Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

o onu ne kadar çok sevdiğimi çok iyi biliyor(du). son ana kadar hep onu sevdiğimi söyledim. bu iki yıl boyunca bir şekilde iletişimi koparmadı. bana dönmedi de ama zaman zaman aradı. en son iki ay önce beni binlerce parçaya ayırarak çekip gitti denebilir. beni sevmediğini söyledi. ve hayatında başka biri olduğunu. yani artık unutmaktan başka çare yok..

ayy güldümmm

gencecik yaşta doldur zehiri ciğerlerine

böyle durumlarda ne denir gercekten bilmiyorum ne desem boş sana farkındayım şuan.. ama Allah yarına bırakır yanına bırakmaz böylede bi gerçek var ne yazıkki,aglatıp üzen gidenin ben hiç mutlu oldugu bunca zaman görmedim biyerden hep çıkar hep dua et

kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş.. o yüzden ALLAH BÜYÜKTÜR diyorum..

ben hemen doldurayım

biraz eski tarihli bir röportaj ama paylaşmak istedim. buruk bir hikaye ama ben bunu okuduğum zaman, ne yaşarsak yaşayalım hayatın ileriye doğru devam ettiğini ve çekilen acıları arkamızda bırakmamız gerektiğini düşünüp daha güçlü hissederim..

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/12468165.asp

Tek solukta okudum. Her bitiş yeni bir başlangıç. İşte diyor ya şems; hayatım alt üst olur diye düşünme. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden iyi olmadığını. İyiki paylaşmışsın. Teşekkürler.

evet:114:

aklıma geldikçe yine paylaşırım..

Allah kabul etsin. Ne güzel bir şey. 2 saat bile adepte olup kılmak ne zor. bir pazar uygulamak lazım mesela her vakit namazının arkasından 20 rekat kılmak olabilir.

Farklı bir bakış açısı. Bazen biri sizi etkisi altına alıp aklınıza geliyor. Enerji meselesin einanırım.

unutmak için farklı şeyler gerek. zorlama ile olcak bir şey deil zaman lazım.

Bunu bana tellwe deki CrimsonLady de soylemisti, adami sakin dusunme, enerjinle besleme; demisti. Sen enrjini tuketip dibe batarken adam parliyor gercekten de.

doğrudur..

o filmi seyrettim ama pek aklımda hoş kalmadı pek etkilenmedim açıkçası. kadın çok gezdi bir çok erkekle birlikte oldu sonra vazgeçti gitti ...

7 ay mı of ... Neden ya değer mi? Affettirmek için çok çabalamışsın umarım buna değecek biridir.

suçum yoktu ama yinede çabaladım sonradan pişman olurum diye,bu yaptıklarıma bile degmiycek sonucu biliyorum ama çok ugraştım işte sen beni anladın

suçum yoktu ama yinede çabaladım sonradan pişman olurum diye,bu yaptıklarıma bile degmiycek sonucu biliyorum ama çok ugraştım işte sen beni anladın

sende aynı şeyi yaparsın suçu yokken bırakırsın o sana nasıl davrancak aynı değeri verecek mi anlarsın. Bazen ayna tutmak lazım değerini anlamak için...

Ama şu anda bile değmeyeceğini hissediyorsan üzülmemek için vazgeçmek gerekir Allah yardımcın olsun.

Kıymetin bilen biri nasip olu inşallah. Bir okul arkadaşım demişti ki kulağa küpe olsun ne kadar az önemsersen o kadar kıymetli olursun idye...

Sende ya Mucib , ya cami ve ya vedud oku :) zikir önemli Kalpleri doğru yola sevketsin inşallah

Son düzenleme:

Dogru çok dogru 3 senedir böyle bişeye hiç cesaret edemedim hemde hiç hep o kaçan ben kovalıyan o ayrılan ben yalvaran kaybetme korkusu olmasa 1 sn düşünmem onun gibi takmama pozları veririm ama hiç işte faaliyete geçiremedim ha nolcak benden birgün yine ayrılcak bende ama cabaladım diye kendimi avutcam olay bu çok haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…