmışsınız oku oku bitiremedim valla Yanına bi de nescafe oohhh...

ayy canim ben ciktigimda yazmissin , yarin icin hazirliklarimi yaptim, birazdan da uyumaya gidicem, yatmadan önce bi bakiiiim dedim. diyet güzel gidiyor. atakta ki gibi hizli kilo kitmese, gramlarla ilerliyorum. hic yoktan iyidir diye teselli ediyorum kendimi. sen nasilsin, diyetin ne alemde?

herkese hayirli geceler, sabah tartida kilo vermis olarak uyanmaniz dilegiyle tatli rüyalar!:80:

merhaba arkadaşlar,

bu forumu uzun uzun inceledikten sonra yarın diyete başlamaya karar verdim. tabi tek başına olmaz, burda olan herkesin birbirini motive etmesi ne güzel:) şimdi benim için yarın 5 günlük atak evresi başlayacak, forumu okurken kafamdaki birçok soruya cevap buldum. sadece krep nasıl yapılıyor onu merak ediyorum, bana tarifini yazar mısınız??

Merhaba canım
Seyir evresi atak gibi hızlı ilerlemiyo malesef. ama biz bu kiloların üstesinden gelmeyi başarıcaz merak etme, yavaş ya da hızlı hepsi gidecek
Bence özellikle seyir evresinde spor yapmak gerekiyo. Ben bu sabah 76.4 geldim inş.hepimiz biran önce kurtuluruz kilolarımızdan. çok canımı sıkıyo bu kilolu hallerim.
Koca yaz geldi geçti bi havuza giremedim doğru düzgün. Gitsem bile çocuklar için gittim. Benim kız hergün havuza gidelim diye tutturdu. Bahane uydura uydura bahanem kalmadı.Kızı yalnız gönderdim hep, hadi sen git,ben arkadan gelirim belki diye diye oyaladım. (tabi hep yalnız gitti, arkadaşlarınla yüzmüş)
Kocaaaa yaz bi yüzemedim, Neden??? Bu halimle ne giyip ne yüzecem, güle güle yaz Seneye görüşürüz.
Arada gittim bebişi yüzdürdüm o kadar, mayo giymesine giydim de (iki parçalardan aldım bu yaz için, malum geçen yıl ki bikinim hayal oldu) kendimden nefret ederek mecburiyetten yanii
Ama seneye yaza nooolacak, şu halimden kurtulup hafifliycem ve eski mutlu günlerime dönücem. Hepimizin Allah yardımcısı olsun. Kilolu kadın kalmasın Allahım n'lur.:124:

Merhaba,hoşgeldin aramıza.Herşeyden önce mutlaka kitabı edinmeni ve iyice okumanı tavsiye ediyorum.
Krep için bir yumurta, azıcık tuz, üçte bir çay bardağı ligt süt(ben göz kararı koyuyorum) ve 2 kaşık (atakta 1,5 kaşık) yulaf kepeğini çırpıyorsun, ve kağıt havluyla azıcık yağ ile yağlanmış teflonda önlü arkalı pişiriyorsun canım. Bu kadar. Dukanın hayırlı uğurlu olsun

slm diyet dostları
atağın 8 günü kazasız geçirdim tartıda -4700 var ama son 3 gündür kabızlık hat safahada sabah form çay denicem son iki atak günü cuma sabahı salatalı bir kahvaltıyı hayal ediyorum sadece:)9

krep tarifi için teşekkür ederim desendesen.. umarım yulaf kepeği bulabilirim..

geçen kış aldığım kilolardan sonra yaza girerken sözde vercektim. koca yaz geçti ve o kilolara birkaç kilo daha eklendi. gitgide kıyafetler daralıp da içlerinde sıkışınca daha fazla gevşeklik gösteremeyeceğimi anladım. ama o kısır döngüyü aşmak çok zor, yedikçe kilo alıp aldıkça üzülüp yemek çok fena...

erkek arkadaşım da farkında bu durumun tabi, ve oda dile getirince hiç hoş bir his olmuyor:)) ama şimdi çok heveslendim ve ümitliyim, hep çok güzel şeyler yazılmış, az yada çok kişiye göre değişiyor ama veremeyen yok. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

galiba tek sıkıntı kabızık oluyor bu atak evresinde.. seyire geçince mutlaka düzeliyordur diye düşünüyorum ama form çayı iyi fikir, bende ilk günden dahil edebilirim sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…