Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Canım birşeyin kaybolmaması için dua bilmiyorum fakat kaybolan bir eşyanızı suphanallah çekerek arasan bulursun

tarafımdan uygulanıp onaylanmıştır :)

Canım ben sana bir şey sormak istiyorum....
Rüyamda bir olay ve durumla ilgili bilgi almak için Ya Habir çekiyorum..
Eski mesajları okumaya çalıştım onlardan yaptiklarim oldu.
Ama senin bildiğin başka bir duâ Esma var mı?

Canım ben sana bir şey sormak istiyorum....
Rüyamda bir olay ve durumla ilgili bilgi almak için Ya Habir çekiyorum..
Eski mesajları okumaya çalıştım onlardan yaptiklarim oldu.
Ama senin bildiğin başka bir duâ Esma var mı?

Canım 99 adet esmaül hüsna var ve her birinin okunma alanı farklıdır. İlk sayfada ilk mesajımda hangi konular hangi sayfalarda toparlamaya çalışmıştım oradan durumuna uygun esmayı okuyabilirsin.

Rüyada bilgi almak yani istihare dediğimiz olay için Ya Habir esması uygundur fakat rüyanın anlatılması pek uygun bulunmazz. Allah hayırlara yorsun diyelim :)

Canım 99 adet esmaül hüsna var ve her birinin okunma alanı farklıdır. İlk sayfada ilk mesajımda hangi konular hangi sayfalarda toparlamaya çalışmıştım oradan durumuna uygun esmayı okuyabilirsin.

Rüyada bilgi almak yani istihare dediğimiz olay için Ya Habir esması uygundur fakat rüyanın anlatılması pek uygun bulunmazz. Allah hayırlara yorsun diyelim :)

Sağol canım yaa ben rüya da görüyorum gerçekten ama anlattım durumu bilen bir arkadaşa :KK43: :KK43:
Sağol artık anlatmam

Bu bir söylenti tabi, genelde anlatma denilir. Ben de çok anlatırdım zamanında biraz nazar değme konusunda başka bir kötü yanı olmadı :)

Bilmiyorum kii canım aslında doğru anlatılması doğru değil diye ben de duymuştum.
Ama anlattım ne bileyim...
Bu konuşma iyi oldu belki de anlatmamam gerektiğini iyice idrak etmem içindir..
Nazar değmesi galiba rüya gorememek oluyor demii :KK66::KK66:

Bu bir söylenti tabi, genelde anlatma denilir. Ben de çok anlatırdım zamanında biraz nazar değme konusunda başka bir kötü yanı olmadı :)

Merhaba Perican,
Hiç gerçekleşmesi çok zor hatta imkansız olan bir dileğin oldu mu?Bunun için bir esma okudun mi?Hangisini zikremiştin?
Çok zor durumdayım..

Merhaba Perican,
Hiç gerçekleşmesi çok zor hatta imkansız olan bir dileğin oldu mu?Bunun için bir esma okudun mi?Hangisini zikremiştin?
Çok zor durumdayım..

Arkadaşlar bu başlıktaki her bir kelime hayatımızın her anını etkileyen unsurlardır. Bazen bir dua ederiz , bazen evrene pozitif enerjiler göndeririz bazense olumlamalarla bilincimize hükmederiz. Burada faydasını gördüğümüz şeyleri paylaşalım istedik bu her ne olursa olsun paylaşalım sadece başlıkta sınırlı kalmayalım.

İlk paylaşım benden, uzun süredir bir çok esma çekiyorum bunların başında da ''Ya Cami Ya Vedud'' esmasıdır. Bu esmaların sayısal değeri de vardır fakat ben son zamanlarda zikir haline getirip gün içinde devamlı olarak okuyorum. Bu esmalar sevmek, sevilmek, bir araya toplamak anlamlarını taşıyan esmalardır. Bunları okuduğumdan beri insanların bana olan ilgisi arttı hatta ilginç ama uzun yıllardır görüşmediğim eski erkek arkadaşlarım dahi aramaya başladı :KK9: Tabii asıl aramasını istediğim kişi hariç :KK9: Bu esmalar aynı zamanda bana pozitif enerji yükledi herkes ne kadar pozitif olduğumu enerjimin onları etkilediğini söylemeye başladı. Vay arkadaş ben neymişim demeye başladım :KK9::KK9:

Arkadaşlar aklıma geldikçe hangi dualar hangi sayfada kolay bulmanız açısından buraya onları da ekleyeceğim ..

Cuma günü yapılan dua sayfaları : 55

İstihare: 1 - 2 - 14-18-52-

Olumlamalar: 1 - 2 - 5- 17-27-31-32-56-90

Esmalar: 1-6-7-8-9-14-22-29-34-37-42-44-47-51-52-56-57-69-87-91

Yıldız yükseltme formülü : 1

Dileklerin gerçekleşmesi : 5 -6-9-10-15-28-35-46-58-87-89-91-101

Hayırlı eş : 5 - 14-54-55

Kandillerde okunacaklar : 39-40

Hastalara : 47 - 86-89

İş bulmak: 6 - 90

Uykuda birini konuşturmak için : 32

Kayıp Şeylerin bulunması : 7 -

Korunma çemberi : 7 -

Güzel / şirin görünmek için : 10-16-17

Sınavlar için : 16-67-68

Gezegen saati hesaplama : 13-15

doğal şifalı taşlar : 14-21-

Evlat isteyenler : 14-25

Sevdiğinle barışmak muhabbetini kazanmak : 14-27-28-34-36-53-87-94

Uyumakta zorluk çekenler : 20-

Bitkisel yağlar / ritüeller : 30-31-102

Belaları önlemek için : 68

ağrılar için : 74-92

borçtan kurtulmak için : 92

Pardon bu sayılar ne anlama geliyor ben anlayamadım. Ne sayfası bunlar? Yardımcı olursanız sevinirim...

Pardon bu sayılar ne anlama geliyor ben anlayamadım. Ne sayfası bunlar? Yardımcı olursanız sevinirim...
Canım,
konu sahibi arkadaşımız bir index oluşturmuş ilk sayfada. Yani hangi dualara hangi esmalara hangi sayfada ulaşırız bununla alakalı listeleme yapmış
özellikle bir konu ile ilgili arama yapıyorsan oldukça faydalı oluyor

Canım,
konu sahibi arkadaşımız bir index oluşturmuş ilk sayfada. Yani hangi dualara hangi esmalara hangi sayfada ulaşırız bununla alakalı listeleme yapmış
özellikle bir konu ile ilgili arama yapıyorsan oldukça faydalı oluyor
Ya çok özürdileyerek soruyorum cahilliğime verin. Ben o sayfalara nasıl bakıcam onu anlamadım :)

Ya çok özürdileyerek soruyorum cahilliğime verin. Ben o sayfalara nasıl bakıcam onu anlamadım :)

Screenshot_2015-11-22-19-22-54.png

Canım resim ekledim bakk en altta sayfa sayıları varr. Ok işareti ile daha geri sayfalara gidebiliyorsun...
Anlatabildim mi??

pericann merhaba bir de sana sorayım ben hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum tez zamanda var mı bildiğin bir ayet dua

Bu dua uyku ilacı etkisindedir. Annemden genetik olarak yadigar uyku problemim var, bu duayı ne zaman okusam esnemekten gözlerimden yaş gelir. İşte o sihirli dua :

Allahümme ğaratin nücûmü ve hedeetil uyûnü ve ente hayyün kayyûmün la te'huzüke sinetün ve la nevmün ya hayyu ya kayyumu ehdi leyli ve enim ayni.

Eğer okumaya dayanabilirseniz bir bardak suya 21 adet okuyup üfleyin ve suyu için. Sadece sayısız okumak dahi etkilidir şuan bunları yazarken bile esniyorum
canim bunu 10 aylik oglum icin okusam olurmu okuyup yuzine uflesem yada suya okutup icirsem faydasi olrmu

Canım bu duanın uygulama alanlarını ve farklı yöntemlerini yazdım. Duada isim geçen yerler var ''sevdiğinizin ismi '' yazan yerde örnek veriyorum sevdiğinizin adı ali annesi de ayşe diyelim. Ali ibni Ayşe diyeceksin. ''sizin adınız'' yazan yerde de yine örnek siz emine olun anneniz de fatma burada da Emine binti Fatma şeklinde okuyacaksin. İbni arapça oğlu / Binti arapça kızı demektir.
okuma sayısı evlilik için günde 41 kez öneriliyor. Ağır gelirse 21 ya da 7 kez de okuyabilirsin. Süre olarak da niyetin olana kadar oku canım ha yok ben o kadar dayanamam dersen tekli rakam seç 7-21-41 gün gibi.
Bu bence dogru degil cunku evlilik kaderimizde var zaten kaderinde yoksa ne kadar dua okursan oku olmazki

ya hayy mı ya hayyu mu diye okunuyor bu esma birde ben ya cami ya hay yada ya cami ya hayyu şeklinde okumak istiyorum olurmu acaba bide gl olunca okuyabilirmiyiz?

kuzlar bişey danışmak istiyorum sizeyardumcı olursanız sevinirim eşimle ilgili yardım istiyorum aşkı ve bağlılığı artsın istiyorum sanki birbirimizden soğuduk iki kızımız var duanın gücüne çok inanıyorum nasıl bi okumlama yapabilirim yada dua yada esma

Gözlerim miyop ve göz numaram büyümeye devam ediyor.Gözzlerimi Rabbimin izniyle tamamen iyileştirecek bir esma dua var mı acep??
Merhaba sevgili kardesim yazin dikkatimi cekti gozler icin yazilan esmalar cok iyi enerjileri cok yuksektir. Sana reiki enerji uygulamak isterim ucret taleb etmiyorum esmaul husnalarla birlikte calisilacak allah izin verirse insallah iyilesme gorulur hayrina ise eger. Allah cumlemizin yar ve yardimcisi olsun

Merhaba sevgili kardesim yazin dikkatimi cekti gozler icin yazilan esmalar cok iyi enerjileri cok yuksektir. Sana reiki enerji uygulamak isterim ucret taleb etmiyorum esmaul husnalarla birlikte calisilacak allah izin verirse insallah iyilesme gorulur hayrina ise eger. Allah cumlemizin yar ve yardimcisi olsun
nasıl olucak tam olarak

X