Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

çok saolasın çabuk biter lafıyla gaza getirdin beni
ama bu küçük ebcedi büyük ebcedi ne bilemedim :26:

Ebced Arapçada bir hesap sistemidir her harfin kendi sayısal değeri vardır ve bu şekilde bazı hesaplamalar yapılır. Mesela ya Mucibin harflerinin rakamsal değeri 55'tir bu küçük ebced değeridir. büyük ebced de 55*55 şeklide hesaplanır ve büyük ebced ortaya çıkar. Büyük ebced tesirinin artması için daha çok tercih edilir.

Sen şeytana pabuç bırakma canım iradeni zorla biraz :) Canım okurken Ya ekiyle oku Ya Mucib şeklinde bunun bir açıklaması vardı ama çok net hatırlamıyorum şuan yanıltmak da istemem ama dua olarak okuduumuzda ya ekiyle okunması gerektiğini okumuştum bir yerde

ne çok bilmediğim şey var benim
yani benim anlayacağım şekilde 3025 ya mucibi söyledim mi tama oluyor dimi ben öyle arap usulü hesapları yapamam şimdi

ne çok bilmediğim şey var benim
yani benim anlayacağım şekilde 3025 ya mucibi söyledim mi tama oluyor dimi ben öyle arap usulü hesapları yapamam şimdi

Yok tatlım otur hesap yap diye yazmadım konu hakkında bilgilendirme amaçlı yazdım :) sen Ya Mucibi 3025 kez okuyacağını bil şimdilik yeter :)

evet ya hep zaten biz tembelleri buluyor bu şeytan pabucumuda hiç bişeyimide bırakmak istemiyorum
çok teşekkürler ya ile okuycam o zaman..yani tüm esmaları mı ya ile okumak gerek bizde hep el veya er ile yazılmış esmalar ve ezberlediğim zamanlar da hep el ile ezberledim ben..

Doğru sylüyorsunuz.. Ben de duaların inanarak , samimiyetle edildiğinde er ya da geç kabul olduğuna inanıyorum... ALLAH(C.C)'ım gnlünzdekini versin eğer hayırlısı ise inşaALLAH(C.C)...(amin...)

Dolma dolma dolmaaaaaaaa!

hayretler içindeyim
bu cuma bunu deneyecem

BALIKLAR ÇOCUK SAHİBİ OLABİLİR
Balık Burçları bu dönemde çocuk sahibi olabilirler ya da çocuklarıyla ilgili çok güzel olaylar yaşayabilirler. Eğlenceli ve neşeli bol iletişimli, seyahat dolu bir döneme girebilirler. Medya alanlarında güzel gelişmeler yaşayabilirler. “Ya Semiu celle celalühü” şeklinde Jüpiter saatinde 180 defa zikretmelerini öneririm.

ay hadi inş

99 ismi yazmamışssın ilerliyen saatlerde mi yazıcaksın veya bildiğin başka bişey varda ondan bu kadarını mı yazdın :26:
hepsini üşenmeden yazdım valla çok iyi oldu hep okuycam

yani sen oluyosun bu hadi bakalım inşallah hayırlısıyla gönlünce olsun
nereden buldun o yazıyı bide bi akrebe bakaydın ne diyodu bana uygun bişeyler var mı :26::26:

buldum ilk sayfadan bulmuşssun
hadi bakalım benim içinde inşallah hayırlısıyla olsun bakalım ve başlıyorum zikirlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…