Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben işyerindekilere sadece protein diyeti uyguluyorum dedim, hiç ayrıntı vermedim. Eşim ise en büyük destekçim. O da benimle aynı şeyleri yiyor evde, o da 2 kg.kaybetti hem de işyerinde ve dışarıda kendini kısıtlamadan. Etrafınızda sizi destekleyen insanların olması çok önemli. İşyerindeki insanlardan bunu pek bekleyemeyiz belki ama evimizde ailemiz bize destek olursa bence daha başarılı oluruz. O nedenle eşinize, ailenize bunun sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatarak desteklerini isteyin arkadaşlarım.

Son düzenleme:

Kesinlikle katılıyorum. Destek çok mühim. İnsan yadırgandığı zaman daha fena oluyor. İnadına üzerine üzerine gidiyor. Ama birisi oldumu yanına destekçi vallahi sırf onun hatrına bile çok şeye katlanabiliyor.

Burada olmamız bile çok büyük bir destek aslında. Birbirimizi çok iyi motive ediyoruz

Hele benim çok fena motiveye ihtiyacım var :122:

vereyimseyir evresine bende geçtigimde artıya bile çıktım .ama bakalım gidecek diyor arkadaşlar bekliyorum bende.ama stres yok yapma sende stres veremezsin sonra

nerelerdesin sen.naptın atak bittimi.ne durumdasın

Olur mu telli turna asıl hep sen bizi motive edersin. Ne oldu diyette bir sorun mu var?

benim eşim tam bir köstekkkkk
hep dalga geçiyo diyetlerimle ama bu sefer onu pis utandırıcam

benim eşim tam bir köstekkkkk
hep dalga geçiyo diyetlerimle ama bu sefer onu pis utandırıcam

evet benimkide birde akşamları bogazları durmaz yok meyva getirmedin yok cerez getir yok şunu getir bunu getir .yatana kadar yer oda çocuklarda ne çikolatarı eskik olur ne dondurmaları ıvır zıvır ne varsa bizim evde dolu.bide demiyorlarmı bize ne senin diyetten

valla en çok da onlar dokunuyo işte
ama ben de inadına daha çok yediriyorum ona , ben inceleyim o şişsin görelim bakalım dalga geçmek nasıl oluyo

Son düzenleme:
bizim evde de inadına bu sıra meyve dolu kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum dünde yaprak sarma vardı inşallah bi yerim şişmez nasıl koktu ama şimdiye kadar hiç kaçamak yapmadım

valla en çok da onlar dokunuyo işte
ama ben de inadına daha çok yediriyorum ona , ben inceleyim o şişsin görelim bakalım dalga geçmek nasıl oluyo

Evet bence eğer böyle yapıyorsa hakediyor demektir. Yesin şişmanlasın sonra sen dalga geçersin onunla Ama bak şimdiden söyleyeyim o diyet yapmak istediğinde yine senin başına dert olacak.

Evet bence eğer böyle yapıyorsa hakediyor demektir. Yesin şişmanlasın sonra sen dalga geçersin onunla Ama bak şimdiden söyleyeyim o diyet yapmak istediğinde yine senin başına dert olacak.

aslında dalga geçiyor ama bu sefer o da ciddi olduğunun farkında hatta çaktırmadan ağzımı arıyor ee sen şimdi neler yiyosun, kaç gün yiyeceksen böyle falan diye, hatta benimle yapmaya başlarsa şaşırmam birkaç kg vereyim

ayy bir de dukan da diyemiyor aklına gelmiyor nerde şu kodunun kitabi diyor

nerelerdesin sen.naptın atak bittimi.ne durumdasın

Olur mu telli turna asıl hep sen bizi motive edersin. Ne oldu diyette bir sorun mu var?

Kızlar wc nin halini hatrını günlerdir soramıyorum. Ondanmıdır nedir hiç bozmadığım halde çakılı kaldım gram dahi veremedim yaaa. Acayip moralimi bozuyor ama motivasyonumu kaybetmiyorum tabi. Ona taktım kafayı bu günde. İnsanın canı sıkılıyor ister istemez.

Ama aylarca veremesemde bozmayacağım bu sefer.

Bu seferde bozarsam artık kendime inancımıda yitireceğim. Savaşa gider gibi canla başla mücadele edelim bu kilolarla. Yeter artık bize yaptıkları. Pazar günü yiğenimin nişanı vardı. İnanın kalkıp oynamaya utandım. Neden niçin elbetteki pis boğazıma sebep. Zamanında dikkat etseydim böyle olmazdı. Meğer bilmeden ne kadar da kötülük etmişiz kendi kendimize. Resmen asosyal oldum. Hiç bir yere gidesim, hiç bişey yapasım yok. Oysaki ben yerinde duramayan habire bişeyler yapan birisiydim. Değmezdi hiç bir şey için bunca çileye değmezdi.

Ne yapalım bizde zararın neresinden dönersek kar diyerek yola koyulalım kızlar.

Aklınıza yemek geldiği an gıcık olcuğunuz birinin sizin kilolarınızla dalga geçtiğini aklınızdan geçirin. Acayip işe yarıyor

Ay çok komik, bence sendeki etkileri görünce kesin o da başlayacak.

Telli Turna hiç moralini bozma, Dukan ın sitesinde bana 4 gün atak çıkmıştı fakat ben 10 gün yapacaktım. Ama 7.günde halâ tuvalete hiç çıkamayınca ve tartının ibresi sürekli yukarıya doğru çıkınca mecburen 7 günde bıraktım. Sebze yediğimin ertesi günü de tuvalete gittim ve kilolar aşağıya indi. Benimde 11 gündür takılmıştı bak bu sabah itibariyle gitmeye başladı. Tabiki vücudumuz direnç gösterecek çünkü beyin ona kendisini korumasını emrediyor. Ama biz istikrarlı bir şekilde diyetimize devam edersek kesinlikle sonuç alacağız arkadaşım. Hep beraber burada birbirmize destek olarak bir kaç ay sonra başarılarımızı kutlayacağız.
Ayrıca o asosyal olma durumunu o kadar iyi anlıyorum ki. Benim tüm gençliği 90-95 kg.arasında geçti. Orta yaşın üstü biri gibi giyiniyordum artık. Bir topluluk içinde yürürken utanıyordum her yerimden fazlalıklarım oynuyordu. Bak azmedince oluyor, 3 sene sürdü belki ama 80 lere indim şimdi de 77 yi gördüm. Böyle böyle başaracağız inşallah.

Amin canım inşaAllah.

Kız ben günleri hepten şaşırdım. Bu gün atağımın son günü. Yarın normal beslenmeye geçeceğim.
Hadi bakalım inşaAllah dediğin gibi olur ya.
Gidem de bu gün biraz alışveriş yapayım. Pazara gitmek istiyorum ama o kadar uzak ki hiç gözüm kesmiyor.
Markettende alınca sanki iyi olmuyorlar gibi geliyo bana.

Offf off atakta duraklayan bir ben varım sanırım. 4 günde 200 gr verilir mı bugün atak 7 deyim yarın seyire geciyorum. Kilo almasam bari !

Carmen süpersin vallaha 90 - 95 kilodan 80 lere inmek büyük başarı seni alkışlıyorum arkadaşım

Offf off atakta duraklayan bir ben varım sanırım. 4 günde 200 gr verilir mı bugün atak 7 deyim yarın seyire geciyorum. Kilo almasam bari !

Selam Dukancon

Aşağıya tuttuğum çizelgeyi kopyalıyorum. Benim atakta 7 gündü ve kilo verme açısından berbattı. Hiç moralini bozma bugün itibariyle 4,30 Kg.gitti.

1 02.09.2011 81,50 P
2 03.09.2011 80,60 0,90 P
3 04.09.2011 80,00 1,50 P
4 05.09.2011 79,30 2,20 P
5 06.09.2011 79,40 2,10 P
6 07.09.2011 79,70 1,80 P
7 08.09.2011 79,90 1,60 P
8 09.09.2011 79,70 1,80 PS
9 10.09.2011 80,10 1,40 P

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…