Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

ne demek efendim cok daha iyi oluyor gozune gozune giriyor kacisin yok yani

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet bu çok iyi olacak bazen siteye girip ne paylaşmışlar diye bakmayı unutuyorum bazı şeylerin dediğin gibi gözüme gözüme sokulması gerekiyor :KK9:

Ne güzel dediniz "Allah sarhoşun duasını kabul edecek kadar merhametlidir" maşAllah..Haklısınızda okuyayım şimdi sonra o şekilde de okurum inşAllah :)

Bazı insanlar vay efendim abdestsiz okunmaz, yok efendim namaz kılmıyorsun duan kabul olmaz gibi ithamlarla insanı dinden uzaklaştırıyorlar .. Çok yanlış !!
yanlışım varsa Allah effetsin isim olarak İmam-ı Azam diye hatırlıyorum bu mübarek zat vakti zamanında her gece ayakta duramayacak kadar alkol alırmış. Bir gün yolda yine sarhoş halde giderken yolda Allahın adı geçen bir takvim yaprağı bulur ve Allahın ismine hürmetinden onu nereye koysa yakıştıramaz çünkü en yüksekte olmalıdır düşüncesine göre. Bu yaşanan olaydan sonra Allah ona öyle bir hidayet verir ki Allah dostu olur.

O yüzden niyetini bozma güzelim, bugün esma çekerek başlarsın yarın bir gün abdestini de alırsın namazını da kılarsın inşallah. Kimin ne zaman ne olacağı hiiiiç belli olmaz.

Evet bu çok iyi olacak bazen siteye girip ne paylaşmışlar diye bakmayı unutuyorum bazı şeylerin dediğin gibi gözüme gözüme sokulması gerekiyor :KK9:

Canım benim inşallah en kısa sürede sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. İlk sayfalarda 99 esmayı paylaştım özet halinde bir göz gezdirin isterseniz. Bir de gözünüzden kaçmış olabilir esmalarınızı Ya Mucib esmasıyla birleştirerek okursanız daha kısa sürede kabul olur. Örneğin; Ya Mucib Ya Nur şeklinde ..

Bazı insanlar vay efendim abdestsiz okunmaz, yok efendim namaz kılmıyorsun duan kabul olmaz gibi ithamlarla insanı dinden uzaklaştırıyorlar .. Çok yanlış !!
yanlışım varsa Allah effetsin isim olarak İmam-ı Azam diye hatırlıyorum bu mübarek zat vakti zamanında her gece ayakta duramayacak kadar alkol alırmış. Bir gün yolda yine sarhoş halde giderken yolda Allahın adı geçen bir takvim yaprağı bulur ve Allahın ismine hürmetinden onu nereye koysa yakıştıramaz çünkü en yüksekte olmalıdır düşüncesine göre. Bu yaşanan olaydan sonra Allah ona öyle bir hidayet verir ki Allah dostu olur.

O yüzden niyetini bozma güzelim, bugün esma çekerek başlarsın yarın bir gün abdestini de alırsın namazını da kılarsın inşallah. Kimin ne zaman ne olacağı hiiiiç belli olmaz.

Ya ne güzel anlatıyorsunuz maşAllah :) evet insanları bi kenara attım şeytan sürekli vesvese veriyor ne namazın var ne de niyazın dua etmeye hala yüzün var mı diye yada bu da Allah'tan isternir mi diye.Ama yanlış.Sanki Allah verdiği bu kadar çok nimeti bizim duamızla mı verdi hayır. zaten o kadar nimete karşılık kaç bin sene aralıksız dua etsek yine yetmez.bu nedenle ne yanlış yaparsak yapalım ,ibadetlerimizi yerine getirmesekte ,günahlar işlesekte her zaman dua etmeliyiz :KK70: Rabbim bizleri yolundan ayIrmasın :)

Ya ne güzel anlatıyorsunuz maşAllah :) evet insanları bi kenara attım şeytan sürekli vesvese veriyor ne namazın var ne de niyazın dua etmeye hala yüzün var mı diye yada bu da Allah'tan isternir mi diye.Ama yanlış.Sanki Allah verdiği bu kadar çok nimeti bizim duamızla mı verdi hayır. zaten o kadar nimete karşılık kaç bin sene aralıksız dua etsek yine yetmez.bu nedenle ne yanlış yaparsak yapalım ,ibadetlerimizi yerine getirmesekte ,günahlar işlesekte her zaman dua etmeliyiz :KK70: Rabbim bizleri yolundan ayIrmasın :)

Canım benim hiçbir insan dört dörtlük değildir. İstediğin kadar namaz kız, oruç tut, ibadet üstüne ibadet et bunu yapan her insan sanma ki Allah'ın sevgili kulu. İnan bana çok insan gördüm alnı secdeden kalkmayıp dilinden Allah kelimesini düşürmeyip velev ki ilk fırsatta yuva yıkmaya, insanlar arasına fitne sokmaya, kalp kırmaya kalkan insanları. Allah ne der '' Bana şirk koşmayın ve kul hakkıyla gelmeyin ''

Dememiş ki namazsız niyazsız gelme,çünkü bu kulluk görevidir, yaparsan kendine yaparsın. Benim için namaz kılan daha doğrusu ibadet eden insandan daha çok, bir yetimin başını okşayan, yıkılacak bir yuvanın kurtulmasına vesile olan, bir hastaya bakan, derdi olanın dermanına koşan insan daha makbuldür. çünkü ibadeti kendin için diğer saydıklarımı da bir başkalarının huzuru mutluluğu için yapıyorsun. En önemlisi birinin hayır duasını almaktır. Sen kalbini temiz tut, gerisi gelir güzel bacım

Canım benim hiçbir insan dört dörtlük değildir. İstediğin kadar namaz kız, oruç tut, ibadet üstüne ibadet et bunu yapan her insan sanma ki Allah'ın sevgili kulu. İnan bana çok insan gördüm alnı secdeden kalkmayıp dilinden Allah kelimesini düşürmeyip velev ki ilk fırsatta yuva yıkmaya, insanlar arasına fitne sokmaya, kalp kırmaya kalkan insanları. Allah ne der '' Bana şirk koşmayın ve kul hakkıyla gelmeyin ''

Dememiş ki namazsız niyazsız gelme,çünkü bu kulluk görevidir, yaparsan kendine yaparsın. Benim için namaz kılan daha doğrusu ibadet eden insandan daha çok, bir yetimin başını okşayan, yıkılacak bir yuvanın kurtulmasına vesile olan, bir hastaya bakan, derdi olanın dermanına koşan insan daha makbuldür. çünkü ibadeti kendin için diğer saydıklarımı da bir başkalarının huzuru mutluluğu için yapıyorsun. En önemlisi birinin hayır duasını almaktır. Sen kalbini temiz tut, gerisi gelir güzel bacım

Haklısın (nız ekini attım müsadenle ) önemli olan kalp :) Ibadetlerde yapılmalı zikirlerde ama kalp anmadıkça Rabbi dilin zikri ne kadar yarar sağlar :) amin gerisi gelir inşAllah :)

Haklısın (nız ekini attım müsadenle ) önemli olan kalp :) Ibadetlerde yapılmalı zikirlerde ama kalp anmadıkça Rabbi dilin zikri ne kadar yarar sağlar :) amin gerisi gelir inşAllah :)

-nız ekini gönül rahatlığıyla atabilirsin açıkçası resmiyeti sevmem ve pek de devam ettiremem :KK9::KK9: elbette ibadet de yapılmalı ahiretimiz için ama en önemlisi kalbi arıdırmaktır bence. Neticede ameller niyetlere göredir senin niyetin temiz olsun yeterki.

-nız ekini gönül rahatlığıyla atabilirsin açıkçası resmiyeti sevmem ve pek de devam ettiremem :KK9::KK9: elbette ibadet de yapılmalı ahiretimiz için ama en önemlisi kalbi arıdırmaktır bence. Neticede ameller niyetlere göredir senin niyetin temiz olsun yeterki.

HaklIsın canım :)))

Canım bir kaç kez okudum sonra unuttuuuuuum gitti :KK9: Okuduğum süre zarfında 2 arkadaşımdan ilan-ı aşk almıştım :) Ama bu okumalar geneldir daha çok yani sizi gören tanıyan herkesin kalplerini çekersin bu ille de duygusal anlamda olacak diyemeyiz. Ha yok ben filancanın kalbini isterim dersen okumanın başında ve sonunda '' Allahım şu kişinin sevgisini benim üzerime çek, kalbini benim sevgimle doldur ... '' tarzında niyetlenerek oku, bir de şunu unutmamak gerek sen birinin niyetine okumasan dahi Allah senin gönlünden geçeni senden iyi bilir ve o kişi senin için hayırlıysa ya da senin nasibinse evirir çevirir onu sana paket yapıp gönderir :KK9:

ahahah ne tatlısın yaa ne güzel anlattın öyleee teşekkür ederimm aynen dediğini uygulayayım ben:KK16:

Bu dua uyku ilacı etkisindedir. Annemden genetik olarak yadigar uyku problemim var, bu duayı ne zaman okusam esnemekten gözlerimden yaş gelir. İşte o sihirli dua :

Allahümme ğaratin nücûmü ve hedeetil uyûnü ve ente hayyün kayyûmün la te'huzüke sinetün ve la nevmün ya hayyu ya kayyumu ehdi leyli ve enim ayni.

Eğer okumaya dayanabilirseniz bir bardak suya 21 adet okuyup üfleyin ve suyu için. Sadece sayısız okumak dahi etkilidir şuan bunları yazarken bile esniyorum

Tatlim bunu kisi kendi yapacak ama cogalttigin sudam icir o da etkili olur

tamamdır hepsini not aldım hemde itinayla :KK9:
esmalardan işe başladım tembellik ediyoruz yine ama dediğim gibi dilimde sürekli esmalar bayağı bi ayrıntıya girdiğin bi kaç esma var onalrın içinden bi kaçı sürekli dilimde :KK8::KK8:
dediğin gibi afedersin wcye gidecem yine dilimde hemen durduruyorum kendimi :KK52:

tamamdır hepsini not aldım hemde itinayla :KK9:
esmalardan işe başladım tembellik ediyoruz yine ama dediğim gibi dilimde sürekli esmalar bayağı bi ayrıntıya girdiğin bi kaç esma var onalrın içinden bi kaçı sürekli dilimde :KK8::KK8:
dediğin gibi afedersin wcye gidecem yine dilimde hemen durduruyorum kendimi :KK52:

ahahaha ne güzel iste tatlim keske dilimizdekiler esma olsun insallah kisa surede etkilerini gorursun

ahahaha ne güzel iste tatlim keske dilimizdekiler esma olsun insallah kisa surede etkilerini gorursun

inşallah inşallah hepimiz etkilerini görürüz inşallah :KK9:
gün olmuyoki neler öğrenmiyorum sizlerden senden onun için takipteyim sürekli :KK55:
ben de bi ara annemin öğrettiklerini koyarım benimki çok değil belki bildiğiniz şeylerdir ama ben yine yazarım :KK8:

Allahümmec alni ve nuru Yusuf ala vechi femen reani yuhibbuni mehabbeten.

Anlamı: Ey Allahım, yüzümde Hz Yusuf a.s nuru ışığı olsun. kim beni görürse sevsin.

uygulama 7 gün boyunca beş vakit namazdan sonra 7 defa okunur.Daha sonra avuç içine nefes edilir.sonra yüz ve vücut ovulur.

Okumadan önce alkolsüz parfüm sıkın.

Erkekler için her dolunayda (15.ay hicri takvime göre) önce aya bak sonra duayı 7 defa okuyun.

Bayanlar için:KK70:oğum günlerinde gece yarısı suya 7 defa okuyun sonra okuduğunuz suyla banyo yapın.

hiç duymamıştım çok güzel sağol canım paylaşım için.......:KK16:

Arkadaşlar bu başlıktaki her bir kelime hayatımızın her anını etkileyen unsurlardır. Bazen bir dua ederiz , bazen evrene pozitif enerjiler göndeririz bazense olumlamalarla bilincimize hükmederiz. Burada faydasını gördüğümüz şeyleri paylaşalım istedik bu her ne olursa olsun paylaşalım sadece başlıkta sınırlı kalmayalım.

İlk paylaşım benden, uzun süredir bir çok esma çekiyorum bunların başında da ''Ya Cami Ya Vedud'' esmasıdır. Bu esmaların sayısal değeri de vardır fakat ben son zamanlarda zikir haline getirip gün içinde devamlı olarak okuyorum. Bu esmalar sevmek, sevilmek, bir araya toplamak anlamlarını taşıyan esmalardır. Bunları okuduğumdan beri insanların bana olan ilgisi arttı hatta ilginç ama uzun yıllardır görüşmediğim eski erkek arkadaşlarım dahi aramaya başladı :KK9: Tabii asıl aramasını istediğim kişi hariç :KK9: Bu esmalar aynı zamanda bana pozitif enerji yükledi herkes ne kadar pozitif olduğumu enerjimin onları etkilediğini söylemeye başladı. Vay arkadaş ben neymişim demeye başladım :KK9::KK9:

canım harika bir konu olmuş....
çok sağol.......paylaşımlar için........

Canım sen yıldızının düşük olduğunu söylemiştin gel bunu yükseltelim :)
okumaların gece oniki ila bir arası yapılması eftaldir

okumaya başlamadan önce niye yapılır niyet şöyledir

rabbim anneismi dan olma kendiismin nın yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni denilir,daha sonra

71 ayetel kürsi
71 Nas
71 felak

oku haftada 1 tekrar et, yanında bir şişe su bulundur her 71 okumada bu suya da üfle ve 1 hafta boyunca suyunu çoğaltarak kullan. yemeğinde çayında banyo suyunda her şeyde çoaltarak kullan canım. hatta banyo suyunun son durulanma suyuna da bir miktar sirke damlat ve bunu dökerken üzerimdeki tüm nazar büyü negatif enerjiler gitsin diye niyet et gerçekten çok etkilidir

canım bişey soracağım bana da yıllardır yıldızın mı düşük hep hasta oluyorsun felan derler....
yıldızımın düşük olduğunu nasıl bilebilirim....
üzerimde ölü toprağı var gibi...
bu dediğini adetliyken yapamayız sanırım değilmi......
ne kadar sürede yapmak lazım....

Son düzenleme:
X