Düğünden bir gün önce ayrıldık içim yanıyor

Şuan evlenip ayrılsam daha iyi olurdu gibi bir düşüncedeyim en azından bir çocuğum tutunacak bir dalım olurdu belki
tek başına babasız çocuk büyütmek kolay mı sanıyorsun ? erkeklerin çoğu boşandıktan sonra kadınla boşandığı gibi kendilerini çocuktan da boşanmış hissediyorlar bil istedim :)

Boyle birinin neyini seviyordunuz? Sevgi sandiginiz sey acaba aliskanlik mi? Isin sansasyonel kismini bir tarafa birakin herkes kendisi icin yasiyor bu hayatta. Umarim bir hata yapip barismazsiniz. Evren size isaretin her turlusunu gondermis ama siz gormemek icin direnmissiniz. Uzulun aglagin bu sureci bir sekilde atlatirsiniz ama olasi bir evlilikte emin olun cok daha fazla uzulurdunuz.

Hmm biz bosuna yaziyoruz siz pek yakinda barisirsiniz.
Hayır öyle bir durum söz konusu olamaz. Aileler girdi işin içine herkes öğrendi her şeyi. Ailem de nefret ediyor ondan.onun ailesi de her problemi öğrendi onlar da benden nefret ediyordur engelleyiz birbirimizde her yerden zaten iletişimimiz yok hiçbir şekilde. Babam zaten bu saatten sonra görüşürsen beni unut dedi

Kendisinin maaşı 80 bin falan. Bana 300 gram çok 100 olsun 50 olsun dese hiçbir şey demezdim zaten paraya pula ihtiyacım yok,kendimin ve ailemin durumu iyi
Niye olmayacak bir şeyi oldurma cabasi??? Evlenince ne olacak sandınız??? Gerçekten merak ediyorum evlenmek için herşeyi göze almış,kesinlikle hiç bir seyle ilgilenmemiş,evlenmek istemeyen ağır sorunlu bencil birine niye böyle kafayı taktınız???Bu aman evleneyim de ne olursa olsun yüzüme bakmasın, ailesi sevmesin,kimse değer vermesin ama evleneyim ne olur evleneyim mantığı o kadar saçma ki.Siz büyük sorunları görmezden gelmiş adam ilk sıkıştığında elinize yüzüğü verip gitmiş.İşte insan kendine değer vermezse elin oğlu böyle ortada bırakır......Lütfen kendinizi sevin,zor olabilir ama sınırları zorlayıp kendinizi sevin ,sevin yaaaaaa!!!!!!

Yahu bu adamla evlenen insanin hayalleri,umutlari,yasama sevinci biter. Gozunuze nasil bir perde indi boyle? Niye bittiniz? Yanlistan dondugunuz icin mi bittiniz?
Sizce bana karşı mı böyleydi yoksa karakteri mi böyle? Biz mi olmadık yoksa o biriyle olabilecek biri mi değil

Babaniz akilli adammis.

300 gram altın mı o ne öyle yok bir de çeyrek taksaydı
300 gr altın 850 bin civarı bir para tutuyor. Orta halli bir aile şu zamanda altından kalkamaz,.

Şu şartlar şartlar olmasa gençler sade bir nikah yapsalar daha mutlu olacaklar.

Hep aileler ortalığı karıştırıyor.

Haklısınız gözümde çok farklı bir yere koydum onu işte çocuklarımın babası olacak adam demiştim. Nişanlanana kadar iyiydi çünkü ondan sonra değişti.cok üzülüyorum

Sizce bana karşı mı böyleydi yoksa karakteri mi böyle? Biz mi olmadık yoksa o biriyle olabilecek biri mi değil

Ya bu adam ustunde konusmaya degecek bir karakter bile degil. Hele ki bu kadar uzulmenize degecek biri hic degil. Burada cogumuz evliyiz ve evliligin ne oldugunu,nasil yurudugunu bildigimiz icin size bos teselliler vermiyoruz. Duymak istemediginiz gercekleri yaziyoruz. Boyle bir karakterle evlilik yapmak icin yurek yemek lazim.

Bütün hayallerim Umutlarım yaşama sevincim bitti en önemlisi geleceğe dair umudum bitti ben bittim
Komik gerçekten komik bu adamla evlenince geleceğinizin içine edecek , adamda sifonu çekecekti.Bir çocuk patlatinca adam ne çocuğa bakardı ne size, sizde baba evinde öylece çocukla kalakalirdiniz.... mantıkli olmak çok mu zor????hayat sizin izlediğiniz dizilere benzemez ,çocuk yükü,sorumsuz koca,derken hayat alır aklınızı......Ben bu gerizekalıyla neden evlendim der kafanızı kaldırım taşlarına vururdunuz......

Büyük uğursuzluktan kurtulmuştur kendi,kendine hayal dünyasında yaşıyormuşum, sevdin ama sevilmemişsin ailesi zaten başka bela başına olacaktı, hayalindeki erkek olmayacak ne o ne başkası ,her gelen başka bir incitecek, yalan konuşacak ,bunlar hayatın gerçekleri, artık yetişkin olma yoluna girmişsin ,masal dünyasından sıyrıl artık

Durumları iyiydi. Zaten altın falan da bahane.eve konuşmaya geldiğinde tamam 300 değil 30 diyeyim bu sembolik bir şey zaten bizim aramızda ne zaman paranın lafı oldu ki diye. Ama nişanda bile doğru düzgün bir şey takmadılar zaten bir tane beyaz altın set bir tane de bilezik takmışlardı.ailemin de bir para beklentisi olmadı. Ama benim şuan yaşadığım bekar evinde yaşayacağımız kesinleştiği zaman bile ne ailesi ne kendi evin bir ihtiyacı var mı tadilat tamirat eksik gedik diye

Aslında kalbin sana doğruluğunu hissettiriyorsan görmüyorsun. Bak yazının başında da diyorsun hep bir sorun vardı ilgilenmediler, yani gerektiği gibi olmamış aslında hiçbir şey. Belki de ailen bunu gördü ama senin mutluluğun için susuyordu. Ve en sonunda onların da canını tak etti. Yaşadıklarına bir bak, emin ol sana yapılan bir sürü haksızlık bulacaksındır. Şimdi her şey yeni olduğu için canın acıyor ama geçecek emin ol geçecek ve bu evliliğin kıyısından döndüğün için kendini dünyanın en şanslı insanı sayacaksın.
Şunu gördüm ki seven insan sevdiğinin yüzünü yere düşürmez maddi durumu ne olursa olsun ne yapar eder onu mutlu etmesini bilir. Belli ki sen bir çok şeyi alttan almışsın şimdi de alttan almalarini bekliyorlar. O yüzden de karşı tarafın arayıp sormayacağını bil. Ve bu dünyada senin iyiliğini, kıymetini en çok ailen ve sen bilebilirsin. Bu nedenle o kıymetli kalbini değmeyecek insanlara harcama yaşadıklarını bir arkadaşın yaşasa ona tavsiye verirdin yapılanların haksızlık olduğunu söyleyebilir miydin yoksa arkadaşının alttan almasını mı beklerdin? Lütfen gözyaşı dökme değmeyecek insanlar için. Sen 300 gram değil belki de daha fazlalar hak eden bir insansın. Sorun aslında gram da değil de! Sorun onların seni neye layık gördüğü…

Mehir olarak yalıyı isteyruum
Canıım anlattığından üzülmen gerekecek hiçbir şey göremedim. Böyle biriyle evlenmediğin için şanslı olduğunu düşünüp Allah’a şükret bir ömür üzüleceğine şimdi üzül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…