Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar günaydın,
Bu sabah tartıda 77.20 çıktım. Yani toplamda 25 günde 4,3 kg.vermiş oldum. Ne zamandır takılıp kalmıştı oynamıyordu nasıl sevindim anlatamam. Darısı hepinizin başına.
İlk iş çizelgemi değiştirdim. Hepinize sevgiler.

günaydın arkadaşlarr bol kilo kayıplı bir gün diliyorum hepinizeeee..

ben bu sabah 83.0 çıktım, yani dün sabaha göre tam -2 kg

üstelik çok şükür bugün midem de baya iyi, sanırım en zor günüm dündü, bugün atak 5 ve muhtemelen yarın seyire başlıyorummm

Son düzenleme:

Çok sevindim hem kilo kaybına ama özellikle midenin daha iyi olmasına, hadi bakalım gitsin kilolar gelsin yeni elbiseler.

hoşgeldin ama bu sefer bırakmak yok, belli ki daha önce kaçmışsın

Herkese merhabalar...Bende bugun Dukan diyetine baslayip aranizdaki dayanismaya hayran kalarak katildim:) Umarim basladigim bu yoldan donmem ve hedefime ulasirim.Ilk gunumu basariyla tamamladim... Desteginizi bekliyorum...

merhaba arkadaşım.. inşallah kısa zamanda hedefine ulaşırsın..

günaydın telli_turna
canım hiç moralini bozma , ben atak 4 te dün +1 çıktım çok üzüldüm, ama şimdi -2 kg.
pes etmemek ve sabırlı olmak lazım, vücudumuz direniyo ama kırıcaz onun direncini

günaydın carmen
sen vücut direncini kırmışsın artık, bakalım biz ne kadar beklicez aynı kg .da

Çok sevindim hem kilo kaybına ama özellikle midenin daha iyi olmasına, hadi bakalım gitsin kilolar gelsin yeni elbiseler.

ayy evet carmen, bu sabah ilk defa bana göre çok erken bi saatte, çok da dinç uyandım ve midemin eskisi gibi olmasına çok sevindim, ama yine de kahvaltıyı sadece kahveyle geçiştirdim.
ama öğlen sağlam bir yemek yiycem çünkü dünü resmen sadece avuçiçi kadar haşlanmış tavukla geçirdim

günaydın kızlar bugün benim 3.günüm atakta ve sabahtan beri felaket mide bulantısı var böle sorun yaşayan oldumu

günaydın kızlar bugün benim 3.günüm atakta ve sabahtan beri felaket mide bulantısı var böle sorun yaşayan oldumu

günaydın canım
inan dün aynısını ben yaşadım, yani atakta 4. günümde.
inan akşamı zor ettim felaket mide bulantısı ve sıfır iştah, bütün gün sadece zorla bir parça haşlanmış tavuk yedim o da zorla
ama çok şükür bugün hiçbişey yok, çok iyiyim.
sanırım vücudun en zorlandığı gündü benim için, sen de bugün yaşıyorsun, ama inşallah yarına senin de bişeyin kalmaz

Son düzenleme:

inş bişeyim kalmaz sabah ne yediysem çok afedersin çıkardım şimdi buraya yazdım duramayacak hale geldim koştum lavoboya ya bugün sabah çayı tatlandırıcıyla içmiştim ondan olurmu

inş bişeyim kalmaz sabah ne yediysem çok afedersin çıkardım şimdi buraya yazdım duramayacak hale geldim koştum lavoboya ya bugün sabah çayı tatlandırıcıyla içmiştim ondan olurmu

hmm sen yedikten sonra rahatsız oldun sanırım, içerken tadı seni rahatsız ettiyse belki olabilir ama normal şeker gibi geldiyse sanmam
ben tat farkını aldığım için çaya tatlandırıcı atamıyorum..

sen en iyisi bugün çok daha hafif ve 2 gündür yediklerinden farklı şeyler yemeye çalış..
tavuk yediysen bugün kırmızı et ye, yumurta yediysen bugün yeme mesela, ama çok da zorlama bence, yiyemiyorsan bırak yeme bugün de, yarına iştahin açılır

tmm cnm sağol öle yaparım artık

Günaydın kızlarrrr:))
Dukan ne müthiş biseymis böyle, sabah tartıldım veee 79,6 toplamda 3 günde 2,200gr gitti:))))
Dün gelinligimin siparişini verdin inslh son provaya kadar biraz daha gider.
Bir de Ankaralılar için bir bilgi Ulus'daki aktarcılarda kilosu 6 liradan yulaf kepeği satılıyor. Ben dün aldım bugün kullanmaya başlayacağım. herkese bol kilo kaybı diliyorum:))öpüldünüz

tebriklerrrr

günaydın kızlar...dün seyirin ilk günüydü

menümüde vereyim

sabah ..dukan omlet

öğle..tavuklu salata,yoğurt

akşam...kıymalı taze fasulye,2 kaşık menemen,yoğurt

3 litre su,2 bardak yeşilçay,1 saat yürüyüş

vee tartı beni bu sabah 400 gr artı gösterdi,sanırım buda normal,seyirde ilk zamanlar artış olabiliyomuş kitapta okumuştum

bugün termosla tavuk çorbası getirdim iş yerine,gün boyu onu içicem

inş.artışlar bi an önce iner,her ne kadar normal olsada insanın canını sıkmıyo değil

Sen de okumuşsun zaten sebzeler su tutuyor. Ben sebze yediğimin ertesi günü +1 bile gösterebiliyorum. Yarın aşağıya iner merak etme.

Selam herkese...

Kilo verenlere başarılarının devamını diliyorum... 14. günümde 3,90 kilo vermiş bulunuyorum az değilmi ya

bende çok az veriyorum bütün şarta şurta uyuyorum ama kilo bi ileri bi geri mehteren gibi evdekilerde sağolsun bırak diyeti bu işkenceye değer mi al şundan az ye bişey olmaz falan diyo :95:

bende çok az veriyorum bütün şarta şurta uyuyorum ama kilo bi ileri bi geri mehteren gibi evdekilerde sağolsun bırak diyeti bu işkenceye değer mi al şundan az ye bişey olmaz falan diyo :95:

Onu hiç sorma ya... İşyerindekiler ayrı evdekilerle ayrı uğraşıyorum bende İnadına daha güzel yemekler oluyor etrafımda işyerinde kesinlikle bozmuyorum da akşam bazen 1 çatal 2 çatal kaçırabiliyorum. Birde 1 gün p 1 gün ps yapamıyorum ben sanki

Birde bana şu cetvelimi değiştirme konusunda yardımcı olurmusunuz? 76 dan 72 küsüre indim ama aynı duruyor :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…