Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hııı iyi dedin gidim kıyma çıkarayım.tavuk alacaktım gelirken artık bıktım ondan .dedim akşamı geciştiririm yogurtla falan.ama açıkmışım baya insan eve gelince anlıyor.yarın sp günüm hayırlısı ile inşallah

bugünkü yemekten yarın öglen yiyebilirmiyim sezeli türlü var etli.ama normal yemek ligt deil yagı salçası tuzu normal kıvamda.olurmuki bu yemek

bende ligt süte 1 çay kaşıgı kafe atıp içiyorum bişey olmuyor.

tombiş nasılsın canım

bugün ilk ve son kacamagimi yapmanin pislangini atlatmaya caliyorum canim, bu site bagimlilik yapiyor insana. esime anlatsamda anlamiyor beni. cünkü kendisinin hic kilo problemi olmadi, hatta kilo almaya calisiyor ama alamiyor. tok acin halinden anlar mi anlamaz ah bi anlayabilse. beni anlayan siz derttaslarim varsiniz, bu yetiyor bana, beni anliyor ve moral veriyorsunuz..

bundan sonra kacamak macamak felan yok insallah! gidecek gidecek bu kilolar gidecek, yeterki sabredelim, bu günler bitecek

sen nasilsin canim, diyetin nasil gidiyor?

valla nasıl olsun aynı senin gibi işte..eşler anlamaz hiç dertleşecegim diye kendini helak ile etme.onlar bizden daha çok kalori yakıyorlar günlük.o yüzden yemegide çok seviyorlar izim gibi yaglanmıyorlarda onlar.hele benim daha eve gelmeden yolda arıyor ne yemek var sofrayı hazırla çok acım diye:)

dün bende bir hafadadır ilk defa kaçamak yaptım.elma almıştık pazardan sert sulu kırmızı yeni çıkmış.akşam kıza soyuyordum azcık ucundan dayanamadım yedim küçük elmanın bir dilimini.ama ne çignedim yutmak bile istemedim..

kiloma gelince hala atak devresinde bıraktıgım kilo ile duruyorum.82 ile başlamıştım sabahları 79.5 geliyorum akşamları 80.8 zim şimdi degişen bişey yok.ama 1 ay bile düşmezse düşmesin bu sefer bu diyeti bozmayacagım...

oooohhhh tombiş sağol valla süper oldu buuu
sırf sütten azıcık kahve ve biraz fazla tatlandırıcı ile sanki sıcak çikolata içiyorum

ben hiç tatlandırıcı kullanmadım şekerde kullanmıyorum ama sütlü kahve içtiğimde nedense tatlı ihtiyacım geçiyor psikolojik olarak kandırıyorum kendimi

oooohhhh tombiş sağol valla süper oldu buuu
sırf sütten azıcık kahve ve biraz fazla tatlandırıcı ile sanki sıcak çikolata içiyorum

evett acayip iyi geliyor. kafein light sütle birlesince rahatlatiyor insani önümüz kis artik bol bolll kahve iceriz, sicak cilolata yerine

evett acayip iyi geliyor. kafein light sütle birlesince rahatlatiyor insani önümüz kis artik bol bolll kahve iceriz, sicak cilolata yerine

offf salep falan da içemicez dimii
gerçi ozaman kadar güçlendirmeye geçersem ödül günlerimde içerim artık

issste buuu! yilmak yok, moral bozucu sözlere kulak asmak yok! azmedip kararligimizla,o nasilsa kilo veremiceksin diye bakan gözleri aynen böyle pörtleticez

offf salep falan da içemicez dimii
gerçi ozaman kadar güçlendirmeye geçersem ödül günlerimde içerim artık

insallah canim, kisa güclendirme dönemi daha rahat gececek, hergün meyvemiz olucak, 2 dilim ekmegimiz (gerci hic özelmedim, krep aratmiyor :) ), haftada 2 menü corbasindan, ana yemeginden ve tatlisiyla serbet. suan ki gibi agir olmayacak, diyet yaptigimizin farkina bile varmicaz bence

ben hiç tatlandırıcı kullanmadım şekerde kullanmıyorum ama sütlü kahve içtiğimde nedense tatlı ihtiyacım geçiyor psikolojik olarak kandırıyorum kendimi

canim ne güzel iste ben tatlandiriciz icemiyorum kahveyi. sütlü olunca cok az kullaniyorum. ama saade suyla yapinca midem kaziniyor.

evett evettt
gerçi benim o günlere gelmek için daha 144 günüm varmış

meyva meyva meyva
meyva meyva meyva

meyva meyva meyva
meyva meyva meyva

tatlı ekmek şeker ne bilem hiç biri gözümde deil meyvaya nasıl dayanacagım...
canim ne güzel iste ben tatlandiriciz icemiyorum kahveyi. sütlü olunca cok az kullaniyorum. ama saade suyla yapinca midem kaziniyor.
bende sütlü içerim tok tutuyor.hatta şimdi kıymalı yumurta falan yemeyegim activya yiyeyim.bir saat sonrada bir kahve yeter herhalde

evett evettt
gerçi benim o günlere gelmek için daha 144 günüm varmış
benimde 77 gün seyir evresi diyor ama bana kalırsa böyle giderse 100 günde anca seyir evrem bitecek gibi
kizlar ben kuzucugumu uyutmaya gidiyorum. sonra yine ugrarim, görüsmek üzere insallah!

iyi uykular bebişe

ay ben en fazla 100 günde bitirebilmek için elmden gelen herşeyi yapıcammm
sonra güçlendirme dönemi de ona göre fazlalaşıyo yoksa

iyi akşamlar kızlarrrr,bugün herşey bana karşıydı sanırım yada benim kırılma noktasına yakın olmamdan mı kaynaklı bilmiyorum( öğlen arkadaşlar çok güzel dumanı üstünde bir çorba yapmışlar.ya bir kaşık al bir şey olmaz diye yalvardılar ama yokk dedim içmedim bir kaşık bileevime gelen yolda dogalgaz çalışması varmış otobüs yol degiştirdi veeee doğru fırının önünden geçti allahım birde trafik tıkanmaz mı...allahım o ekmek kokusu bu kadar mı güzel gelir otobüsten inmemek için kendimi zor tuttum( eve geldim allahım bu seferde nefis kızartma kokusu inşallah komşulardandır dedim kendime annem bir açtı allahım o da ne:))kızartma bizim evde sıcak sıcakmasanın üstüne yok yok sabrım deneniyor hayır dedim.haşlanmı tavuğumu kızartma kokuları arasında yedim((
Ama bu defa kararlıyım aynen sizlerin paylaştığı gibi her ortamda kilomun mutlak ve mutlak sohbet konusu olması ay zayıflasan diyenler ama senin kemiklerin iri zayıflasanda şişman kalırsın diyenler eleştirenler eleştirenler....sizlere sesleniyorum bu son diyetim olacak...şu an kilom takılmış durumda olsun ibrede takılı kalsın ben kafamda degil:))))
ve yola yılmadan gaza gelmeden ve sabırla ve inatla DEVAMMMMMMM ARKADAŞLAR...

benim kelebegim 3 masal sonunda uyudu kaldi :) cok sükür

ay ben en fazla 100 günde bitirebilmek için elmden gelen herşeyi yapıcammm
sonra güçlendirme dönemi de ona göre fazlalaşıyo yoksa

cok haklisin canim, ben bunu hiiiiiic düsünmemistim, aklima gelmedi. o zaman ne kadar kisa sürerse o kadar iyi olur bizim icn.. bunun icin ne yapmamiz lazim... popisimi kaldirip spora yogunlasmamiz lazim hulahop cevirelim, ip atlayalim, yürüyelim kosalim hatta ucalim ne biliyimmmm en azimdan ugrasalimmmm oturarak dedigin gibi 100degil 200 günde anca 3. evreye geceriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…