düğüne iki hafta var ve ben ayrılmayı düşünüyorum, bir akıl verin lütfen :(

Cok üzüldüm senin icin.
Genelde evlenmeden once iyi olurlar sonra giciklasirlar. Sizin nikah oldugu icin mi boyle bilmiyorum ama bence ayrilmalisin yol yakinken. Ayrıca kiz tarafi artik esya almıyor ben de almadim arkadaslarim da almadi. Zaten alinanlari esinle birlikte odeyeceksiniz adi onlar aldi olacak. ne gerek var aileni masrafa sokmaya. Ayril ve kurtulduguna sevin bence. Annenin neden oyle davrandigini biliyor musun. Cunku evlilikte kadinin ne is yaparsa yapsin nekadar ezildiginin farkinda... dugunden once ne aldirtirsan ne yaptirsan kar oluyor. Sonra hayat cok zoooorrr kadinlik annelik cok zor arkadaşım..

Hep böyle yapıyorlar zaten konu açıp netice ne oldu yazmıyorlar ,hemen kaçıyorlar zaten çoğu kaçmaya alışkın oldukları için evliliğin yükünü .çekemiyorlar

Hep böyle yapıyorlar zaten konu açıp netice ne oldu yazmıyorlar ,hemen kaçıyorlar zaten çoğu kaçmaya alışkın oldukları için evliliğin yükünü .çekemiyorlar
Arkadaslar o bayan kimbilir ne halde, burdakileri dusunmesini beklememeliyiz, niye sucluyorsunuz ki, kacmakla, sorumsuzlukla. Kolay mi yasadiklari, insallah dogru karar vermistir, uzulmuyordur insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…