Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Canım birşeyin kaybolmaması için dua bilmiyorum fakat kaybolan bir eşyanızı suphanallah çekerek arasan bulursun

tarafımdan uygulanıp onaylanmıştır :)

Canım ben sana bir şey sormak istiyorum....
Rüyamda bir olay ve durumla ilgili bilgi almak için Ya Habir çekiyorum..
Eski mesajları okumaya çalıştım onlardan yaptiklarim oldu.
Ama senin bildiğin başka bir duâ Esma var mı?

Canım 99 adet esmaül hüsna var ve her birinin okunma alanı farklıdır. İlk sayfada ilk mesajımda hangi konular hangi sayfalarda toparlamaya çalışmıştım oradan durumuna uygun esmayı okuyabilirsin.

Rüyada bilgi almak yani istihare dediğimiz olay için Ya Habir esması uygundur fakat rüyanın anlatılması pek uygun bulunmazz. Allah hayırlara yorsun diyelim :)

Sağol canım yaa ben rüya da görüyorum gerçekten ama anlattım durumu bilen bir arkadaşa
Sağol artık anlatmam

Bu bir söylenti tabi, genelde anlatma denilir. Ben de çok anlatırdım zamanında biraz nazar değme konusunda başka bir kötü yanı olmadı :)

Bilmiyorum kii canım aslında doğru anlatılması doğru değil diye ben de duymuştum.
Ama anlattım ne bileyim...
Bu konuşma iyi oldu belki de anlatmamam gerektiğini iyice idrak etmem içindir..
Nazar değmesi galiba rüya gorememek oluyor demii

Bu bir söylenti tabi, genelde anlatma denilir. Ben de çok anlatırdım zamanında biraz nazar değme konusunda başka bir kötü yanı olmadı :)

Pardon bu sayılar ne anlama geliyor ben anlayamadım. Ne sayfası bunlar? Yardımcı olursanız sevinirim...

Pardon bu sayılar ne anlama geliyor ben anlayamadım. Ne sayfası bunlar? Yardımcı olursanız sevinirim...
Canım,
konu sahibi arkadaşımız bir index oluşturmuş ilk sayfada. Yani hangi dualara hangi esmalara hangi sayfada ulaşırız bununla alakalı listeleme yapmış
özellikle bir konu ile ilgili arama yapıyorsan oldukça faydalı oluyor

Ya çok özürdileyerek soruyorum cahilliğime verin. Ben o sayfalara nasıl bakıcam onu anlamadım :)

Ya çok özürdileyerek soruyorum cahilliğime verin. Ben o sayfalara nasıl bakıcam onu anlamadım :)

Canım resim ekledim bakk en altta sayfa sayıları varr. Ok işareti ile daha geri sayfalara gidebiliyorsun...
Anlatabildim mi??

pericann merhaba bir de sana sorayım ben hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum tez zamanda var mı bildiğin bir ayet dua

canim bunu 10 aylik oglum icin okusam olurmu okuyup yuzine uflesem yada suya okutup icirsem faydasi olrmu

Bu bence dogru degil cunku evlilik kaderimizde var zaten kaderinde yoksa ne kadar dua okursan oku olmazki

ya hayy mı ya hayyu mu diye okunuyor bu esma birde ben ya cami ya hay yada ya cami ya hayyu şeklinde okumak istiyorum olurmu acaba bide gl olunca okuyabilirmiyiz?

kuzlar bişey danışmak istiyorum sizeyardumcı olursanız sevinirim eşimle ilgili yardım istiyorum aşkı ve bağlılığı artsın istiyorum sanki birbirimizden soğuduk iki kızımız var duanın gücüne çok inanıyorum nasıl bi okumlama yapabilirim yada dua yada esma

Gözlerim miyop ve göz numaram büyümeye devam ediyor.Gözzlerimi Rabbimin izniyle tamamen iyileştirecek bir esma dua var mı acep??
Merhaba sevgili kardesim yazin dikkatimi cekti gozler icin yazilan esmalar cok iyi enerjileri cok yuksektir. Sana reiki enerji uygulamak isterim ucret taleb etmiyorum esmaul husnalarla birlikte calisilacak allah izin verirse insallah iyilesme gorulur hayrina ise eger. Allah cumlemizin yar ve yardimcisi olsun

nasıl olucak tam olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…