düğüne iki hafta var ve ben ayrılmayı düşünüyorum, bir akıl verin lütfen :(

yorumları okumadım....
inanılmaz sinirlendim.
annenizin cahil olduğunu düşünüyorsanız bunu elaleme öyle yansıtmayın.
elaleme laf vermeyin.
yanındada yok öndeki arabaya salak dıyosun annene bak diyor.
allahım bu şafları nasıl duydun sen... nasıl katlandın.
erkek mi bitti.salla şunu başından.

evlendikten sonra bunlar unutulmuyor. aksıne sorunar artıyor...

bugün babmla konuştum. bu noktaya kadar gelindi artık geri dönüştense çözüme bakmak lazım falan dedi. eğer eşin nasıl bir çözüm bulacağını düşünemiyorsa sen bul ona anlat kabul ederse ona göre davranın dedi. eğer unutmayı bilen bir insansa kısa zaman içinde herşeyi unutur mutlu olursunuz dedi ama ben ne kadar uyumlu bir çiftsiniz bilmiyorum dedi. annem dün evden kaçtı. saka yapmıyorum gerçekten kaçtı. sokak sokak aradık. neyski bulduk bir yerde gecenin bir saati. bana çok kızgın seni öldüreceğim falan dedi. dün bulduktan sonra görüşmedim zaten ablamda kaldı. bizde babamla kaldık. dün annemi buldum diye kardeşim telefon ettikten sonra gaza sonuna kadar basıp ellerimi direksiyondan çekip uçurumdan aşağı düşmeyi falan gecirdim aklımdan. şimdi en kısa nasıl ölürüm diye düşünürken buldum kendimi. ortada iki anne arasında ciddi bir uyumszluk var tam olarak ne oldıu bilmiyorum. sanırım ikisininde deli olmasından kaynaklanıyor. haklı olarak anneme cahil dediğim için bana kızdınız. dün bütün aile annemi ararken herkes birbirine deli bu kadın diyordu. nişanlım mı desem eşimm mi bilmiyorum, yeter dayanamıyorum ben ayrılacam dediğimden beri kendisi ne ne benim annemle ne kendi annesiyle ilgili tek kelime etmedi. zaten bir iki resmiyetle ilgili işlerden ötürü gerekli tel. konuşmalrından baska da konuşmadık 2 gündür falan. ben yine de babamın öğüdünü tutacam; git sen annemle konuş özür dile ben de seninkiyle konusayım ve bana esya alınan satılan para pul şu böyle dedi konularında hiçbirşey deme adamsan adam gibi sev koca ol diyecem. becermiyorsan ki biliyorum beceremeyecek, s... git diyecem. babam öyle dedi, son kez konuş her halukarda sen vereceksin kararını ve senin dediğin olacak mesai bitimini sabırla bekliyorum surda 1 bucuk saatten biraz fazla kaldı. yarına belli olur. hepinize çok teşekkür ediyorum benim bu derdimi okuyup yardımcı olduğunuz için. ama hala söyeleyeceginiz herseye ihtiyacım var.

Nisanlin suan her seye "he" dese bile evlenmeye yakin oldugundan ayiya dayi demesi gerektigi icindir.

siz affetsenizde bu evliligin omru kisa surecektir. bukadar kisi burda ayrilmanizi uygun dusunerek cevapladiysa bir dusunulmesi gerekiyor hata basta kisa surede evli yardimlik karari alinmasiyla baslamis sonrasinda sizin bencilliginiz maddi acidan destek vermek istemeyisinizle devam etmis. sonrada nisanlinizin anneside ister istemez savunmaya gecmis ama cok cirkince bir savunma olmus sizde ailenizden gizlediginiz icin en son annende kizinin uzulmesine goz yumamiyacagi icin oda cok cirkin savunmaya gecmis. bu aileleri bu duruma getiren sizsiniz burda 1 ci hatali sizsiniz, 2 ciligi nisanlinizin cirkin ithamlari malesef, 3 ve 4 annelerin sirasi, babaniz gercekten sizin karariniza saygili olmasina sadece sevindirici

en son persembe konuya aciklik getirmis henuz netlik yok.
cuma gun belli olacagini yazmis fakat hala buraya yazmamis.

Kimseye muhtaç değilsiniz. Çalışıyorsunuz arabanızı almışssınız, destek çıkan bir babanız var.. Bütün bu sıkıntıları çekmek niye? Evlenirken her şeyin adam gibi alınmasından yanayım çünkü ilerde alınması daha zor olabilir. Sonradan şunu almadın bunu almadın.. İşin var ailen var. Ne yaşadığını sen biliyosun da evlenmek ciddi bişey kahır çekmek zorunda değilsin. Bu arada annen de senin bir nevi iyiliğin için eşyasız olmaz demiş. Hayırlsı olsun.

e dugun gunu geldi.
burda yorum yapanlari simdilerde hice sayip cevapsiz birakabilirsiniz konu sahibi.
buda sizin sorumsuzlugunuzun gostergesi bunca insan size zaman ayirip yorum yapmis.
ama siz en son cuma gun belli olacak demissiniz hala tik yok

Annenle nişanlının çekişmeleri bitmez buna hazır ol
veya konuş bunun olmaması için yani sineye çekme

bu ne yaa... aksam aksam şaşkınlıkla okudum resmen.
herşey o kadar hızlı gelişmiş ki hangi ara evlendiniz, hangi ara bu olaylar oldu şok içindeyim.
annenin cahil olduğunu söylemişsin, aslında cahil olan sensin biliyor musun, çünkü annenin düşünceleri mantıklı olan.
ne bu ya, ev eşyasını bile yalvar yakar alan bir eş...
niye evlilik yoluna girmiş ki madem parası yok?
biraz geç olmuş ama yine de çocuk olmadan dönüşü var!
kesinlikle düğün iptal et, ve o insanlardan sonsuza dek uzak dur!

Anneniz hakkında cahil diye bahsettiğiniz yerden sonrasını okuma gereği bile duymadım.

ne oldu acaba ben de gerçekten merak ettim

Sırf bu tayin işleri ve memur maaşı için yapılan mantık evlilikleri...çevremde çok gördüm boşanmazlar 1.evi alırlar kredi biter 2.ev başlar ...bu çıkar ilişkileri çok malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…