Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hmmm o zaman sadece bana 1 paket 24 gün yeter. 2 paketle birlikte toplam 48 gün güzelmiş. inşallah tadıda hoşuma gider

Ben her sabah krep yapıyorum, yumurta, light süt, ve light peynir ile çok güzel oluyor. Eşimde ekmek yemiyor artık, sabah kahvaltısında ve öğleden sonra yiyoruz. Akşam yemeğini de ekmeksiz yiyor. Hoşumuza gitti bizim.

kızlarrrrr inanılmaz mutlu ve şaşkınımmm:KK62::KK62::KK62:

öğlen zorla bi parça tavuk göğsü haşlayıp yedim, sonra yürüyüşe çıktım. bu arada çok afedersiniz dün tuvalete çıkmamıştım bugün çıktım.

az önce eve girince bi tartıya çıkayım dedim, iyi ki de demişimmmmm

sabah 85 ti şimdi 83.8:KK53:
inanamadım defalarca indim çıktım, yerini değiştirdim aynıııı
üstelik regl dönemim ama ben aylar hatta yıllar sonra ilk defa 83 lere iniyorum:KK62:
sanırım sabah şişliğim fazlaydıı

:KK9::KK9::KK9: tebrik ediyorum canım seni. Devamı da gelecek inşallah.:KK9:

ayy ne güzel yaaa, tartı bozuk değildir emin ol :nazar:
canım sanırım splenda 500lük tü senin alacağın, eczanelerde 300 ve 100lüğüde var. 100lüğü 11 küsür tl.

ama ben burda 100lük bulamadım okadar para da vermek istemedim, 100lük gelene kadar geçici olarak migrostan başka tatlandırıcı aldım, 300 tane var, 4 buçuk tl

ayy inşallah bozuk değildir sabahları tartılıyorum bakalım yarın nasıl çıkacak?? evet splenda 500 lüktü alamadım. eşime söyledim bakalım bişey almadan gelirse ben de migrostakini alacağım..

ayy inşallah bozuk değildir sabahları tartılıyorum bakalım yarın nasıl çıkacak?? evet splenda 500 lüktü alamadım. eşime söyledim bakalım bişey almadan gelirse ben de migrostakini alacağım..

aslında uzun süreli kullanımda (yani bizim için) splenda ve benzeri ürünler çok daha sağlıklı ama dediğin gibi bi anda pahalı geliyor insana, ben de bulduğumda 100 lüğü ile başlıycam :KK1:

Merhaba,
İnşallah migrenin tutmaz. Diyetle ilgili sabah çok yetersiz değil mi sence de? Bir de bu öğle yediğin somon konserve yağlı değil dimi? Yağlı konserveler yasak.

$imdilik tutmadi En Büyük KK

ya canim ben sabah 7 de kalkiyorum ve 7.40 ta evden çikiyorum ve o saatte canim bir$ey istemiyor saat 11 gibi acikiyorum sonra hemen geçiyor zaten 12.30da yemek yiyorum :) yani bana o activia yetiyor

yok canim konservenin içindekilerine baktim sadece su tuz ve somon baligi yaziyordu, kendimde baktim suyuna çok çok az yag vardi yani baligin kendi yagiydi ama tuzlu diye suyunu süzdüm ve balik fazla tuzlu degildi, çokta tok tuttu yani :)

Arkadaşlar bi tanıdığım da bu diyeti yapıyor ama light ürünler kullanmıyormuş. bu şekilde yapsam olmaz mı dedi?? lıght süt yoğurt yemeden yapıp zayıflayan oldu mu aramızda?? size sormak istedim :KK61:

aslında uzun süreli kullanımda (yani bizim için) splenda ve benzeri ürünler çok daha sağlıklı ama dediğin gibi bi anda pahalı geliyor insana, ben de bulduğumda 100 lüğü ile başlıycam :KK1:[/QUOTE

sadece splenda olsa iyi lıght tüm ürünler çok daha pahalı,bi de diyette yenen şeyler zaten maliyetli oluyor battık valla :18:

$imdilik tutmadi En Büyük KK

ya canim ben sabah 7 de kalkiyorum ve 7.40 ta evden çikiyorum ve o saatte canim bir$ey istemiyor saat 11 gibi acikiyorum sonra hemen geçiyor zaten 12.30da yemek yiyorum :) yani bana o activia yetiyor

yok canim konservenin içindekilerine baktim sadece su tuz ve somon baligi yaziyordu, kendimde baktim suyuna çok çok az yag vardi yani baligin kendi yagiydi ama tuzlu diye suyunu süzdüm ve balik fazla tuzlu degildi, çokta tok tuttu yani :)

Afiyet olsun canım. Ben konserve somon hiç görmedim, hep dilim alıp pişiriyorum. Ben de bakayım.

Son düzenleme:
sadece splenda olsa iyi lıght tüm ürünler çok daha pahalı,bi de diyette yenen şeyler zaten maliyetli oluyor battık valla :18:

evet valla aynen :KK1:
ama ben bormal beslenirken daha maliyetli oluyodu çünkü çok yiyordum
şimdi daha az tüketiyorum, bence kardayım :KK1:

bu arada light derken ben b.peyniri ve sütü yarım yağlı, yoğurdu normal tüketiyorum.
zaten günde ne kadar tüketiliyor ki bunlar, bence zararı olmaz ki ben burda onların bile tam yağlısını tüketip çok kg verenleri okudum

Son düzenleme:
Arkadaşlar bi tanıdığım da bu diyeti yapıyor ama light ürünler kullanmıyormuş. bu şekilde yapsam olmaz mı dedi?? lıght süt yoğurt yemeden yapıp zayıflayan oldu mu aramızda?? size sormak istedim :KK61:

Bence mutlaka zayıflanır çünkü sonuçta karbonhidrat, tatlı, ekmek, vs. yemiyorsun. Ama Dr.Dukan kitabında kendi yağlarımızı yakmaya uğraşırken dışarıdan yağ almaya devam etmemizin çok mantıklı olmadığını yazmış.

yaa bende market market gezip durdum lıght ürün bulacağım diye yarım yağlı mı alsam acaba hem lezzetli. lıght ürünlerin hiçbir tadı yok süt su gibi, yoğurt kötü.. kararsız kaldım şimdi :18:

kızlar size bişey sorucam..
şimdi dukanın sitesinde ideal kilom 63.5 çıktı ve atak dönemim 5 günmüş
ama ben 60 kg.ya düşmek istiyorum o yüzden (20 kg dan fazla olduğu için ) 7 gün yapayım dedim
ama daha 4. günüm ve çok fena oldum, acaba 5 te bitirsem mi?

kızlar size bişey sorucam..
şimdi dukanın sitesinde ideal kilom 63.5 çıktı ve atak dönemim 5 günmüş
ama ben 60 kg.ya düşmek istiyorum o yüzden (20 kg dan fazla olduğu için ) 7 gün yapayım dedim
ama daha 4. günüm ve çok fena oldum, acaba 5 te bitirsem mi?

Bence atağı 5 te bitirip seyir evresini istediğin kiloya inene kadar uzatabilirsin canım:KK70:
Ama yine de sen bilirsin tabii, fazla zorlama canım kendini, dukan ne diyosa odur :KK1:

Bence atağı 5 te bitirip seyir evresini istediğin kiloya inene kadar uzatabilirsin canım:KK70:
Ama yine de sen bilirsin tabii, fazla zorlama canım kendini, dukan ne diyosa odur :KK1:

evet canım yaa 3 gün daha yaparsam kendimi gerçekten çok fazla zorlamış olucam bunu hissediyorum
hem bırak 63.5 i ben 65 e de razıyım :KK1:
o kalan 5 için de yeniden başlarım rejime :KK1:

en iyisi ben yarın son atağımı yapayım

evet canım yaa 3 gün daha yaparsam kendimi gerçekten çok fazla zorlamış olucam bunu hissediyorum
hem bırak 63.5 i ben 65 e de razıyım :KK1:
o kalan 5 için de yeniden başlarım rejime :KK1:

en iyisi ben yarın son atağımı yapayım

Bence sakın kendini zorlama, o zaman diyeti yapılamaz hale getirirsin. Amacımız uzun zamanda uygun kiloya inebilmek. Bence 5 te bitir arkadaşım.

kızlarrrrr inanılmaz mutlu ve şaşkınımmm:KK62::KK62::KK62:

öğlen zorla bi parça tavuk göğsü haşlayıp yedim, sonra yürüyüşe çıktım. bu arada çok afedersiniz dün tuvalete çıkmamıştım bugün çıktım.

az önce eve girince bi tartıya çıkayım dedim, iyi ki de demişimmmmm

sabah 85 ti şimdi 83.8:KK53:
inanamadım defalarca indim çıktım, yerini değiştirdim aynıııı
üstelik regl dönemim ama ben aylar hatta yıllar sonra ilk defa 83 lere iniyorum:KK62:
sanırım sabah şişliğim fazlaydıı

tebrikleeeeer :KK9:, masallah bu cok güzel bi haber, insallah devamida gelecektir canim:nazar: moralini hic bozma. adet döneminde vucut en azindan 1-2 kilo su topluyor. bide sabahlari lavaboya ciktiktan sonra ac karnina tartil, farki göreceksin. yarin bi dene bak moralin nasil tavan yapicak insallah!

X