Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar günaydın kusuruma bakmayın sorularınıza cevap vermek isterdim benim iki tane ufaklık var onlarla zaman nasıl geçiyor anlamıyorum
kendime zaman ayırdığımda ise ilk iş buradayım seyire geçenlere geçmiş olsun.çünkü ben atakta çok zorlandım .onu atlattıktan sonra gerisi çok kolay, sonra hiç anlamazsınız zaman nasıl geçmiş bir bakmışsınız 2,3 ay olmuş kilolar uçmuş gitmiş baş belası 2 kiloyla uğraşuyorsunuz benim gibi.neredeyse pes edip kalsın o iki kiloda diycem yani.
15 gün daha yapıp geçeceğim güçlendirmeye.kilom kaç olursa olsun.

eczanelerde var yoksada siparişle getiriolar. ben stevya kullanıorum o da güzel aklınızda bulunsun ayrıca splendadan daha ekonomik. tatlandırıcı adı yazmak umarım problem deildir:KK75:

teşekkür ederim canım
senin bahsettiğinde doğal mı, yani aspartam ve sakarin içermeyenlerden mi?

one bilmiyorumki ne oldugunu tatlandırıcımı?

evet canım doğal tatlandırıcı

Ya kızlar,
Şimdi tahlil sonuçlarım geldi. İnsilün direnci yok süper ama kolesterol 240 olmuş. her zaman 180-190 lardadır. Gerçi Dukan kitapta yazmış zayIflama sürecinde yağlar kanda yükselebilir diye ama yine de canım sıkıldı. Bugün itibariyle yumurta sarısını bırakıyorum zaten çok az olan kırmızı et tüketimini tamamen kaldırıyorum. 1 ay sonra bir daha bakacağım bakalım ne olacak?

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım salı günü atak dönemine başladım bugün son günüm 4 günde 2,700 kilo verdim 72,300den bugün sabah tartıldım 69,600 e düşmüşüm inşallah böyle devam edr dicem ama seyir döneminde bu kadar hızlı olmuyomuş kilo verimi galiba olsun yavaş yavai hedefime ulaşmak istiyorum hedefim 58 kilo olmak inşallah ulaşırım çok hırslıyım ama bakalım.sizler kaç kilo verdiniz öpüyorum hepinizi: 54::KK54::KK54:

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım salı günü atak dönemine başladım bugün son günüm 4 günde 2,700 kilo verdim 72,300den bugün sabah tartıldım 69,600 e düşmüşüm inşallah böyle devam edr dicem ama seyir döneminde bu kadar hızlı olmuyomuş kilo verimi galiba olsun yavaş yavai hedefime ulaşmak istiyorum hedefim 58 kilo olmak inşallah ulaşırım çok hırslıyım ama bakalım.sizler kaç kilo verdiniz öpüyorum hepinizi: 54::KK54::KK54:

Merhaba, aramıza hoşgeldin.

Günaydın, hoşgeldin.

:KK71::KK71::KK71:

Ya kızlar,
Şimdi tahlil sonuçlarım geldi. İnsilün direnci yok süper ama kolesterol 240 olmuş. her zaman 180-190 lardadır. Gerçi Dukan kitapta yazmış zayIflama sürecinde yağlar kanda yükselebilir diye ama yine de canım sıkıldı. Bugün itibariyle yumurta sarısını bırakıyorum zaten çok az olan kırmızı et tüketimini tamamen kaldırıyorum. 1 ay sonra bir daha bakacağım bakalım ne olacak?

geçmiş olsun, inşallah kısa sürede normalde döner değerin, ben de şimdiden yumurta sarısını pek tüketmemeyi düşünüyorum, hem beyazında sınır da yok:KK1:

hoşgeldin, 4 günde çok güzel kilo vermişsin
ben daha atak 2 deyim, inşallah ben de o kadar kilonun gittiğini görürüm

Hoşgeldin arkadaşım. Harikasın, sakın bozma aynen devam.

Ya kızlar,

Aynen dediklerini yap carmencim. Biraz sınırla onları bakalım nasıl farkedecek. Kolestrol yumurta ile alakalı yükselmiş olabilir. Ama eti çokda göz ardı etme canım. Arada yine kullan. İnşaAllah normale döner kısa zamanda.

bir günaydın bile yok:63::63::63:

Günaydın hayatım günaydın.

Dikkat ediyomusun bakim

Seyir evremin 7.günündeyim.Seyir evresine başladığım günden itibaren kilo vermem durmuştu.malum gün önce bir kilo fazla çıkardı.bende tartılmamaya karar vermiştim.malum gün dündü ama olmadı.ama dayanamadım sabah bir daha tartılayım dedim ve inanamadım yok yok rüya olmalıydı.defalarca baktım baktım ama 88 gösteriyordu.95 ten 88 e...sen bir mucizesin dukan...teşekkür ediyorum:::::::)darısı tüm arkadaşların başına diyorum...

Seyir evremin 7.günündeyim.Seyir evresine başladığım günden itibaren kilo vermem durmuştu.malum gün önce bir kilo fazla çıkardı.bende tartılmamaya karar vermiştim.malum gün dündü ama olmadı.ama dayanamadım sabah bir daha tartılayım dedim ve inanamadım yok yok rüya olmalıydı.defalarca baktım baktım ama 88 gösteriyordu.95 ten 88 e...sen bir mucizesin dukan...teşekkür ediyorum:::::::)darısı tüm arkadaşların başına diyorum...

:KK9::KK9::KK9: süper arkadaşımmmm, böyle devam edersin inşallah..

peki 7 kg yu hiç kıyafetlerinden falan anlıyomusun, ben en çok onu hissetmek istiyorum

Çok tebrik ediyorum arkadaşım, dediğin gibi darısı hepimizin başına.

X