Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar kıtap elımde yok olayıda tam anlamadım acaba benım kıloma gore bırseyler yazarmısınız

87 ne yapmam lazım 1+1 2+2 onlar ne

bana mesela bu bırıncı hafta ne yemem lazım

2 hafatada ne

ALLAH RIZASI ICIN KAFAM KARISTI ARARTIRDIM AMA

Omega 3 ün yağ yakıcı etkisi hakkında bilgili değilim. Ama vücudumuz için çok faydalı olduğunu biliyorum. Bence diyetinde yeterince balık tüketirsen gerekli olmaz diye düşünüyorum.

Merhaba,

Gerçekten çok sıkıntılı bir durum, umarım en kısa zamanda çözülür arkadaşım.

Selam,
Eğer öğünlerin doyurucu olursa ve aralarda da serbest yiyeceklerden atıştırırsan kesinlikle o lezzetli şeylerden etkilenmezsin. Mesela ben dün akşam gerçekten annemin harika sofralarından birindeydim. Ve biliyorum herkesin annesi çok güzel yemek yapar ama benim anneminki cidden tescillidir. Ve o güzelim çocukluğumdan beri serbestçe yediğim yiyeceklerin hiç birine dokunmadan sadece balığımı yedim.
Umarım bugünden sonra diyetine bozmadan sabırla devam edip, sonuçlarını alırsın.

Evet sebzede sınır yok ama Dukan sebze günlerinde de protein tüketmeyi bırakmamamızı öğütlüyor. Çünkü bizi zayıflatan protein, sebze yememizin nedeni lif, vitamin, mineral almak. Yemeklerde kalori hesabı yok ama yağ ile pişirmiyorsun. Tabi bu arada kitaptaki serbest 28 sebzeyi tüketebiliyorsun. (Patates, enginar, kereviz, vs.yok yani) Sebzeleri çiğ, haşlanmış, fırın ya da buğulama tüketiyorsun. Yağ kesinlikle yok. Bölgesel yağ yakma ile ilgili çok araştırma yaptım uzmanlar bunun bir yolunun olmadığını genetik olarak nereden yakmamız gerekirse vücudun oraya yöneldiğini söylüyorlar.

Son düzenleme:
Tombişcim ben yulaf kepeğini hep krep olarak tüketiyorum. Hem lezzetli oluyor, hem kendimi ekmek yemiş gibi hissediyorum. Umarım kolaylıkla verirsin fazla kiloları .

Merhaba,

Önceki mesajları okursan ayrıntılı olarak mevcut. Ve bence kesinlikle kitabı okumadan başlama. Vücudunda bazı değişiklikler yapacaksın tam olarak teoriyi bilmelisin. Kolay gelsin.

Günaydın kızlarr.

telli_turna nerdesin bacımmmm.bak ne fotolar var.anlıyorum bugün ayın 23.cü muhasebeciler için zor günlerde insan bir girer bi slm verir yahu naptın yoksam bozdunmu diyetine gelmiyon ???????

Geldim canım geldim. Dün çok yoğun bi gündü girip baktım ama çokda takip edemedim.

Bu gün tartıldım veeee atak evremin 4. günü sabahı tam 2 kg vermiş bulunmaktayım Bu çok güzel bir motive oldu benim için. Ahhh 7. güne kadar onu bi 4-5 kg yapabilsem ne güzel olurdu. Yulaf kepeğim hala gelmedi. Bişeyleri yanlış yapmışım alırken. Sanırım oda olsaydı daha iyi olurdu. Atak evrem çarşamba günü bitiyor.

İnsan nasılda hevesleniyor kilo verdikçe yaaa.

Bu arada sebze sınırsız diye çokda tüketmeyelim bence. Dukan amcada öyle diyor. Hemde kızlar midemiz küçülüyor, sebze ile şişirmeyelim şimdi onu.

Hoşgeldin,

Çok sevindim. Umarım herşey istediğin gibi olur. Sebzeyi bence abartmadan yiyelim vitaminsiz kalmayalım zayıflayacağız diye.

Tabikide canım miktarınca yemek lazım zaten o kadar uzun süre çok zorlanırız.

Yok yani ben kendimden biliyorum diyet yapıyorum hesabına bir tekne dolusu salata yediğimi

Yok yani ben kendimden biliyorum diyet yapıyorum hesabına bir tekne dolusu salata yediğimi

Evet Dukan da diyor zaten gereksiz yere hiç bir şeyi çok yemeyin ve asla ikinci tabağı almayın diye. Sanırım ben bir tek domatesi abartıyorum

bayanlar ben bugün başladım bişey sormak istiyorum çay kahve şeker vs yasak mı?? kitaba bakın demeyin ne olur bilen varsa yazsın :)

teşekkür bilgilendirdiginn için .
Tombişcim ben yulaf kepeğini hep krep olarak tüketiyorum. Hem lezzetli oluyor, hem kendimi ekmek yemiş gibi hissediyorum. Umarım kolaylıkla verirsin fazla kiloları .

bende yulaf kepegini yogurtla yiyemem sanırım igrenç olur gibime geliyor.carman gibi bende kahvaltıda krep yapıyorum ekmek yerine süper oluyor hem tadıda güzel bugun benim kız krebimin yarısını yedi çok güzel anne bu diyerekten.şidetl krep tavsiye ediyorum

hoşgeldin
bugün benim seyir evremin ilk günü sabah uyanır uyanmaz basküle baktım oda ne amannn.79.5 dukkkan çizelgeme göre bugun benim 80.5 olmam gerekiyordu daha da inmişim demekki.

valla baskulden sonra koşa koşa mutfaga gittim hemen bir çay demledim yumurta haşladım birde krep yanınada 2küçük domates ve bir salatalık ohhh ne güzel kahvaltımıda yaptım kızlarr.öglene ne hazırlasam diye düşünüyorum evdeyim haftalık temizlik var evde yapmam lazım ev uçuyor havaya ...

günaydın arkadaşlar

bugün atak 2, şimdilik gayet iyiyim
beyaz peynir + yumurta + yeşil çay kahvaltımı yaptım, en zoru da kahvaltılar oluyomuş

Çok sevindim senin adına, süper gidiyorsun. Umarım hep böyle kolayca gider fazlalıklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…