Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

çok teşekkürler yazana kadar canım çıktı okurken kimbilir nasıl dayanacam:KK52:
bu dua hayatımızdaki kişi hayırlıysa gerçekleşiyor değil mi:KK28:
bide her gün okumak ağır gelirse tekli rakam seç demişssin seçtiğim tekli rakamı bi defaya mahsus mu okuycam bitecek mi

ilk okumalarında dilin alışık olmadığında ağır okuyacaksın, kelimelere alışınca serileşiyorsun merak etme :) Canım bu dua kesin sonuç verecek diyemeyiz elbette zira duayı kabul edecek olan Allahtır. Sen dua ederek tedbirini alırsın takdir Allahın. Canım her gün oku bu duayı, ister niyetin gerçekleşene kadar devam et istersen kafanda bir rakam belirle örnein 21 gün okuyacağım de ve 2 gün oku. Okuma sayısı olarak 41 tavsiye ediliyor ama 41 adet çok dersen ya 21 kez oku ya da 7

Bu esmalar da çok güçlüdür canım. Bunu yaparken tavsiyem eğer sevdiğiniz biri varsa resmini eline alıp 2 kaşının ortasına odaklanın ve bu şekilde okuyun. En son okuma bittiğinde nefesinizi resme üfleyin ve ardından kendi üzerinize üfleyin ki enerjiyi iletmiş olun

Hmm...tmm canim tskler yardimin icin...bende ya mucib esmasi aliskanlik oldu hemen hemen her duamdan her istegimden sonra okuyorum..is icin hangilerini okumam uygun olur

ilk okumalarında dilin alışık olmadığında ağır okuyacaksın, kelimelere alışınca serileşiyorsun merak etme :) Canım bu dua kesin sonuç verecek diyemeyiz elbette zira duayı kabul edecek olan Allahtır. Sen dua ederek tedbirini alırsın takdir Allahın. Canım her gün oku bu duayı, ister niyetin gerçekleşene kadar devam et istersen kafanda bir rakam belirle örnein 21 gün okuyacağım de ve 2 gün oku. Okuma sayısı olarak 41 tavsiye ediliyor ama 41 adet çok dersen ya 21 kez oku ya da 7

çok gerekli şeyler paylaşmışssın biraz önce inceledim ne kadar teşekkür etsek azdır allah gerçekten razı olsun..
esmaül hüsna hakkında da bayağı bi uzun bi bilgi vermişssin onu da yarın okuycam saolasın diğer deiklrini ve okuduklarımı yapıcam inşallah

Hmm...tmm canim tskler yardimin icin...bende ya mucib esmasi aliskanlik oldu hemen hemen her duamdan her istegimden sonra okuyorum..is icin hangilerini okumam uygun olur

Canım burda iş için bir dua paylaştım onu uygulayabilirsin. Esmaları da yazdım hepsini en etkilisinin Ya Rezzak olduğunu biliyorum. Ya Rezzak rızık veren anlamı taşıyordu

Önemli Hatırlatma : lütfen kimse bir kimseyi esmayla çevirmek doğrumudur şeklinde yorumlar yapmasın çünkü Cenabı Hak kimin duasını ne şekilde kabul edeceğini en iyi bilendir, hikmeti sorgulanmaz ..bazen kullar birbirleriyle sınav olurlar bu sınav sayesinde (belki esmayla belki duayla )Rablerine yakınlaşırlar Allahta bunu bilir kulunun ihtiyacını buna göre düzenler kulunuda bundar razı eder

başlarına Ya getirilerek okunması daha iyi olur ( Ya Vedud ,Ya Cami gibi)

Bu isimler tesiri en yüksek muhabbet isimleridir

El Vedud :itaatkar kullarını çok seven onlardan razı olan demektir

El Vedud : 20 zikir saati Ay’dır günü pazartesi

Sırları

1.Tesiri çok fazla olan bir isimdir başkalarını tesir altına alır ,okuyanın kalbi nurlanır genişler ferahlar, bu ismi zikreden kimse herkes tarafından sevilir

2.bir yiyecek üzerine 1000 bin kez okuyup eşiyle birlikte yiyenlerin birbirine olan sevgileri artar.

3.günde 20 kez okuyanın halk arasında sevilen sayılan sözü dinlenen biri olur,sevilip sayılır sözüne önem verilir.

---------------------------------------------------------------------------

El Vali : eşyanın maliki olan ve üzerinde tasarruf eden mahlukatın işlerini yoluna koyan demektir.

El Vali -47 :zikrin saati Güneştir, günü Pazardır bu ismin büyük ebcede göre zikredilmesi etkisi bakımından daha tesirlidir(47*47 :2209)

Sırları

1.bu ismi zikreden kimsenin bütün düşmanları dahi dost olur çünkü muhabbet konusundaki en güçlü ve tesirli isimlerden biridir.

2.Bu isim kimin üzerine ne niyetle okunursa kalbi çabucak etkilenir ,yumuşar okuyan kişiye çevrilir

3.Bu ismi zikre devam edenin rakibi kalmaz

4.her gün 47 kez zikreden kimse her türlü afetten korunur

5.Cuma günü 1000 kez okuyan kimse her işinde başarılı olur , maksadına kolayca ulaşır

6.Bu ismi şerifi bir kap içerisine yazıp üzerine 47 kez Ya Vali diye okunduktan sonra temiz su ile silip tarlasına veya evine serpiştirilse her türlü afetten emin olur ,korunur

---------------------------------------------------------------------

Es Samed: her şey ve herkes kendisine muhtaç olan,hiçbir şeye ve iç kimseye muhtaç olmayan ,diğer anlamı dertlerin ve itiyaçların verilip giderildiği tek kapı.

Es Samed-134 :zikrin saati Müşteridir,günü Perşembedir

Sırları

1.bu isme devam edenin kalbi nurlanır,gönlüne huzur dolar,mesut ve bahtiyar olur

2.bu mübarek isimde büyüleyici isimlerdendir ,okuyan kimse kimi olursa olsun (yoksul zengin ,alim cahil, yaşlı genç, kadın erkek fark etmez)etkiler

3.seher vaktinde 150 kez okuyan kimse iyi hal sahibi olur haram ve günahlardan uzak olur,Allah rızasını ve sevgisini kazanmaya çalışan bir kul haline gelir

4:her namazdan sonra (134 kez) zikrine devam edne kimse yeme içme, uyuma,barınma gibi zaruri ihtiyaçlarında zorluk ve yorgunluk duymaktan uzak kalır ,maddi manevi tüm ihtiyaçları Allah tarafından karşılanır ve kolayca hepsini elde eder.

-------------------------------------------------------------

El Kerim :cömert, iyilik sever ,ikramı bol olan

El kerim – 270 :zikir saati Zühre günü Cumadır

Sırları

1.okuyan kimselerden gam keder kasavet sıkıntı kalmaz

2.yatmadan önce zikreden halktan birilerinin yarımdı ile Allahın ikramına kavuşur fakir ise zengin olur.

3.zalimden zorbadan zulüm gören kurtulur artık zarar veremezler.

4.birini seven zikrine devam etse sevdiğine kavuşur.(bu mübarek isimde büyüleyici isimlerdendir )

5.bu ismi zikredeni Allah hatalardan korur çeşitli ihsanlarda bulunur.

6.bu isme devam eden hasta ise şifa bulur

----------------------------------------------------------

El Mübdi :Eşyayı yoktan var eden yaratan demektir,malukatı hiç yoktan benzersiz şekilde yaratan ,

El Mübdi-56 :Zikir saati Müşteri günü Perşembedir

Sırları

1.bu ismin zikriyle meşkul olan kimse her istediğini rüyasında görür

2.gönül tesirinde çok önemli esmalar arasındadır (çokça tecrübe edinmiştir.)

3.hamile bir kadının eşi karnında şahadet parmağı ile bir daire çizarek 20 defa Ya Mübdi yazsa ve okusa çocuk düşmekten korunur ve kurtulur

4:bu ismi zikreden kimde her istediğini rüyasında görür

5.Bu ismi bir yazar vird edinir ve hergün okumaya devam ederse yazarlık alanıyla ilgili konularda büyük fikri gelişmeler sağlar ve yazdığı kitaplar kısa zamanda tanınıp aranır ve tutulur,maddi manevi her konuda yardım görür.

----------------------------------------------------------

El Hakim :hikmet sahibi olan, er şeyi yerli yerinde yapan

El Hakim-78 : saati Zühredir , günü Cuma.

Sırları:

1.hasta üzerine okunursa derhal şifa verir.

2.devlet büyüğünden kabul görmek isterse derhal davet alır.ne dilediyse yerine getirilir

3.bu ismin hergün okunması üzüntüyü ,sıkıntıyı,daralmayı giderir

4.bu isim özellikle kadınlar üzerinde çok etkilir ,sevdiği için okuyan kimse kısa zamanda yanına getirir.

---------------------------------------------------------------------

El Cami :istediğini istediği yerde istediği zaman toplayan,malukatı toplayacak olan demektir.

El Cami-114 : zikir saati Müşteri ,günü Perşembedir

Sırları

1.bu ismi zikreden kimse kimi isterse derhal emrine alır (muabbet konusunda çok güçlü isimlerdendir)

2.bu ismi gönülleri etki altına alıp tesir etmek için çok güçlü bir vesiledir,

3.bu ismin zikrine devam eden kimse istediklerine kavuşur

4.bu ismi 118 defa zikreden kişiye sevdiklerinin ve istediklerinin sebep ve vesileleri hasıl olur,istediğine kavuşur

5.Bir şeyini kaybeden kimse ‘Ya Camiannasi liyevmin la raybe fiihi icma ala dalleti’ diye dua etse kaybettiği şeyi bulur

EŞ-ŞEHİD:kendisine hiçbir şey gizli olmayan,her yerde hazır ve nazır olan ve her yapılanı gören.

Ebced değeri ve zikir saati.EŞ-ŞEHİD isminin (319 ) adettir.zirin saati Müşteri,günü perşembedir.

Özellikleri ve bazı faydaları:

Şartlarına ve usulüne uygun olarak yapıldığı takdirde hemen sonuç verir.Celp ve tesir amacıyla yapılmışsa istediği kişi hemen ayağına gelir.
Düşman olan kimseler,bu ismin zikrine devam ettikleri takdirde kısa sürede düşmanlıkları sona erer.Düşmanların kalbi yumuşar ve dost olurlar.
Bir baba,itaatsiz evladın veya eşinin alnından bir saç alıp,” YA ŞEHİD” ismini (1000) kere okuyup,arkasından ıslahı için dua etse,asi eşi yada evladı ıslah olur,ahlakı güzelleşir.

Bu esmalar da çok güçlüdür canım. Bunu yaparken tavsiyem eğer sevdiğiniz biri varsa resmini eline alıp 2 kaşının ortasına odaklanın ve bu şekilde okuyun. En son okuma bittiğinde nefesinizi resme üfleyin ve ardından kendi üzerinize üfleyin ki enerjiyi iletmiş olun

3025 mucib :KK53::KK53: okumayı sende öneriyormusun ..yani tavsiye ettiğin şey sevdiğimiz birinin resmini elimize alıp iki kaşının ortasına odaklanıp 3025 tane mucib mi okumamız gerekiyor

Kaybolan, çalınan birşeyi bulmak için, hergün yirmibeş kere, “Ya cami'annasi liyevmin la raybe fihi innallahe la yuhlifül mi'ad icma' beyni ve beyne...” duasını okumalıdır. Buluncaya kadar okumalıdır. Duanın sonuna da kaybolan şeyin ismini söylemelidir.

Kayıp eşyaları bulmak için bir başka yöntem
subhanallah kelimesinin kayıplarda ne kadar etkili olduğunu anlatmak istiyorum.

Özellikle unutkan ev hanımları(ya da evde bekar yaşayan genç erkekler için) bu mucizevi kelimeden bir çok zaman faydalanabilir. Örneğin evdesiniz iki dakika önce elinizde birşey vardı ve ne olduğunu , nereye bıraktığınızı unuttunuz. Aradınız bulamadınız ve yavaş yavaş sinirlenmeye başladınız, arama halen sürüyor, yani kısacası sinirler de geriliyor. Daraldınız, sanki birileri alıp sakladı belki gözünüzün önünde ama göremiyorsunuz. Sanki cinler sakladı bulmanıza engel oluyor da sizi sinirlendiriyor sizi. Çok ilginç, paniğe gerek yok.SUBHANALLAH deyin, birkaç defadan sonra pat diye önünüze çıkacaktır.

Çocuğunuz zamanında eve dönmediği ve merak ettiğiniz zaman(inşallah hayırlı haberler alırsınız),işleriniz ters gittiği ve sebebini bir türlü anlayamadığınız zaman. Binlerce defa nerede olduğunu unuttuğum eşyamı(cep telefonu , çakmak , cüzdan , anahtar , bardak , yemek tabağı ve daha nice ufak tefek eşyalar) bir kaç saniye içinde buldum. Bunu aynı zamanda anlayamadığınız şeyleri anlamak için de zikredebilirsiniz ve tuhafınıza giden herşey için. Her derde ilaç, her yerde yardımcıdır bu muazzam kelime .

Değerini ve anlamını mutlaka bilmeliyiz (Allah her türlü noksan sıfattan uzaktır.) noksanlıkları ve terslikleri anlamak ve gidermek için Allahın verdiği bir hediyedir. SUBHANALLAH

Canım esmalarla ilgili şunu aktarayım. Esmalar gerçekten derin konudur. Her esmanında faydalı olduğu konular farklıdır. Misal Ya Vedud esması sevgi sevgiyi çekmeye etkili bir esmadır. Ya Şafi hastalık için etkilidir, Ya Rezzak rızık için etkilidir. Benim derdim gönül işi olduu için Ya cami Ya vedud, Ya mukaddim, Ya şehid, Ya musavvir, Ya mübdi Ya muid okudum ama özellikle okuduğum esma Ya cami Ya vedud esmasıdır ve gerçekten etkisini gördüm hem insanların sevgisini sempatisini kazanma konusunda hem de pozitif enerji olarak etkisini görüyorum çok şükür

canim ya birsey soracagim ben bu esmalari okudugum zaman enerhi bende kaliyor ve cok sıkılıyorum nefret ettigim insanlari bile dysunmeye basliyorum biyerde yanlis yapiyorum galiba bana donuyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

3025 mucib :KK53::KK53: okumayı sende öneriyormusun ..yani tavsiye ettiğin şey sevdiğimiz birinin resmini elimize alıp iki kaşının ortasına odaklanıp 3025 tane mucib mi okumamız gerekiyor

aynen canım 3025 sayısı gözünü çok korkutmasın Ya Mucib okuyacaksın sadece 1 saatini alır. Ben 6 saat süren esmamı düşününce 1 saatlik şeyler bana vız geliyor artık :KK9: esmalarla ilgili şeyler paylaştım canım onları da inceleyebilirsin

canim ya birsey soracagim ben bu esmalari okudugum zaman enerhi bende kaliyor ve cok sıkılıyorum nefret ettigim insanlari bile dysunmeye basliyorum biyerde yanlis yapiyorum galiba bana donuyor

Laleciğim bunu da paylaşacaktım sorduğun iyi oldu. Tatlım esma olsun dua olsun her birinin enerjisi vardır ve bu enerji öncelikle okuyanı etkiler. Hatta bu enerjiler ilk günlerde baş ağrısı, halsizlik , asabiyet , halsizlik gibi etkileri de olabilir bunun sebebi dediğim gibi esmaların ve duaların enerjisi gerçekten çok güçlüdür. Bunu minimuma indirgemek için okumalarımıza başlamadan evvel günde 1 kez ya da ihtiyaç hhalinde sabah 1 akşam 1 kez olmak üzere öncelikle kendimizi ayetel kürsü ile korumaya almalıyız. Bu koruma bize kalkan görevi görecektir, okuyanı etkilemeden tüm enerjiyi karşı tarafa yükleyecek. Tabii ilk günler biz de etkileneceğiz enerjiye alışana dek. Ayetel kürsü ile kalkan oluşturma şöyle yapılır.

Ayetel Kürsi ile koruyucu daire yapmak için, kıbleye karşı iki diz üzerine oturulur. Besmele ile bir Ayetel Kürsi okunur ve sağ yana üflenir. Yine besmele ile ikinci Ayetel Kürsi okunup sola yana üflenir. Üçüncü Ayetel Kürsi öne, dördüncüsü arkaya, beşincisi yukarıya, altıncısı yere doğru, aşağıya üflenir. Yedinci Ayetel Kürsi sağ yandan başlayıp, öne, sola, arkaya ve sağa sırasıyla çepeçevre üflenir. Yine besmele ile okunan Ayetel Kürsi üflenmez. Bunun yerine hava içe çekilerek yutkunulur. Bu işlemle kişi kendisini manevi bir küre içine almış olur.

Bu, Ayetel Kürsi ile yapılan basit fakat gerçekten çok etkili bir koruma dairesidir. Bu koruma, aynı zamanda kişinin kendisine yapılan büyüden korunması, yatarken yapılarak kabusları uzak tutması, yola çıkarken beladan uzak olması ve akla gelebilen her türlü koruma için de kullanılır.

Not:Bu çok sık uyguladığım mükemmel bir yöntem etkisini göreceksiniz.
Kaynak: B.Kısa-Süleyman'ın Ahdi

Laleciğim bunu da paylaşacaktım sorduğun iyi oldu. Tatlım esma olsun dua olsun her birinin enerjisi vardır ve bu enerji öncelikle okuyanı etkiler. Hatta bu enerjiler ilk günlerde baş ağrısı, halsizlik , asabiyet , halsizlik gibi etkileri de olabilir bunun sebebi dediğim gibi esmaların ve duaların enerjisi gerçekten çok güçlüdür. Bunu minimuma indirgemek için okumalarımıza başlamadan evvel günde 1 kez ya da ihtiyaç hhalinde sabah 1 akşam 1 kez olmak üzere öncelikle kendimizi ayetel kürsü ile korumaya almalıyız. Bu koruma bize kalkan görevi görecektir, okuyanı etkilemeden tüm enerjiyi karşı tarafa yükleyecek. Tabii ilk günler biz de etkileneceğiz enerjiye alışana dek. Ayetel kürsü ile kalkan oluşturma şöyle yapılır.

Ayetel Kürsi ile koruyucu daire yapmak için, kıbleye karşı iki diz üzerine oturulur. Besmele ile bir Ayetel Kürsi okunur ve sağ yana üflenir. Yine besmele ile ikinci Ayetel Kürsi okunup sola yana üflenir. Üçüncü Ayetel Kürsi öne, dördüncüsü arkaya, beşincisi yukarıya, altıncısı yere doğru, aşağıya üflenir. Yedinci Ayetel Kürsi sağ yandan başlayıp, öne, sola, arkaya ve sağa sırasıyla çepeçevre üflenir. Yine besmele ile okunan Ayetel Kürsi üflenmez. Bunun yerine hava içe çekilerek yutkunulur. Bu işlemle kişi kendisini manevi bir küre içine almış olur.

Bu, Ayetel Kürsi ile yapılan basit fakat gerçekten çok etkili bir koruma dairesidir. Bu koruma, aynı zamanda kişinin kendisine yapılan büyüden korunması, yatarken yapılarak kabusları uzak tutması, yola çıkarken beladan uzak olması ve akla gelebilen her türlü koruma için de kullanılır.

Not:Bu çok sık uyguladığım mükemmel bir yöntem etkisini göreceksiniz.
Kaynak: B.Kısa-Süleyman'ın Ahdi

anlasılmıstir bebem hepimizden cok dua alacagima inaniyorum ve kazandigin sevabi bilemezsin

Arkadaşlar bu başlıktaki her bir kelime hayatımızın her anını etkileyen unsurlardır. Bazen bir dua ederiz , bazen evrene pozitif enerjiler göndeririz bazense olumlamalarla bilincimize hükmederiz. Burada faydasını gördüğümüz şeyleri paylaşalım istedik bu her ne olursa olsun paylaşalım sadece başlıkta sınırlı kalmayalım.

İlk paylaşım benden, uzun süredir bir çok esma çekiyorum bunların başında da ''Ya Cami Ya Vedud'' esmasıdır. Bu esmaların sayısal değeri de vardır fakat ben son zamanlarda zikir haline getirip gün içinde devamlı olarak okuyorum. Bu esmalar sevmek, sevilmek, bir araya toplamak anlamlarını taşıyan esmalardır. Bunları okuduğumdan beri insanların bana olan ilgisi arttı hatta ilginç ama uzun yıllardır görüşmediğim eski erkek arkadaşlarım dahi aramaya başladı :KK9: Tabii asıl aramasını istediğim kişi hariç :KK9: Bu esmalar aynı zamanda bana pozitif enerji yükledi herkes ne kadar pozitif olduğumu enerjimin onları etkilediğini söylemeye başladı. Vay arkadaş ben neymişim demeye başladım :KK9::KK9:

oncelikle cok güzel bi baslik olmus takipciniz oldum :) benimde son zamanlar enerjim cok dustu Hep negativ dusuncelere daliyorum dün karar verdim birseyler yapip tekrar yukari cikmam lazim diye bugun de bu baslik acilmis ne güzel bi tesaduf... Tam olarak nasil yapiyorsun bu esmalari Ya da nasil bi uygulama yaptin bana biraz yardimci olursan cok sevinirim suan nerden baslayacagimi bilemiyorum tamamen arinmaya ve yeniden positif enerjilerle yuklenmeye cok ihtiyacim var bu arada duanin ve olumlamalarin gucune cok inaniyorum bi zamanlar bu sekilde epey toparlanmistim ve suan yine dibe vurmak uzereyim kurtulmam lazim :)

anlasılmıstir bebem hepimizden cok dua alacagima inaniyorum ve kazandigin sevabi bilemezsin

Oy ne demek canım benim keşke birilerinin hayatına olumlu katkılarımız olsun keşke. Kimin hangi duadan nasipleneceğini bilemeyiz inşallah bizler de deneyimlerimizle vesile oluruz arkadaşlarımıza. Rabbim herkesin dualarını kabul etsin inşallahhhh :KK16:

oncelikle cok güzel bi baslik olmus takipciniz oldum :) benimde son zamanlar enerjim cok dustu Hep negativ dusuncelere daliyorum dün karar verdim birseyler yapip tekrar yukari cikmam lazim diye bugun de bu baslik acilmis ne güzel bi tesaduf... Tam olarak nasil yapiyorsun bu esmalari Ya da nasil bi uygulama yaptin bana biraz yardimci olursan cok sevinirim suan nerden baslayacagimi bilemiyorum tamamen arinmaya ve yeniden positif enerjilerle yuklenmeye cok ihtiyacim var bu arada duanin ve olumlamalarin gucune cok inaniyorum bi zamanlar bu sekilde epey toparlanmistim ve suan yine dibe vurmak uzereyim kurtulmam lazim :)

Canım benim öncelikle hoşgeldin, inan bana hiçbirşey tesadüf değildir. Hani derler ya kul sıkışmadıkça Hızır yetişmez o misal .. Muhakkak karşınıza birşeyler çıkar, son zamanlarda bu durumu sıkça yaşıyorum tecrübeyle sabittir :KK9: Canım öncelikle sorununu söylersen ona uygun bir esma öneririz, ama genel olarak depresif haller için olana bir bakıp sana dönüş yapacağım birazdan şimdi yazıp yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Canım benim öncelikle hoşgeldin, inan bana hiçbirşey tesadüf değildir. Hani derler ya kul sıkışmadıkça Hızır yetişmez o misal .. Muhakkak karşınıza birşeyler çıkar, son zamanlarda bu durumu sıkça yaşıyorum tecrübeyle sabittir :KK9: Canım öncelikle sorununu söylersen ona uygun bir esma öneririz, ama genel olarak depresif haller için olana bir bakıp sana dönüş yapacağım birazdan şimdi yazıp yanlış yönlendirmek istemiyorum.

son bir aydir ailemle cok sorunlar yasadim bu beni cok kötü etkiledi moralim fena bozuldu derslerim aksadi hersey altust oluyor gibi.. Evin karakedisi durumuna dustum resmen ne yapsam ne konussam suc ve sorun olmaya basladi Ya da Ben hassaslastikca daha alingan oldum bilmiyorum :KK43: haliyle moralim bozuk dalgin asabi tuhaf bi insan olmaya basladim.. Dunde karar aldim ne olursa olsun kendimi toparlamam lazim ve bi yerden baslamam kendime gelmem lazim

Hz. Yunus Aleyhisselam’ın balığın karnında iken yaptığı zikir hem bela ve musibetleri önleyici ve ortadan kaldırıcı hem de ruhsal sıkıntılara karşı büyük bir şifadır. (Günde 100 kere okunması tavsiye olunur.) : ‘La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin (Allah’tan başka ilah yoktur. Sen kusurdan, hatadan uzaksın. Kuşkusuz ben zalimlerden oldum.)’

Kelime-i tevhit zikrinin de (la ilahe illallah) ruhsal hastalıklara ve sıkıntılara karşı iyi geldiğini özellikle belirtelim. (Günde 100 kere okunması tavsiye olunur.)

ES SELAM Esmaül Hüsna'daki 6. İsimdir.
Adedi:131
Yıldızı:Güneş
Günü :pazar
Anlamı:Tehlikeden kurtaran. Hiçbir şeyden zarar görmeyen.
Yorumu:Rızk. Başarı. Ruhsal şifâ. Dilek ve isteklerin önemli kimseler tarafından kabul edilmesi. Zorluktan selamete çıkmak. Rahata kavuşmak. Bu esma evlenme ve evlendirme işlerinde de faydalı olur fakat bu konu için, aynı amaca uyan başka esmalarla birlikte kullanılırsa daha verimli olur.

EL BASIT Esmaül Hüsna'daki 22. İsimdir.
Adedi : 72
Yıldızı : Venüs
Günü : Cuma
Anlamı: Açan. Genişleten.
Yorumu: Ruhsal şifâ. Ruhsal güzellik ve rahatlık.

ES SEMİ Esmaül Hüsna'daki 27. İsimdir.
Adedi :80
Yıldızı : Jüpiter
Anlamı: Herşeyi duyan.
Günü : Perşembe
Yorumu: Yardım etmek. Ruhsal ve psikolojik sağlığa yardımcıdır. Aşk, sevgi, cinsel baştan çıkartmalar.

canım bunları gün içinde sayısız okuyabiirsin. Zikir haline getir. Olumlama olarak sabah uyandığında ve gece yatmadan pencereni aç, temiz havayı içine çek gökyüzüne ve çevrene bak güzelliklerle. Ve evrene şu mesajları gönder. Huzurluyum, sağlıklıyım, mutluyum, seviyorum ve seviliyorum, insanları affediyorum, aşkı bereketi üzerime çekiyorum, başarılıyım, sahip olduum herşeye teşekkür ediyor ve şükrediyorum. Bunu her gün düzenli tekrarla

son bir aydir ailemle cok sorunlar yasadim bu beni cok kötü etkiledi moralim fena bozuldu derslerim aksadi hersey altust oluyor gibi.. Evin karakedisi durumuna dustum resmen ne yapsam ne konussam suc ve sorun olmaya basladi Ya da Ben hassaslastikca daha alingan oldum bilmiyorum :KK43: haliyle moralim bozuk dalgin asabi tuhaf bi insan olmaya basladim.. Dunde karar aldim ne olursa olsun kendimi toparlamam lazim ve bi yerden baslamam kendime gelmem lazim

Anladım canım inşallah ailenle arandaki sorunlar en kısa zamanda düzelir. olumlamalarına ailemi seviyorum ve seviliyorum mesajlarını da ekleyebilirsin. Derslerin için de bol bol ya mukaddim ve ya alim esmalarını zikret canım inşallah düzelir

X