Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Allahümmec alni ve nuru Yusuf ala vechi femen reani yuhibbuni mehabbeten.

Anlamı: Ey Allahım, yüzümde Hz Yusuf a.s nuru ışığı olsun. kim beni görürse sevsin.

uygulama 7 gün boyunca beş vakit namazdan sonra 7 defa okunur.Daha sonra avuç içine nefes edilir.sonra yüz ve vücut ovulur.

Okumadan önce alkolsüz parfüm sıkın.

Erkekler için her dolunayda (15.ay hicri takvime göre) önce aya bak sonra duayı 7 defa okuyun.

Bayanlar içinoğum günlerinde gece yarısı suya 7 defa okuyun sonra okuduğunuz suyla banyo yapın.

bismillahirrahmanirrahim

"Yâ bâisu entellezi teb’as esirri hayâtike ilelgûlubi vessudûri ve entellezi evcedte ruha nevhâhitike liintizâmil’umûri ve entellezi sahhahte zamâire esrâri ehlilkeşfi birruhi ve beaste rusulike ve enbiyâike biizhari sirrilgadri ve keşfi bilâike es’elükallahümme bibestı velâyetike fi gulûbi evliyâike ve bisirri nübüvvetike fisuduri enbiyâike en tec’aleni men’uten ilâ eğmâli ve ef’ali müntemiran bigudratike fi ehvali ğaliben alâ emri baliğan alâ mebleğıl buluği fi zikri fâniyen bivezâifi hamdi ve şükri âyiben ileyke fisirri ve cehri âhizen ılmi ve ameli ve eyyedeni bigudratike fi icâratil kemâli ve enâletidderacati inneke entallâhurraûfu bil’ıbadi ve muidu ecsâmehüm ilel meâd."

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur..

Alıntı

RESULİ EKREM ALEYHİSSATÜ VESSELAM.EBU KATADE NİN GENC KALMASI İÇİN ŞÖYLE DUA ETTİ;
ELAHA LLAHÜ VECHEKE ALLAHUMME BARİK LEHU Fİ ŞARİHİ VE BEŞERİHİ.. MANASI :ALLAH (CC)YÜZÜNÜN GÜZELLİĞİNİ ARTTIRSIN,ALLAH IM SAÇINI VE VUCUDUNU KENDİSİ İÇİN MÜBAREK KILSIN..

KENDİMİZ İÇİN DE SÖYLE OKUNUYOR:

-- > EFLEHALLAHÜ VECHİ ALLAHUMME BARİK Lİ Fİ ŞARİHİ VE BEŞERİHİ..

BEN BU DUAYI YUZUMU YIKARKEN OKUYORUM,AYNAYA KARŞI OKUYORUM İNANIN İNSANLAR SANKİ BÜYÜLENMİŞ GİBİ BAKIYORLAR,TECRÜBEM SABİTTİR....

alıntıdır

Son düzenleme:
Bismillâhirrahmânirrahîm

Yâ bâisü entellezî teb'as esirri hayâtike ilelgulûbi vessudûri ve entellezî evcedte rûha nefhâtike liintizâmil'umûri ve entellezî sahhahte damâiri esrâri ehlilkeşfi birrûhi ve beaste rusulike ve enbiyâike biizhâri sirrilgadri ve keşfi bilâike
es'elükallahümme bibestı ve lâyetike fî gulûbi evliyâike ve bisirri nübüvvetike fî sıdûri enbiyâike en tec'alenî men'ûten ilâ eğ'mâlî ve ef'âlî müntemiran bigudratike fî ehvâlî ğâliben alâ emrî bâliğan alâ mebleğilbulûği fî zikrî fâniyen bivezâifi hamdî ve şükrî âyiben ileyke fî sirrî ve cehrî âhizen ılmî ve amelî ve eyyedenî bigudratike fî icâratilkemâli ve
enâletidderacâti inneke entallâhurraûfu bil'ibâdi ve muîdu ecsâmehüm ilelmeâd.

Günde birkez okunur. ilk günden itibaren etki ediyor. Bir kardeşime tecrübe ettirdim. telefonları susmamaya başlamıştı

abdestli ve kıble yönünde diz üzerinde okunmalı. makbul olan yatsı namazı saatınden sonra.

Alıntı

Zeynepcim güzellik için bir kaç farklı şey paylaştım dilediğini okuyabilirsin. Esma olarak Ya Nur çekmeni tavsiye ederim.

En- Nur esması ; Sürekli okuyanlar yüzlerindeki pozitif enerjinin hasıl ettiği huzurla halk arasında çok sevilen,sayılan ve arana birer kişi haline gelirler.
Herkes tarafından sevilip sayılmak ve anlamsız gem ve kederden kurtulmak için bu ismin zikrine devam etmek yeterlidir.Çünkü üzülmek bir şeyi değiştirmez, ancak çok defa üzülmmemek insanın elinde olmayan şeylerdendir.:EN-NUR isminin zikri (256) adettir. Sen gün içinde sayısız da okuyabilirsin.

Çok teşekker ederim canım kusuruma bakma zahmet verdim sana.Allah razı olsun :) Bu duaları regleykende okuyabilirim değil mi ?çok soru soruyorum dimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yahu bu olumlama işini bi tek ben mi yapamıyorum :44: o kadar pozitif düşünüyorum falan filan tık yok.
bu arada asıl aramasını istediğim kişi aramadı demişsin.
Hz.İsanın bi sözü vardı o geldi aklıma "VAZGEÇTİĞİN TOPRAKLAR SENİNDİR"

Canım benim ne demek olur mu hiç öyle şey elbette sor. Ne demişler bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Allah senden de razı olsun canım sayende unuttuğum şeyleri hatırlamış oldum :) Canım bu duaları regl döneminde de okuyabilirsin hiçbir sakıncası yoktur. Merak edenler için de konusu açılmışken yazayım esmaları ve duaları regl döneminde okuyabilirsiniz arkadaşlar. İçinize sinmezse regl zamanının bitişini bekleyebilirsiniz bu dönemde bol bol esma çekin, salavat getirin, tövbe istiğfar çekin

Olumlamalar da dualar gibi istikrar ister ve inanç da en önemli unsurdur. Belirtileri özellikle 21 günden sonra başlar bunun biyolojik bir açıklaması vardı beynin algılaması uyarılması gibi süreç 21 günde tamamlanırmış.

Bir de çoğumuz inanmayarak, nasılsa değişen bir şey olmayacak diyerek maça 1-0 mağlup başlıyoruz aslında. Dilde olumlama olsa da beyinde olumsuzu barındırıyoruz dolayısıyla da amaca ulaşamıyoruz.

Son yazdıına katılıyorum vazgeçtiğim toprakların hepsi aradı ama şöyle de bir durum var Allah bu son topraktan vazgeçmeme izin vermiyor Tam tamam artık benden bu kadar daha yapacağım şey kalmadı kaç ay oldu demeye başladığımda ya rüyamda uyarılıyorum, ya karşıma vazgeçmemi engelleyecek bir yazı çıkıyor ya da başka şey .. Bu kez dualarıma ölümüne saldırıyorum

Her gun soyle:
Seni seviyorum
Seni kabul ediyorum
Seni affettim
Beni affet
Sana tesekkur ediyorum

Not : İçinizden Allah cezanı versin bin beter ol inşallah demeyin sakın

oww maşallah canm teşekkür ederim not alıyorum hemen

rica ederim canım elimde olan tüm sınav - ders çalışma - hafıza güçlendirme dualarını paylaştım. Bunu not almak zahmetli olur bence çıktı al :)

tamam canm öyle yaparım birde şu kalpleri kendine çeker dediğin duayı merak ettim ben sen yaptın mı aşk anlamında mı her anlamada mı?

Hmm o zaman dualara ve esmaya direk başliyimde bir tanesi abdestli okunacaktı bir taneside namazdan sonra okunacakktı onları sonra artık tekrar teşekkür ederim Allah hepimizden razı olsun :)))

99'luk tesbihin püskülünden tutulur.
Niyet edilir. "şu, şu işim olacaksa, tesbih, ileri geri hızlı sallansın!" denir.
Sonra üç İhlas, 1 Fatiha okunup bütün ölmüşlerin ruhlarına bağışlanır.
Tesbihi tutan elin kolu, dirsekten kıvrılarak ve hiç bir yere temas ettirilmeden tutulur.
Tesbih sallanırsa, dilek olacak demektir.

Arkadaşlar defalarca denediğim bir yöntemdir. İşin en ilginç yanı şudur mesela tesbihe daire çizerek sallan diyorum daire çiziyor, sağa sola sallan diyorum sağa sola sallanıyor. Farklı zamanlarda aynı soruları soruyorum cevap hiç şaşmıyor. Bu işin sırrını hala çözebilmiş değilim. Ayrıca unutmadan %100 kesindir diyemem ama genellikle doğru sonuçlar çıkıyor. Bir de sayısal sorularda bu istihare yapılmaz. Örneğin şu işim 1 haftada olacak mı ? sevdiğim 1 ay içinde dönecek mi gibi ..

tamam canm öyle yaparım birde şu kalpleri kendine çeker dediğin duayı merak ettim ben sen yaptın mı aşk anlamında mı her anlamada mı?

Canım bir kaç kez okudum sonra unuttuuuuuum gitti Okuduğum süre zarfında 2 arkadaşımdan ilan-ı aşk almıştım :) Ama bu okumalar geneldir daha çok yani sizi gören tanıyan herkesin kalplerini çekersin bu ille de duygusal anlamda olacak diyemeyiz. Ha yok ben filancanın kalbini isterim dersen okumanın başında ve sonunda '' Allahım şu kişinin sevgisini benim üzerime çek, kalbini benim sevgimle doldur ... '' tarzında niyetlenerek oku, bir de şunu unutmamak gerek sen birinin niyetine okumasan dahi Allah senin gönlünden geçeni senden iyi bilir ve o kişi senin için hayırlıysa ya da senin nasibinse evirir çevirir onu sana paket yapıp gönderir

Canım abdestli ya da namaz ardından okumak tavsiye edilen şeklidir ama şart değildir bence. Gönlüne yattıysa dualar bence oku derim. Allah sarhoşun duasını bile kabul edecek kadar merhametlidir çünkü. Yeter ki sen onu an ona yönel :)

Ne güzel dediniz "Allah sarhoşun duasını kabul edecek kadar merhametlidir" maşAllah..Haklısınızda okuyayım şimdi sonra o şekilde de okurum inşAllah :)

Bu aralar çok üzüldüğüm şeyler var,elimde değil..içim eziliyor düşündükçe..teşekkür ederim arkadaşım..en-nur okumaya başlayqcağım...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…