Düğün

Biz şubecek güldük elinize çok komik ya benim görümcem led kan bağı olabilir...

Eltiniz resmen kıskanıyor sizi kaynınz talıhin elinde oyuncak olmuş misali :rolleyes::rolleyes:
Tacı ne kadar abart
Buraya uye falansa görüp komalara girmesin haksız olarak:KK70:

Çok çirkin olmuş gerçekten.Benim görümcem de düğünde benden şık olmak için yarışa girdi ama öyle bişey tabii ki olmadı prenses gibi olmuştum ben.Eltinizi ayıpladım ya gerçek değildir demiştim ama fotoları gördüm çakma gelin gibi olmuş.

eltiniz nasil ..
bence yeni actionlar sizi bekliyor....

eltiniz nasil ..
bence yeni actionlar sizi bekliyor....
:KK70: cok uzun süredir foruma girememistim. düğün fotoğraflarımız yeni cıktı kv haliyle ilk konularımda düğün resimlerimiz kaynımlarla yanyana konuldugunda benzerlik olmasın diye beni düşündüren o meşhur vitrinine bizim fotoğraflarımızı da koyunca eltimin bizim düğünümüzdeki gelin damat pozlarınıda koydurtması dışında anormal bişey olmadı :KK70: şuan vitrinde solda eltim ve kaynımın düğünlerine ait bir poz. Ortada eşimle benim bir düğün pozumuz. Sağda da eltim ve kaynımın bizim düğünümüzden pozları :KK70: :KK70:

Tüm sayfaları okumadim ama resimleri gördüm, bende de fesat bir elti var, sonuna kadar haklisiniz ama düğün filan geçmiş yaşanmış geri getirilemez ancak bundan sonra bu kadına karşı çok dikkatli olun. Sakin ha sırrınızı filan vermeyin, evinize sık sık kabul etmeyin. Benim eltim namusa iftiraya kadar götürmüştü olayı.. siz uyanık olun.. eşinizi de güzellikle kendinize bağlayıp eltinizden gelecek menfi tavırlara karşı uyanık tutun. Allah yardımcınız olsun.

:KK70: cok uzun süredir foruma girememistim. düğün fotoğraflarımız yeni cıktı kv haliyle ilk konularımda düğün resimlerimiz kaynımlarla yanyana konuldugunda benzerlik olmasın diye beni düşündüren o meşhur vitrinine bizim fotoğraflarımızı da koyunca eltimin bizim düğünümüzdeki gelin damat pozlarınıda koydurtması dışında anormal bişey olmadı :KK70: şuan vitrinde solda eltim ve kaynımın düğünlerine ait bir poz. Ortada eşimle benim bir düğün pozumuz. Sağda da eltim ve kaynımın bizim düğünümüzden pozları :KK70: :KK70:
Yazık akıl saglıgı yerinde degil takıntı yapmış

Resimlere sanırım bi 10 dkk baktım .
Önce butun resımlerdekini siz sandım ..
Sonra üst kısma yazdıgınız acıklamayı okudum .
Eşiniz siyah ceket giymiş,
Kaynınız beyaz , o sayede resimlerde eltiyi ayırdım .
Sende ki sabır ve tahammül kimde var bilemiyorum .
Ben okurken mideme sancı girdi .

Hahaha yemin ediyorum üç fotografa da baktim ve sonra "ee elti nerde?" dedim :confused:

Defalarca baktim tamam gelin damat burda,eltiyi koymayı unuttunuz herhalde diye düşündüm.

Sonra damadın siyah,kayninizin beyaz giyinmiş olduğunu görünce olaya uyandim ve gozlerime inanamadım :KK57:

Belediyenin toplu nikahları gibi olmuş diye geçirdim aklımdan ne olur darılmayın :KK45:
Çok güldüm eltinize... Allah akıl fikir versin :KK53:

Ama siz çok güzel olmuşsunuz mutluluklar dilerim :KK68:

yok artık aynı olmuş valla tarlatanı eksik
çok sabırlıymışın bacım
kimse bişey demedimi buna

abiye kuzu ve erman kuzu :KK70:eltinin diğer fotoğrafını da ben buldum aynısı :KK45:

Eltinin tacı görünce benim de aklima abiye kuzu geldi
Ahahhahahaha koptum gercekten aynisi :confused::KK70::KK70:

Eklentiler

• safakh0804.jpg
    safakh0804.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 190
Hiç de aynı falan olmamış bence, gelin kim belli sonuçta, bir beyaz kıyafet giymeyle aynı olunsaydı..

Yaptığı şey çok çirkin ama kendini rezil etmekten başka birşey değil bu. Siz keyfinize bakın. Hiç öyle ortamlarda falan da onu yermeye çalışmayın, siz asaletinizle farkınızı koyun, herkes "elti ne kıskanç, yeni gelin ne asil" desin boşverin.

Senın yıne eltın yapmış benım kendi ablam yaptı senı çok iyi anlıyorum :KK57: hatta eski konumda açmıştım.

Seni uyuz etmek için yapmadıysa neyim.Fesat karı.

X