Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar selam ben atağımın 5. günümdeyim sizinde böyle aralarda mide dalgalanmalarınız oluyomu?

geçmiş olsun .pastan içinde afiyet olsun.şu. tedavine başla bakalım sorunun düzelicekmi.düzelirse ne tavsiye ettiklerini paylaşabilirsen gerçekten faydalı olabilecegin biri var.tabi önce sen iyleşte

kızlar selam ben atağımın 5. günümdeyim sizinde böyle aralarda mide dalgalanmalarınız oluyomu?

a.selam canım
ben aynı şeyi felaket bir şekilde dün yaşadım (atak 4 te)
bugün de gölge-çiçeği idi sanırım nicki, arkadaşımızın midesi kötü..
ama ben bugün gayet iyiyim, 1 günlük bir şeydi yani

geçmiş olsun .pastan içinde afiyet olsun.şu. tedavine başla bakalım sorunun düzelicekmi.düzelirse ne tavsiye ettiklerini paylaşabilirsen gerçekten faydalı olabilecegin biri var.tabi önce sen iyleşte

Tabiki yazarım canım inşallah kurtulurumda. buradan hepinize güzel haberi vermek istiyorum. vajinismus nedir,tecrübe ve deneyimlerimizle yenelim...... topiğindeki arkadaşlarda bu konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar canım orayada bi bakabilirsin. zaten benim kilomun bi kısmı stresten geldi. şu kiloyu bi vereyim artık kiloları saklamak için koyu renklilerden uzaklaşıp cıvıl cıvıl giyineceğim.

selam arkadaslar, masallah herkes civil civil, kilolar yavas yavas gidiyor benim bugün diyette 9.günüm sanirim. dün saf protein günümdü. sabah tartida 70.00 ciktim. yani 100gram vermisim 2 günde. sizce normalmi yoksa kilo verimim yavasliyor mu? moralim bozulmadi degil annemler 2 gündür yufka yapiyorlar, dün canimin cooook istemisene ragmen yememistim. bugünde yaptilar, misss gibi nasilda koktu, herkes yedi ben baktim herkes 1 tane yesen bisey olmaz dedi. yok hayir olmaz yemicem dedim. ama sonra tutamadim kendimi azicik ucundan yedim, cünkü yemesem kesinlikle aklimdan cikmicakti:26: sonra keske yemeseydim. dedim. simdi korkusunu cekiyorum acaba diyetim bozuldu mu diye sizce ne olur? hic kacamak yaptinizmi diyetinizde? yapipta kilo verimiminiz devam ettimi?

canım keşke yemeseydin, ama olmuş artık olsun sen tam gaz devam, belki yrn eksi kg görmezsin ama sonra yine başlar düşmeye..

canım keşke yemeseydin, ama olmuş artık olsun sen tam gaz devam, belki yrn eksi kg görmezsin ama sonra yine başlar düşmeye..

cok sagolasin canim ya, moralim bi hayli bozuldu . bu diyette ilk ve son kacamagimdi insallah! seninde kilolar iniste masallah eksi -2 vermissin yanlis hatirlamiyorsuam dimi?

cok sagolasin canim ya, moralim bi hayli bozuldu . bu diyette ilk ve son kacamagimdi insallah! seninde kilolar iniste masallah eksi -2 vermissin yanlis hatirlamiyorsuam dimi?

ayy evet canımm çok şükür ben de verdiğimi gördümm
ama keşke dünkü mide durumum devam etseydi bugün canım herşeyi istiyorr, ay anlatamam valla kendimi zor tutuyorum:95:

ayy evet canımm çok şükür ben de verdiğimi gördümm
ama keşke dünkü mide durumum devam etseydi bugün canım herşeyi istiyorr, ay anlatamam valla kendimi zor tutuyorum:95:

sakiiiiiiin canim sakinnnnn! sonra benim gibi pisman olursun. bak ne güzel kilo vermeye basladin. sabredersen daha da mutlu olacaksin insallah! nefis denen kör seytanin bacagini kiralim da bi daha ugrasmasin bizimle

ben sütlü kahve icince tatli istegimde, istahimda kesiliyor. bi dene bakalim belki sende etkili olur

sakiiiiiiin canim sakinnnnn! sonra benim gibi pisman olursun. bak ne güzel kilo vermeye basladin. sabredersen daha da mutlu olacaksin insallah! nefis denen kör seytanin bacagini kiralim da bi daha ugrasmasin bizimle

yok yook bozmaya hiiç niyetim yok
kendimi peynirle yoğurtla suyla kandırıyorum iştee

Allahtan yarın seyire başlıyorum sabah domates salatalık yiycemmmm, akşam da salata

ben sütlü kahve icince tatli istegimde, istahimda kesiliyor. bi dene bakalim belki sende etkili olur

hmmm sabah içmiştim tekrar içsem bişey olur mu:26:
0 yağlı süt, biraz su ve tatlandırıcı kullanıyorum, kahve de çok az koyuyorum

Son düzenleme:

kilonda istedigin yere geldiginde kendine güveninde gelecek.o hastalık tamamen psikolojik biliyorsun.şimdi sende cicilerini giydiginde bak gör ak ne kadar kendine özgüvenin olacak

hmmm sabah içmiştim tekrar içsem bişey olur mu:26:
0 yağlı süt, biraz su ve tatlandırıcı kullanıyorum, kahve de çok az koyuyorum

bende 0,5 yagli sütle ve tatlandiriciyla iciyorum. gercekten faydasi oluyor. bence sakincasi yok ama daha tecrübeli arkadaslar daha iyi bilirler. ben günde 2-3 defa iciyorum.

arkadaşlar işten eve geldim açım.yiyeilecegim hazırda bişeyde yok.gece evdekilere yapmıştım yemek ama en yiyemem.canımda şöyle sulu yemek istiyor.ugün p günüm ne yesem acaba

bende 0,5 yagli sütle ve tatlandiriciyla iciyorum. gercekten faydasi oluyor. bence sakincasi yok ama daha tecrübeli arkadaslar daha iyi bilirler. ben günde 2-3 defa iciyorum.

bende ligt süte 1 çay kaşıgı kafe atıp içiyorum bişey olmuyor.

tombiş nasılsın canım

arkadaşlar işten eve geldim açım.yiyeilecegim hazırda bişeyde yok.gece evdekilere yapmıştım yemek ama en yiyemem.canımda şöyle sulu yemek istiyor.ugün p günüm ne yesem acaba

köfte yap diycem ama hemen olacak bisey degil. en kolayi kiymali yumurta eve ac geldigiimde en hizli hazirladigim yemek, dün aksam krep yaptim icinede peynir ve biraz maydonoz koydum dürüm yapip yedim, oooooh cook güzeldi, acayipte doyurucu oldu. üstünede sütlü kahve. tika basa doluyor miden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…