Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ya kızlar ben dukana baslamıstım. 5 gun de atak yapmıstım. neyse irademe hakim olamayıp bozmustum diyeti :KK19:
evde yulaf kepegim duruo vermem gereken kilolar da duruo
ama o kepekle nasıl krep yapıosunuz anlamadım. ben tutturamamıstım bi türlü. cok cıvık oluo. tavada cevrilmio bile uzun uzun sure ocakta kalması gerekio o zamanda cok sert oluo. krep gibi deil yani

canım dukanın sitesine göre 5 gün yapmam lazımmış
ben 7 gün yapayım dedim ama dün okadar kötü oldum kii 5 günde bitirmeye karar verdim,
bugün de 5. günüm ama o kadar iyiyim ki 2 daha yapsam mı acaba demiyor değilim :KK1:

ben,mde dukanda 3 gün çıktı ama ben 4 yapıcam yarın son inş bende 5 günmü yapsam die düşünüyorum ama bakalım yarın duruma göre karar veririm bugün çok kötü oldum çünkü

ya kızlar ben dukana baslamıstım. 5 gun de atak yapmıstım. neyse irademe hakim olamayıp bozmustum diyeti :KK19:
evde yulaf kepegim duruo vermem gereken kilolar da duruo
ama o kepekle nasıl krep yapıosunuz anlamadım. ben tutturamamıstım bi türlü. cok cıvık oluo. tavada cevrilmio bile uzun uzun sure ocakta kalması gerekio o zamanda cok sert oluo. krep gibi deil yani

Benim krep tarifim şöyle : 2 yemek kaşığı kepek, 1 yumurta, 1 çay bardağı light süt, 1 yemek kaşığı light beyaz peynir. Bu malzemeleri güzelce çırpıyorsun. Sonra tavanı (benimki seramik ama teflonda da olur) iyice kızdırıyorsun. Isınmadan koyarsan yapışıyor. Ben bekliyorum tava iyice kızınca koyuyorum. 1 -1,5 dakika sonra diğer tarafını çeviriyorum. Hem hiç yapışmıyor hem de çok lezzetli oluyor. Bazen içine karabiber, dereotu, nane, maydanoz, vs. atıyorum. Çok güzel oluyor öyle de.

ben,mde dukanda 3 gün çıktı ama ben 4 yapıcam yarın son inş bende 5 günmü yapsam die düşünüyorum ama bakalım yarın duruma göre karar veririm bugün çok kötü oldum çünkü

seni çoook iyi anlıyorum..
dün hatta bir ara acaba birdaha hiçbişey yiyemeyecek miyim diye düşündüm :KK1: felaketti yanii
ama dediğim gibi yumurta falan yemedim, tavuk da azıcık o da zorla, mide azcık dinlendi de bugün düzeldim

ama ben 5 te bitiricem canım, kendimi zorlamak istemiyorum bir de hastalanıp onunla uğraşamam

selam kizlarr!!!!

bugün (kaçamakli) atak günlerimin 5. günü veeeee ben 1 kg verdim!!!! bu çok sevindirdi beni!! ben hayatimda ilk defa bu kadar kisa bir sürede 1 kilo verdim, in$allah su degildir ya, ben zaten haftada en fazla 300gr verebiliyordum onuda hemen geri aloiyordum, 3 gün daha devam edecegim sonrada& sebzelere ba$layacagim çünkü nerdeyse hergün mecburiyetten karbonhidrat aldim, çok mutluyum!! :KK69:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

seni çoook iyi anlıyorum..
dün hatta bir ara acaba birdaha hiçbişey yiyemeyecek miyim diye düşündüm :KK1: felaketti yanii
ama dediğim gibi yumurta falan yemedim, tavuk da azıcık o da zorla, mide azcık dinlendi de bugün düzeldim

ama ben 5 te bitiricem canım, kendimi zorlamak istemiyorum bir de hastalanıp onunla uğraşamam

bende yarın bakıyım iyi olursa 5 gün yaparım olmazsam 4 günde bitiririm dediğin gibi birde hastalanıp daha kötü olmak var

herkese bol yağ yakıcı günler kızlar
bugün regl oldum dukan amcada reglden sonra başlayın diyor bide 3 ekim evlilik yıldönümüm pastamızdan yemezsem çatlarım :) bide vajinismus gibi bi sıkıntıyla uğraşıyorum önümüzdeki günlerde relg bitince doktor tedavisine başlayacağım sizlerden dua bekliyorum. inşallah vajinismus kabusum biter ve dukana kafam rahat güle oynaya başlar ve devam ederim. şu sorunu bi atlatsam yeniden doğmuş gibi hissedeceğime inanıyorum.

Benim krep tarifim şöyle : 2 yemek kaşığı kepek, 1 yumurta, 1 çay bardağı light süt, 1 yemek kaşığı light beyaz peynir. Bu malzemeleri güzelce çırpıyorsun. Sonra tavanı (benimki seramik ama teflonda da olur) iyice kızdırıyorsun. Isınmadan koyarsan yapışıyor. Ben bekliyorum tava iyice kızınca koyuyorum. 1 -1,5 dakika sonra diğer tarafını çeviriyorum. Hem hiç yapışmıyor hem de çok lezzetli oluyor. Bazen içine karabiber, dereotu, nane, maydanoz, vs. atıyorum. Çok güzel oluyor öyle de.

tesekkurler cnm. ben de tavayı iyice ısıtırım ama yapamadım bunu iste. oysaki normal krebi ii yaparım.
neyse gucumu toplayıp yeniden baslarsam kesinlikle senin tarifini uygulicam

herkese bol yağ yakıcı günler kızlar
bugün regl oldum dukan amcada reglden sonra başlayın diyor bide 3 ekim evlilik yıldönümüm pastamızdan yemezsem çatlarım :) bide vajinismus gibi bi sıkıntıyla uğraşıyorum önümüzdeki günlerde relg bitince doktor tedavisine başlayacağım sizlerden dua bekliyorum. inşallah vajinismus kabusum biter ve dukana kafam rahat güle oynaya başlar ve devam ederim. şu sorunu bi atlatsam yeniden doğmuş gibi hissedeceğime inanıyorum.

inşallah en kısa zamanda sıkıntılarının üstesinden gelir, sonra diyeti rahat kafayla başlar ve başarıyla sonuçlandırırsın :116:

bu arada afiyet olsun şimdiden pastalar falaann:63:

inşallah en kısa zamanda sıkıntılarının üstesinden gelir, sonra diyeti rahat kafayla başlar ve başarıyla sonuçlandırırsın :116:

bu arada afiyet olsun şimdiden pastalar falaann:63:

Allah razı olsun canım. sizlerin yerinede yiyeceğim ama inşallah bu kilolardan kurtulup herşeyi yediğimiz zamanlar dahada zevk alacağız yediklerimizdende giydiklerimizdende :KK66::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

aynen bende böyle yapıyorum...kısık ateşte yapınca ağır ağır pişiyo ve yapışmıyo...dereotu ve maydonoz lu süper oluyo ve kesinliklşe çok tok tutuyo

Allah razı olsun canım. sizlerin yerinede yiyeceğim ama inşallah bu kilolardan kurtulup herşeyi yediğimiz zamanlar dahada zevk alacağız yediklerimizdende giydiklerimizdende :KK66::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

evet evettt:KK9::KK9::KK9:
zaten birgün zayıf halimle istediğim herşeyi giyecek ve yiyebilecek olma düşüncesi acaip motive ediyor benii:KK66:

okuldan zamanim kalirsa yapacagim, herkes çok lezetli diyor :) aslinda evde hepsinden var :)

Aynen yaaaaa. Ne güzel bir duygu olacak o, hem zayıf olup hemde istediğimiz herşeyden yiyebilmek ve en beğendiğimiz kıyafeti giyebilmek.

Ahh ahhh..

olacak olacakEn Büyük KK
hatta seneye yaza bikini giyicez :KK66:

kizlar diyette tursu selbestmi kitabi olanlar bakabilirlermi:26:

salatalık turşusu serbest
ama yemeden önce biraz suda bekletmeni tavsiye ederim, tuzundan arınsın biraz

Aynen yaaaaa. Ne güzel bir duygu olacak o, hem zayıf olup hemde istediğimiz herşeyden yiyebilmek ve en beğendiğimiz kıyafeti giyebilmek.

Ahh ahhh..

canım o günler sabırlı olursak çok ta uzak değil...bize göre olan şeyleri değil bizim beğendiğimiz kıyafetleri alıcamız günleride görücez inş.ben şimdiden sabırsızlanıyorum
kizlar diyette tursu selbestmi kitabi olanlar bakabilirlermi:26:

kornişon turşu serbest canım...ama oda ölçülü,ben hiç tüketmedim,sonuçta tuzlu, boştan yere ödem oluşmasına gerek yok

ama suda bekletip tüketebilirsin yinede

olacak olacakEn Büyük KK
hatta seneye yaza bikini giyicez :KK66:

salatalık turşusu serbest
ama yemeden önce biraz suda bekletmeni tavsiye ederim, tuzundan arınsın biraz

Çok az salatalık turşusu yiyebiliyorsun. Fazla olunca sebze yerine geçiyor. Bir de su tutması bakımından çok tuzlu yenmesi önerilmiyor.

cok saolun kizlar aydinlattiginiz icin:KK16:

X