Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

99 ismi yazmamışssın ilerliyen saatlerde mi yazıcaksın veya bildiğin başka bişey varda ondan bu kadarını mı yazdın :26:
hepsini üşenmeden yazdım valla çok iyi oldu hep okuycam :KK16:

Canım 99 esmayı ilk sayfalarda yazdım aslında uzuuuuuun bir yazı :KK9: onun dışında da elimdeki kaynaklardan biraz daha detaylı yazmaya çalıştım

tamam da jüpüter saati diyo anacım o saat ne zaman oluyoki :44::44:

Arkadaşlar gezegen saatlerine bu linkten bakabilirsiniz.
http://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp

kutucuklara eğer otomatik çıkmadıysa tarihi ve o anki saati bir de bulunduğunuz konumu yazın. Şehir kutucuunun yanında Save diye bir yer ver onu tikleyin her defasında güncellemek zorunda kalmazsınız. Summer time yazan yerin altında calculate planetary diye devam eden butona tıklayıp sayfayı biraz aşaı çektiğinizde beyaz ve siyah bir tablo göreceksiniz. Beyaz tablo gündüz - siyah tablo gece saatlerini gösterir. Saatlerin listesinde jüpiter olan satır sizin okuyacağınız saattir.

Arkadaşlar gezegen saatlerine bu linkten bakabilirsiniz.
http://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp

kutucuklara eğer otomatik çıkmadıysa tarihi ve o anki saati bir de bulunduğunuz konumu yazın. Şehir kutucuunun yanında Save diye bir yer ver onu tikleyin her defasında güncellemek zorunda kalmazsınız. Summer time yazan yerin altında calculate planetary diye devam eden butona tıklayıp sayfayı biraz aşaı çektiğinizde beyaz ve siyah bir tablo göreceksiniz. Beyaz tablo gündüz - siyah tablo gece saatlerini gösterir. Saatlerin listesinde jüpiter olan satır sizin okuyacağınız saattir.

yardım için saol

Canım 99 esmayı ilk sayfalarda yazdım aslında uzuuuuuun bir yazı :KK9: onun dışında da elimdeki kaynaklardan biraz daha detaylı yazmaya çalıştım

cepten girdiğim için ilk sayfalara bakmam biraz zor olacak pc den girdiğim ilk fırsat onlara da bakıcam çok saolasın gerçekten çok makbule geçti allah gönlüne gôre versin

Akik(Agat): Vücuttaki fazla veya olumsuz enerjiyi boşaltır. Kişiyi sosyalleştirir. Bedeni güçlendirir. Tansiyonu dengeler. Cesaret artırıcıdır. Uğur ve bereket taşıdır. Kan dolaşımını kolaylaştırır. Erkeklerde, erkeklik bezini, kadınlarda yumurtalıkları korur.Turuncu akik kendinizi sıkıntılı ve ümitsiz hissettiğiniz zamanlarda olayların iyi yönlerini görmenize yardım eder. Sebepsiz sıkıntıyı alır. Sarı akikle yaşamdan zevk alırsınız. Ateş akiği yaşadığınız ana yoğunlaşma isteğinizi güçlendirir. Ciddiyet, dayanıklılık ve sükunet sağlar. Olumsuz duyguları çözüp iç benliği korur. Kendinize güven duymanızı sağlar.

Akuamarin: Beden ve zihin ilişkisini kuvvetlendirir. Duyarlılık sezgisini artırır. Aile saadetini güçlendiren taş denir. Denizcilerin uğur ve nazar taşıdır. Güven, denge ve ahenk sembolüdür. Solunum problemleriyle savaşır. Hafızayı güçlendirir. Strese karşı koruyucudur. Sindirim sistemini destekler. Beze gibi şişlikler için çok faydalıdır. Dişlerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özgüven verir. Bağımlılık yapan maddelerin bağımlılıklarını azaltır.(Tiryakiliği zayıflatır.)

Ametist: Uykusuzluk için etkilidir. Bedeni dinç tutar. Eklem ağrılarını gideric özelliği vardır. Fazla elektiriği alır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardım eder. Kanı temizler. Kan dolaşım sistemini korur. Hücreleri yeniler. Kulak için yararlıdır. Ağrı ve sızıları hafifletir. Cilt hastalıklarında çok etkilidir.

Aytaşı: Yaşama sevinci verir. Korkulu rüya görmekten korur. Aşırı tepkileri kontrol altına alır. Evliler arasında sevgi bağı oluşturur. Sezgi gücünü artırır. Kolay etki altında kalınmasını engeller. Hücreleri yeniler. Böbrek ve bağışıklık sistemini korur. Tokluk hissi oluşturur. Fiziksel olarak tıkanmış lenf bezlerini temizler. Kadınlarda hormon seviyesini dengeler.

Aventurin: Kalbi olumlu etkiler. Organların kendini yenilemesini sağlar. Kolestrolü düşürür. Bağırsak problemlerinde etkilidir. Zihinsel karmaşayı ve stresi azaltır. Neşe taşı da denir. Sakinlik ve yaşama sevinci sunar. Şans taşı olarak da bilinir.

İnci: İnci size güç, huzur ve çalışma azmi verir. Duygusal korunma amacıyla da kullanılır.Özgüven verir. Olumsuz duyguları engeller. Migrende etkilidir. Kemik ağrılarına iyi gelir.

Kaplan Gözü: Sahiplenme arzusunu güçlendirir, insanların kendisini işine vermesini sağlar. İç ve dış görüşü artırır. Zihni keskinleştirir. Sinirsel spazmları ve baş ağrılarını hafifletir. Sindirim bozukluklarına, algılama eksikliğine ve korkuya karşı koruyudur. Negatif enerjiden korur.Kalp için yararlıdır. Kulak hastalıkları için faydalıdır. Cesareti artırır. Uykusuzluğu giderir. Sindirim sistemini düzenler. Bronşit ve astıma iyi gelir.

Kuvars kristali: Vücuttaki fazla elektriği alır, eksikliği tamamlar. Tansiyonu düzenler, meditasyonda kullanılır. Cep telefonu taşıyan kimselerin yanında mutlaka kristal bulundurması gerekir. Çünkü kristal radyasyonu toplar. Kristaller almış olduğu radyasyonu 15 günde bir yıkamak suretiyle atarlar.

Arkadaşlar taşların da kendine has enerjileri vardır. Sizlerin de kullandıınız ve faydasını gördüğünüz taşlar nelerdir ? Bende aytaşı ve pembe kuvars kolye var ilk kez bugün kullandım bunları ve boynumda bir ağırlık oldu nedense :44: Ametist, aventurin, kristal kuvars ve turkuaz bilekliklerim var onlar da kolumda uyuşma ve ağrı gibi acayip bişe yaptı hayırdır inşallah ilk günden fazla geldi enerjileri sanırım :KK9:

canım sen yıldızının düşük olduğunu söylemiştin gel bunu yükseltelim :)
okumaların gece oniki ila bir arası yapılması eftaldir

okumaya başlamadan önce niye yapılır niyet şöyledir

rabbim anneismi dan olma kendiismin nın yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni denilir,daha sonra

71 ayetel kürsi
71 nas
71 felak

oku haftada 1 tekrar et, yanında bir şişe su bulundur her 71 okumada bu suya da üfle ve 1 hafta boyunca suyunu çoğaltarak kullan. Yemeğinde çayında banyo suyunda her şeyde çoaltarak kullan canım. Hatta banyo suyunun son durulanma suyuna da bir miktar sirke damlat ve bunu dökerken üzerimdeki tüm nazar büyü negatif enerjiler gitsin diye niyet et gerçekten çok etkilidir
günaydııın :KK12:
Esmaları ararken bunu buldum :KK9:
Niyet kısmını tekraradn yazabilirmisin :26:

günaydııın :KK12:
Esmaları ararken bunu buldum :KK9:
Niyet kısmını tekraradn yazabilirmisin :26:

canım duaya başlamadan evvel ve duanı bitirdiğinde ''rabbim kendi annenizin ismi dan olma kendi ismin nın yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni denilir.

Suyu çoğaltıp içine bir kaç damla sirke damlatıp banyo suyuna kattıında da üzerimdeki tüm nazar büyü negatif enerjiler gitsin diye niyet et burda istediğin şekilde niyet edebilirsin.

Hamile bir kadının kocası, elini ailesinin karnına koyup 41 kez okur ve bunu her ay tekrarlarsa hayırlı bir erkek evlatları olur. Dua ;

Bismillahirrahmanirahiym, Bismillahil ehadis samedillezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekün lehu küfüven ehad. Allahümme inni semmeytü fil batni haza muhammeden bismi muhammedin aleyhiselam.

Kaynak: Gizli İlimler Hazinesi / Mustafa İloğlu

manası: Bir olan hiçbir şeye ve kimseye ihtiyacı olmıyan ,doğurulmamış ve doğurmamış Allahın adıyla.Allahım bu karında olana Muhammed adını verelim.

2 rekat Allah rızası için namaz kılınıp, 10 salavat, 313 Kaf Ha Ya Ayn Sad ve 129 kere mülk suresi 4. ayet olan ela ya lemü men halak ve hüvel latiyfül habir okuyup konuşmadan saına yatarak, uyuyana dek salavat getiren kimse rüyasında istediği şeyi görür.

kaynak : gizli ilimler hazinesi / mustafa iloğlu

Müşteri yıldızı zamanında, altın bir yüzük üzerine bu esma yazdırılıp takılırsa bunu takan erkek iyi bir evlilik yapar, evliyse evliliği mutlu çocukları hayırlı olur.

Zühre saatinde yazdırıp takan kadın da kısa zamanda kendisini mutlu edecek biriyle evlenir. Ve bu esmayı günde en az 131 kez olmak üzere okumak gerekir.

kaynak : gizli ilimler hazinesi / mustafa iloğlu

10 istiğfar - 10 tekbir - 10 kelime-i tevhid - 10 salavat okuduktan sonra

95 kere Bismillahirrahmanirahiym. ferdün hayyün kayyumün hakemün adlün kuddusün allahü bin nasi le raufün rahıym okur ve 15 kere de ayet'el-kürsü ekler ve ardından 12.000 defa ya vedud okur.

ya vedudu okurken her bine geldiğinde

allahümme ya rabbi ente hasbi ala (sevdiğinizin adı / annesinin adı ) ve aatıf kalbeha aleyye ve zellilha li ve habbibni ileyha hubben şediden veslüb akleha hatta te'tiye ileyye hadıan zelilen min ğayri mühletin bi mehabbeti ve meveddeti inneke ala külli şey'in kadirun hatta tekıdeni bi ruhiha ve cesediha ve maliha bi rahmetike ya erhamer rahımin duası okunmalıdır.

okunma gece yarısından sonra yapılması tavsiye edilir. 3 veya 7 gece devam edilir.

Sevdiğinin adına gelecek isimler, örnek olarak sevdiğinizin adı Ali, annesinin adı Ayşe olsun. okurken Ali ibni Ayşe diye okunacaktır. İbni arapçada oğlu demektir, yani Ayşe oğlu Ali demiş olursunuz.

Kaynak: Gizli İlimler Hazinesi / Mustafa İloğlu

canım duaya başlamadan evvel ve duanı bitirdiğinde ''rabbim kendi annenizin ismi dan olma kendi ismin nın yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni denilir.

Suyu çoğaltıp içine bir kaç damla sirke damlatıp banyo suyuna kattıında da üzerimdeki tüm nazar büyü negatif enerjiler gitsin diye niyet et burda istediğin şekilde niyet edebilirsin.

kusura bakma ama benim kafa durdu heralde anlayamadığım tarafta o zaten niyet eden annenizin ismi dan geçen taraf ve kendi ismim tarafında bunu bu şekilde mi söylüyorum yoksa o geçen kelimelerde annem ve kendimi adımı mı söylüyorum?

kusura bakma ama benim kafa durdu heralde anlayamadığım tarafta o zaten niyet eden annenizin ismi dan geçen taraf ve kendi ismim tarafında bunu bu şekilde mi söylüyorum yoksa o geçen kelimelerde annem ve kendimi adımı mı söylüyorum?

aynen canım kendi annenin ve senin adını söylüyorsun

X