Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

inşallah inşallah hepimiz etkilerini görürüz inşallah :KK9:
gün olmuyoki neler öğrenmiyorum sizlerden senden onun için takipteyim sürekli :KK55:
ben de bi ara annemin öğrettiklerini koyarım benimki çok değil belki bildiğiniz şeylerdir ama ben yine yazarım :KK8:

Paylaş tabi ki kuzum bilsek de unuttuumuz o kadar şey var ki

canım bişey soracağım bana da yıllardır yıldızın mı düşük hep hasta oluyorsun felan derler....
yıldızımın düşük olduğunu nasıl bilebilirim....
üzerimde ölü toprağı var gibi...
bu dediğini adetliyken yapamayız sanırım değilmi......
ne kadar sürede yapmak lazım....

Canım yoldızı düşük insanlar çok çabuk nazara gelir bunun belirtisi de uyku bozukluğu, halsizlik, başağrıları, kemik ağrıları, sakarlıklar gibi ..
Özellikle birileriyle görüştüğünüzde, kalabalık ortamda bulunduktan sonra filan bu belirtiler oluyorsa yıldızınız düşüktür.
Adetliyken tavsiye etmem, haftada bir ya da 15 günde bir tekrarlamanızda fayda var eğer mümkünse okumanızı gece 12-01 arası yapın

canım harika bir konu olmuş....
çok sağol.......paylaşımlar için........

Ne demek canım benim sizlerin de paylaşımlarını bekliyoruz, konu sınırlaması yok. Kendimizi iyi hissettirecek herşeyi paylaşabilirsiniz. Şu sıralar bitkisel yağlarla bi ritüel işine el attım onu deneyip faydasını görürsem hemen yazacağım :21:

Canım yoldızı düşük insanlar çok çabuk nazara gelir bunun belirtisi de uyku bozukluğu, halsizlik, başağrıları, kemik ağrıları, sakarlıklar gibi ..
Özellikle birileriyle görüştüğünüzde, kalabalık ortamda bulunduktan sonra filan bu belirtiler oluyorsa yıldızınız düşüktür.
Adetliyken tavsiye etmem, haftada bir ya da 15 günde bir tekrarlamanızda fayda var eğer mümkünse okumanızı gece 12-01 arası yapın

canım çok sağol....evet bu belirtiler bir ortama girince daha çok artıyor......
adetim bitince hemen uygulayacağım......

O zaman yıldızınızın düşük olma ihtimali çok yüksek. Okurken her 71 okumada üzerinize üfleyin bir de suyunuza. suyu çoğaltarak kullanın herşeyde, yemekte çayda banyo suyunda .. Banyo suyunuzun son durulanma suyuna az bir miktar sirke damlatın. sirke en iyi negatif enerji atma yöntemidir.

O zaman yıldızınızın düşük olma ihtimali çok yüksek. Okurken her 71 okumada üzerinize üfleyin bir de suyunuza. suyu çoğaltarak kullanın herşeyde, yemekte çayda banyo suyunda .. Banyo suyunuzun son durulanma suyuna az bir miktar sirke damlatın. sirke en iyi negatif enerji atma yöntemidir.

Allah razı olsun....
yazdıklarınla şifa bulacağıma o kadar inanıyorum ki....
biran önce özel günüm bitince uygulayacağım.....ve sana da dua edeceğim pericanım:KK16:

Allah razı olsun....
yazdıklarınla şifa bulacağıma o kadar inanıyorum ki....
biran önce özel günüm bitince uygulayacağım.....ve sana da dua edeceğim pericanım:KK16:

Oy Canım Allah senden de razı olsun. İnan o kadar çok istiyorum ki birilerine bir katkım olsun, bir sıkıntısının gitmesine vesile olayım çok isterim canı gönülden .. İnşallah sen de faydalanırsın canım benim. Ha bir de aklıma gelmişken doğal taş satan bir yer bulabilirsen turkuaz taşından bir rakı al tenine değecek şekilde, bileklik kolye ya da kolye ucu olabilir. turkuaz nazara karşı çok iyidir. Bir de taşlar insanların ilgisini çektiğinden gözünün direk ona kaymasını sağlar ve taş sana gelecek negatif enerjiyi kendisi çeker.

oy canım allah senden de razı olsun. Inan o kadar çok istiyorum ki birilerine bir katkım olsun, bir sıkıntısının gitmesine vesile olayım çok isterim canı gönülden .. Inşallah sen de faydalanırsın canım benim. Ha bir de aklıma gelmişken doğal taş satan bir yer bulabilirsen turkuaz taşından bir rakı al tenine değecek şekilde, bileklik kolye ya da kolye ucu olabilir. Turkuaz nazara karşı çok iyidir. Bir de taşlar insanların ilgisini çektiğinden gözünün direk ona kaymasını sağlar ve taş sana gelecek negatif enerjiyi kendisi çeker.

her yerde satılıyor doğal taşlardan fakat gerçekmidir her yerde satılan çakma olabilir nereden almamızı tavsiye edersin perican :KK16:
Turkuaz rengine bayılırım ve nazar konusu da hep rahatsizlık duyduğum konudur onun için turkuaz taşını alabilirim :KK55:

Ah anam yazmayı nasıl da unuttum senin için en önemlisi aytaşı. Bu taş yıldızı düşük olanların taşıdır. Benim de çok severek kullandığım bir taştır çok güzel yahuuu :KK9:

her yerde satılıyor doğal taşlardan fakat gerçekmidir her yerde satılan çakma olabilir nereden almamızı tavsiye edersin perican :KK16:
Turkuaz rengine bayılırım ve nazar konusu da hep rahatsizlık duyduğum konudur onun için turkuaz taşını alabilirim :KK55:

Canım bu taşları gümüşçülerde ya da nasıl anlatsam bazı mağazalar vardır sırf doğal taş satan oralardan bulabilirsin. İnternette de var online satış siteleri ama ne denli güvenilirdir onu bilemeyiz .. Doğal olduğunu anlamanın en etkili yolu şudur, taşı avucuna al doğal taşlar soğuk olur ama senin vüvut ısına göre ısınır. Avucuna ilk aldıında soğuksa ve ısınla ısınırsa doğal olma ihtimali var. Bir de bunu yapabilir misin bilmiyom ama taşı suyun içine koyarsın eğer su taşın rengini alırsa doğaldır. Bir de doğal taşın bir ağırlığı olur ama bu yanıltabilir. bir de çakmakla test yöntemi var ama satıcının kafana ağır bi taşı fırlatma ihtimali de var :KK9::KK9:

Yıldızı düşük olanlar aytaşını da kullanabilirler.

Yaşamınızda sevgi ve muhabbet azsa, aşk istiyorsanız, Ya Vedud ismiyle 40 gün çalışın
Sürekli darlık ve sıkıntı çekiyorsanız Ya Mugni, En Nafi
İçiniz sıkılıyor ve göğsünüz daralıyorsa El Basit
Bir türlü olayların içinden çıkamıyor ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız El Vekil
Sürekli başınıza felaketler geliyorsa El Mani, Es Selam
Bilginizi arttırmak için gerekli beyin devrelerinin açılmasına yardım için El Alim
Kendinizi biraz katı ve merhametsiz hissediyorsanız Er Rahim, Er Rahman
Sürekli halsizseniz ve enerjiniz düşükse El Hayyum
Çok pasif ve korkaksanız El Kahhar
Bir olayı yaptıktan sonra pişman olup o olayla ilgili hafıza kayıtlarının silinmesini istiyorsanız El Afüv
Kötü bir yöneticiyseniz veya olayları yönetemiyorsanız El Vali
Bir türlü organize olamıyorsanız El Kayyum
Yaşamda elinizden tutacak kimse yoksa El Veli
Bir iş kurarken El Hakim

Canım bu taşları gümüşçülerde ya da nasıl anlatsam bazı mağazalar vardır sırf doğal taş satan oralardan bulabilirsin. İnternette de var online satış siteleri ama ne denli güvenilirdir onu bilemeyiz .. Doğal olduğunu anlamanın en etkili yolu şudur, taşı avucuna al doğal taşlar soğuk olur ama senin vüvut ısına göre ısınır. Avucuna ilk aldıında soğuksa ve ısınla ısınırsa doğal olma ihtimali var. Bir de bunu yapabilir misin bilmiyom ama taşı suyun içine koyarsın eğer su taşın rengini alırsa doğaldır. Bir de doğal taşın bir ağırlığı olur ama bu yanıltabilir. bir de çakmakla test yöntemi var ama satıcının kafana ağır bi taşı fırlatma ihtimali de var :KK9::KK9:

Yıldızı düşük olanlar aytaşını da kullanabilirler.

evet ne yaptın perican çakmaklar sular gittiğim mağazadan beni süpürgeyle kovalarlar yürü git sana daş maş yok derler :KK52::KK52:
dediğin gibi bakarım bulurum inşallah :KK55:
peki aytaşımı turkuaz mı hangisi daha etkilidir :KK28:

o konunuz hayırlı olsun kızlarrrr:KK3::KK3::KK3::KK3:
peri bu ya vedud ya cami yi günde kac kere okumamız gerekıyo ve baslamadan once baska bısey soylememız gerekıyomu?

evet ne yaptın perican çakmaklar sular gittiğim mağazadan beni süpürgeyle kovalarlar yürü git sana daş maş yok derler :KK52::KK52:
dediğin gibi bakarım bulurum inşallah :KK55:
peki aytaşımı turkuaz mı hangisi daha etkilidir :KK28:

Bak sen teşebbüs et, adamın taşın doğallığından korkusu yoksa sana pişkin pişkin sırıtarak bekler, ama eline süpürge ya da büyük bi taş aramaya başlarsa, depara bas kaç ordan :KK9::KK9:

Aytaşı yıldızı düşük olanlar içindir, turkuaz da nazara karşı etkilidir. Bende şuan 6 çeşit taş var çingene gibi geziyom ortalıkta :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Yaşamınızda sevgi ve muhabbet azsa, aşk istiyorsanız, Ya Vedud ismiyle 40 gün çalışın
Sürekli darlık ve sıkıntı çekiyorsanız Ya Mugni, En Nafi
İçiniz sıkılıyor ve göğsünüz daralıyorsa El Basit
Bir türlü olayların içinden çıkamıyor ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız El Vekil
Sürekli başınıza felaketler geliyorsa El Mani, Es Selam
Bilginizi arttırmak için gerekli beyin devrelerinin açılmasına yardım için El Alim
Kendinizi biraz katı ve merhametsiz hissediyorsanız Er Rahim, Er Rahman
Sürekli halsizseniz ve enerjiniz düşükse El Hayyum
Çok pasif ve korkaksanız El Kahhar
Bir olayı yaptıktan sonra pişman olup o olayla ilgili hafıza kayıtlarının silinmesini istiyorsanız El Afüv
Kötü bir yöneticiyseniz veya olayları yönetemiyorsanız El Vali
Bir türlü organize olamıyorsanız El Kayyum
Yaşamda elinizden tutacak kimse yoksa El Veli
Bir iş kurarken El Hakim

pericancım daha önce de konuşmuştuk..esmaları ya ile okumak daha iyi demiştin ama emin değilim demiştim onun kesinliğini öğrenebilirmisin sana zahmet..
genelde el ve er ile..
sende ya ile yazdıkların var el ile yazdıkların var ne yapsak neye göre kullansak :26:

X