Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Ay çok komik bi duruma düşecek o nedir ya bildiğin gelinlik Küçük kızlar geline özenip gelinlik giyer ya onun gibi

Zevksiz ve rüküş gibi yorumlar yapmayın bence hanımlar.
Bence model konu sahibinin gelinlik modeline gerçekten çok yakın.
Kendisi severek diktiriyor sonuçta ve acaba benim gelinliğim kötü mü gibi bir acabaya kapılabilir.

Ben olsam gelinliğimden soğurdum yani.

Bu arada çok çirkin yaptığı resmen kıskançlık ama çözüm kaynınla ya da kv ile konuşmak değil.

Keşke sana modeli ve rengi söylediğinde heralde sen düğünde beyazın gelinin rengi olduğunu bilmiyorsun, gelinden başka beyaz giyenleri herkes ayıplar diye lafı çarpsaydın.

Ben çok takılmam böyle durumlara ama model tam gelinlik modeli En iyisi eltinize Düğün masraflarını paylaşalım malum iki gelin var diyin.Başkasının düğününde gelinlik giymenın bir bedeli olmalı değilmi

ben olsam noluyo derim gülerek gelin benim derim :)
ha yok ters düşmek istemiyorum diyosan da kendi gelinlik modelini değiştir daha kabarık bi model seç ki onun ki sönük kalsın :) yapcaksan da son dk ya kadar haberi olmasın

Resmen sizinkinin aynısı ya. Yuh. Bence konus istemiyorum benim gelinliğime çok benziyor başka model seç de

Bari şaç modelinizi farklı yaptırın.
Bu abiye değil resmen nişanlık (mor rengi ile).Beyaz olursa gelinlikten bir farkı kalmaz.
Biri gidipte eltinize takı felan takmaya kalkmasa bari.

Bunun beyazı bildiğin gelinlik
Onu bırak hangi renk olursa olsun fark etmez ben bi düğünde bunu giymem bile!

resmen kıskançlık yapmış elti adayın,ayrıca da çok görgüsüz,düğünde gelinden başka kimse öyle abartılı ve bembeyaz giyinmez bilmiyormuayrıca çok ta zevksiz.
hayır canını sıkma diyeceğim ama sıkılmış bile,ama şöyle de birşey var,onu öyle görenler emin ol onu çok ayıplayacaklardır,bak bak gelini kıskanıyor derler,en azından ben olsam öyle derdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…