Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tebrikleeeeer :KK9:, masallah bu cok güzel bi haber, insallah devamida gelecektir canim:nazar: moralini hic bozma. adet döneminde vucut en azindan 1-2 kilo su topluyor. bide sabahlari lavaboya ciktiktan sonra ac karnina tartil, farki göreceksin. yarin bi dene bak moralin nasil tavan yapicak insallah!

inşallah canım.. valla o rakamı görünce kendimi çok iyi hissettim üstelik fazladan en azından 1 kg var orda

ben de şimdi sabırsızlıkla yarın sabahı bekliyorum :KK1:

Afiyet olsun canım. Ben konserve somon hiç görmedim, hep dilim alıp pişiriyorum. Ben de bakayım.

ben demi$tim ya ne zaman diyet yapsam bir engel oluyor diye, i$te yine oldu ve yine ak$am sofradayken yine migren ba$langici oldu ve ben evde pi$irilmi$ hazir döner yiyordum peçeteyle üzerine bastirarak, sonra o kadar korktumki bir çay ka$igi pilav ( 10 tane pirinç anca vardi) ve hemen kalkip bir çay ka$igi nutella yedim, ve 2 dk sonra migrenin devami gelmedi! acaba $ekerimmi dü$üyor kizlar, neden böyle oluyorki, ben ögrenciyim dres çali$mam gerekiyor bu halde çali$amam diye o kadar korktumki mecburen yedim :KK43: artik yanimdada okula giderken bir kare bitter götürecegim migrenim ba$lar ba$lamaz agzima atacagim artik, diyeti gerçekten birakmak istemiyorum, ben tatli krizinden korkarken migren krizlerim tuttu resmen:KK5::KK5: in$allah kilo almami$imdir :KK43:

carmencim, ben yurt di$inda ya$iyorum burda o konserveden var ama Türkiyede varmi bilmiyorm, aslinda sen dilim almaya devam et çünkü yeni almama ragmen o kadar bayattiki kilçiklari yumu$acikti ve agiza alininca kilçik oldugunu farketmiyoruz bile, ben hazir diye tercih ediyorum okula gittigim için yoksa bende almam :KK71:

pişşttt... nabersiniz kızlar? naptınız ben topiğe uğramayalı bakim? ya ben şu kiloyu bir aşamadım kızlar nolcak böyle anlamadım, yaklaşık 2 haftadır 1 aşağı bir yukarı tıkandı kilo verimim nedense...:KK37:

bu arada c.tesi diş eti ameliyatım başladı, toplamda 8 hafta sürecek, neyse ilk ameliyatı atlattım geriye kaldı 3 ameliyat daha, hamilelik diş etlerimin canına okudu valla...:KK43:(

ben demi$tim ya ne zaman diyet yapsam bir engel oluyor diye, i$te yine oldu ve yine ak$am sofradayken yine migren ba$langici oldu ve ben evde pi$irilmi$ hazir döner yiyordum peçeteyle üzerine bastirarak, sonra o kadar korktumki bir çay ka$igi pilav ( 10 tane pirinç anca vardi) ve hemen kalkip bir çay ka$igi nutella yedim, ve 2 dk sonra migrenin devami gelmedi! acaba $ekerimmi dü$üyor kizlar, neden böyle oluyorki, ben ögrenciyim dres çali$mam gerekiyor bu halde çali$amam diye o kadar korktumki mecburen yedim :KK43: artik yanimdada okula giderken bir kare bitter götürecegim migrenim ba$lar ba$lamaz agzima atacagim artik, diyeti gerçekten birakmak istemiyorum, ben tatli krizinden korkarken migren krizlerim tuttu resmen:KK5::KK5: in$allah kilo almami$imdir :KK43:

carmencim, ben yurt di$inda ya$iyorum burda o konserveden var ama Türkiyede varmi bilmiyorm, aslinda sen dilim almaya devam et çünkü yeni almama ragmen o kadar bayattiki kilçiklari yumu$acikti ve agiza alininca kilçik oldugunu farketmiyoruz bile, ben hazir diye tercih ediyorum okula gittigim için yoksa bende almam :KK71:

nutella yerine evde mavi yeşilin ürünlerinden bulundur kriz geldiği zaman onlardan atıştır bence. bir de dr. oetker in light puddingleri var onlardan yap, küçük kaselere koyup dolaba at, gündüzleri ye böylece krizin tutmaz...

okula giderken de yanına bu mavi yeşillerden alabilirsin, fazla olmamak kaydıyla yiyebilirsin, nutella kadar zararlı değil hiç olmazsa...

canım yaa iştahsızlık derken benim aklıma yemek gelince bile midem bulanıyo, sürekli bir rahatsızlık hissi var midemde
sende de mi öyle acaba?

Benimde öyle,ben im etin her türüyle fazla aram yok içim dışım yumurta oldu bunları yazarken bile midem bulanıyor,normalde bile 1gün tavuk yesem 6 ay canım tavuk istemez.Bu nedenle diyet bende çok işe yarayacak eminim,bu kadar protein benim gibi sebze-meyve ağırlıklı beslenen birine şok etkisi yaratıyor,atağın 6.günündeyim 3.500gr gitti,Dukan amcam 7 gün atak verdi ama ben 10 yapmayı düşünüyorum,nasıl olsa alıştım

Migrenin daha önemli sağlıklı değilken diyette yapamazsın. Önlem alman iyi olmuş bence. Tutacağı zaman bu küçük atıştırmalıkları yersin, bence çok etkilemez.
Somonu taze alıp pişirmeye devam o zaman :) Nerede yaşıyorsun bu arada?

pişşttt... nabersiniz kızlar? naptınız ben topiğe uğramayalı bakim? ya ben şu kiloyu bir aşamadım kızlar nolcak böyle anlamadım, yaklaşık 2 haftadır 1 aşağı bir yukarı tıkandı kilo verimim nedense...:KK37:

bu arada c.tesi diş eti ameliyatım başladı, toplamda 8 hafta sürecek, neyse ilk ameliyatı atlattım geriye kaldı 3 ameliyat daha, hamilelik diş etlerimin canına okudu valla...:KK43:(

Canım bence sonuna gelmişsin pes etmek üzere mevcut kilon. Yumruk harekatını denedin mi bir onu dene istersen. Diş etlerinle ilgili çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

Meraba arkadaşlar benimde 5 kilo fazlam var vermeyi çok istiyorum ama başladığım diyetlerii hep 2 kilo verdik ten sonra bırakıyorum ve tekrar alıyorum... Dukan diyetini de daha önce yapmıştım 3 gün atak evresi yapmıştım ve 2 kilo vermiştim...:))) amaa diyorum yaa bu 2 kilo dan sonra tekrar yemeye başlıyorum gerisin geriye geliyoo kilolar yarın tekrar başlamayı düşünüyorum... Bu seferr dee kesin vercem diyorumm çok iradesiz miyimm diyorum kendi kendimee bana destek olursanız sevinirimm hepinize kolay gelsin iyi akşamlar...

Migrenin daha önemli sağlıklı değilken diyette yapamazsın. Önlem alman iyi olmuş bence. Tutacağı zaman bu küçük atıştırmalıkları yersin, bence çok etkilemez.
Somonu taze alıp pişirmeye devam o zaman :) Nerede yaşıyorsun bu arada?

artik öyle yapacagim, kendi kendimin doktoru olmak zorundayim, yinede buna $ükür diyorum daha kötü bir hastaligim yok :)
bencede devam et :)
ben fransada ya$iyorum dogma büyüme :97:

nalan_nalan
nutella yerine evde mavi yeşilin ürünlerinden bulundur kriz geldiği zaman onlardan atıştır bence. bir de dr. oetker in light puddingleri var onlardan yap, küçük kaselere koyup dolaba at, gündüzleri ye böylece krizin tutmaz...

okula giderken de yanına bu mavi yeşillerden alabilirsin, fazla olmamak kaydıyla yiyebilirsin, nutella kadar zararlı değil hiç olmazsa...

tamam canim ya diyet bisküvi alacagim yada $u en bitter olan çikolatalar varya %86 olanindan onda bir parç yerim artik :)

geçmiş olsun bende diyorum nerde arkadaş.çocukmu hasta oldu acaba?
ne kadar çok yazmışsınız geçmişi okuyamadım valla...

evet baya kalabalık olduk benbile sayfalara yetişemiyorum:79::79:

Canım bence sonuna gelmişsin pes etmek üzere mevcut kilon. Yumruk harekatını denedin mi bir onu dene istersen. Diş etlerinle ilgili çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

Aman pes etsin artık carmen ya valla fenalık geldi, tam atlattım diyorum hooooppp tekrar gerisin geriye dönüyor kilo. Aslında ben de son bir kaç gündür yumruk harekatı yapsam mı diyorum ama sebzeden de vazgeçemiyorum, yarın da bakim eğer hala aynıysa yumruk harekatını yapim artık...:KK66:)

Geçmiş olsun dileklerin için çok saol, Allah kimseye diş rahatsızlığı vermesin valla...:KK43:((

artik öyle yapacagim, kendi kendimin doktoru olmak zorundayim, yinede buna $ükür diyorum daha kötü bir hastaligim yok :)
bencede devam et :)
ben fransada ya$iyorum dogma büyüme :97:

[/B]tamam canim ya diyet bisküvi alacagim yada $u en bitter olan çikolatalar varya %86 olanindan onda bir parç yerim artik :)

Senin muhtemelen şekerin düşüyor eyya, onun için yemeklerini vaktinde ve yeterli miktarda yemelisin, yani tıka basa doymadan asla sofradan kalkmamalısın, asla öğün atlamamalısın, yemeklerinde light meyve suyu tüketmelisin, o da kan şekerini dengelemene yardımcı olacaktır, böylelikle o bol yağlı çikolatadan atıştırmak zorunda kalmazsın, bir dene istersen...:KK66:)

Vereceğin az bir kilo var sakın pes etme...

geçmiş olsun bende diyorum nerde arkadaş.çocukmu hasta oldu acaba?

evet baya kalabalık olduk benbile sayfalara yetişemiyorum:79::79:

Saol sema, aman Allah korusun çocuk hasta olmasın, o hasta olunca ben çok fena oluyorum, onun yerine ben hasta olayım daha iyi valla, Allah çocuklarımızı korusun...

Sen naptın, konuşamadık ne zamandır, nasıl gidiyor rejim, ya ben 1 ileri 1 geri sayıyorum daha sema, gıcık oldum bu duruma...:KK43:((

günaydın kızlar.. bu sefer kesin vee kararlı olarak geldim. bugün yeni bir iş, yeni bir dukan ile aranızdayım :)
biraz sonra krebimi hazırlayıp yanımda götüreceğim. hepimize güzel bir gün olsun sevgili dukancılarrr:92:

Herkese merhabalar...Bende bugun Dukan diyetine baslayip aranizdaki dayanismaya hayran kalarak katildim:) Umarim basladigim bu yoldan donmem ve hedefime ulasirim.Ilk gunumu basariyla tamamladim... Desteginizi bekliyorum...

günaydın kızlar.. bu sefer kesin vee kararlı olarak geldim. bugün yeni bir iş, yeni bir dukan ile aranızdayım :)
biraz sonra krebimi hazırlayıp yanımda götüreceğim. hepimize güzel bir gün olsun sevgili dukancılarrr:92:

hoşgeldin
Herkese merhabalar...Bende bugun Dukan diyetine baslayip aranizdaki dayanismaya hayran kalarak katildim:) Umarim basladigim bu yoldan donmem ve hedefime ulasirim.Ilk gunumu basariyla tamamladim... Desteginizi bekliyorum...

hoşgeldin sende.dayanışma olmadan olmuyor valla.arkadaşlar süper
Saol sema, aman Allah korusun çocuk hasta olmasın, o hasta olunca ben çok fena oluyorum, onun yerine ben hasta olayım daha iyi valla, Allah çocuklarımızı korusun...

Sen naptın, konuşamadık ne zamandır, nasıl gidiyor rejim, ya ben 1 ileri 1 geri sayıyorum daha sema, gıcık oldum bu duruma...:KK43:((

evet çocukların hasta olması çok üzücü bir durum sende hasta olma oda olmasın aman .evrene iyi enerji yolla ne dersen o oluyor biliyorsun deilmi.

bende nasıl olatım iyiyyim işte kalktım şimdi bende baya zor kilo veririm demiştimya biraz öyle ama devam ediyorum bugun p günüm.bakalım işte .

hoşgeldin

hoşgeldin sende.dayanışma olmadan olmuyor valla.arkadaşlar süper

evet çocukların hasta olması çok üzücü bir durum sende hasta olma oda olmasın aman .evrene iyi enerji yolla ne dersen o oluyor biliyorsun deilmi.

bende nasıl olatım iyiyyim işte kalktım şimdi bende baya zor kilo veririm demiştimya biraz öyle ama devam ediyorum bugun p günüm.bakalım işte .

Hoşgeldiniz arkadaşlar, hep beraber başarılı olacağız inşallah.

Günaydın kızlar...

Bayadır yoktum neler yapıyorsunuz.

Ya benim çok moralim bozuk :KK43:

Atak evremin 6. günündeyim ve hala aynıyım. hiç birşey değişmedi 2 kg ile kalmış bulunuyorum. Yaklaşık 3 gün olacak wc çıkamadım sanırım ondan hiç değişme olmadı. Birde kızlar folik asit kullanıyordum galiba onunda etkisi oldu kiloda oynama olmamasına. Bıraktım zaten kullanmayacağım bir süre. Hiç bozmadım hala çok azimliyim ama işte böyle olunca insan yinede ister istemez üzülüyor.

X