Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Bunu bana tellwe deki CrimsonLady de soylemisti, adami sakin dusunme, enerjinle besleme; demisti. Sen enrjini tuketip dibe batarken adam parliyor gercekten de.

evet bunun doğruluğunu bizzat gözlemledim, yaşadım. tabi yaşadığımın enerjisel bişey olduğunu bilmiyordum. sonra sonra okudukça inanmaya başladım. ben ne kadar perişan olduysam o o kadar iyiye gidiyordu, aynen dediğin gibi resmen parlıyordu, fotoğraflarında gördüm. şimdi bayadır bakmıyorum, en azından bunu başarabildim. bir de düşünmeyi bıraktığım anda bütün iyi şeyler benimle olacak.

google a vazgeçmenin paradigması diye yazıp okumanı öneriirm :KK34: bu olay bendede çok işe yaradı ne zaman o akışı kestim herif bana mesaj atmaya başlıyodu:KK9:

evet bunu daha önce forumda okumuştum. çok etkileyici.. ben daha başaramadım:KK50: işte tek isteğim unutabilmek. gerçek bir unutuş..

evet bunu daha önce forumda okumuştum. çok etkileyici.. ben daha başaramadım:KK50: işte tek isteğim unutabilmek. gerçek bir unutuş..

zaten aklından çıkmıyo ya bigün ehh yetti be diyip bıkıcaksın ve görüceksin o zaman sana mesaj atıyor tecrübeyle sabiit:KK34:

mesela diyor ki, "onu düşünüyorsan o bunu biliyor". neden ayrılıklardan sonra kadın perişan oldukça erkek daha iyi oluyor? çünkü tüm enerjimizi oluk oluk o taraf akıtıyoruz. o da bunu bilinçaltısal olarak hissediyormuş. düşünmeyi bıraktığın ve gerçekten onu unuttuğun bir zamanda o arar ya, şaşırırsın. işte o zaman o enerji kesiliyor karşı tarafın ve bir huzursuzluk oluyor. enerjinin kaynağının sen olduğunu biliyor, bu bilinçli bir bilme değil tabii, ruhsal bir enerji. ve yeniden sana yöneliyor. hani vazgeçtiğin topraklar senindir diye bir söz var ya, işte tam da anlatılan bu. ah şu unutmak dedikleri şey nasıl mümkün acaba nasıl:KK50:

Bu kadını takip etmeme rağmen bir türlü kanım kaynamamıştır :KK19:

zaten aklından çıkmıyo ya bigün ehh yetti be diyip bıkıcaksın ve görüceksin o zaman sana mesaj atıyor tecrübeyle sabiit:KK34:

İlla vazgeçmemiz gerek bu danaların canlanması için , ama her zaman yemiyor be bacım mesela beni çok seven bi çocuk vardı aradan 2 yıl geçti hala aradığım yok çocuğu :KK9:

Bu kadını takip etmeme rağmen bir türlü kanım kaynamamıştır :KK19:

tuğçe Işınsu mu? herkesin herkesle enerjisi tutmayabiliyor demek ki:KK51: ben mesela ayrılığın başlarında seda dikeri nasıl okuyodum her sözü bana altın gibi geliyodu, sonradan samimiyetsiz bulmaya başladım, ve sürekli kendini tekrar ediyor gibi geldi. bu aslında o an neye ihtiyacımız olduğuyla da ilgili bence..boşver, kim iyi geliyorsa onu okuyalım bir parça olsun rahatlayabiliyorsak ne mutlu:KK16:

bu arada bu akşam çok hoş bir film var.kitabı okuyanlar bilir, ye dua et sev:KK16: okumayanlar için kısaca bahsedeyim, 30 lu yaşlarında bir kadının içsel yolculuğunu konu alıyor. spiritüel bir yolculuk bir nevi. ben kitabı daha çok sevmiştim ama filmi de izlemeye değer. sırf javier bardem için bile izlemeye değer doğrusu:93:

ayy yazmayı unutmuşum:) 22.30 da kanaltürkte

Son düzenleme:
tuğçe Işınsu mu? herkesin herkesle enerjisi tutmayabiliyor demek ki:KK51: ben mesela ayrılığın başlarında seda dikeri nasıl okuyodum her sözü bana altın gibi geliyodu, sonradan samimiyetsiz bulmaya başladım, ve sürekli kendini tekrar ediyor gibi geldi. bu aslında o an neye ihtiyacımız olduğuyla da ilgili bence..boşver, kim iyi geliyorsa onu okuyalım bir parça olsun rahatlayabiliyorsak ne mutlu:KK16:

bu arada bu akşam çok hoş bir film var.kitabı okuyanlar bilir, ye dua et sev:KK16: okumayanlar için kısaca bahsedeyim, 30 lu yaşlarında bir kadının içsel yolculuğunu konu alıyor. spiritüel bir yolculuk bir nevi. ben kitabı daha çok sevmiştim ama filmi de izlemeye değer. sırf javier bardem için bile izlemeye değer doğrusu:93:

Canım, hangi kanalda saat kaçtaydı? İzlemiştim bir kere ama bide şimdi izleyeyim bakalım...

ayy yazmayı unutmuşum:) 22.30 da kanaltürkte

İnşallah akşam seyehat edeceğim otobüste kanaltürk vardır :KK9:

İnşallah akşam seyehat edeceğim otobüste kanaltürk vardır :KK9:

yolculukta izlemek de ne keyifli olur:KK16: ben yolculukları çok severim, özellikle şehirlerarası gece yolculuklarını..hayatımı düşünürüm. yapmak istediklerimi yapamadıklarımı beni üzenleri hayatımdan çıkması gerekenleri..ama maşallah pek muvaffak olamamışım demek ki, hala çareler arıyorum:KK1::KK1:

İlla vazgeçmemiz gerek bu danaların canlanması için , ama her zaman yemiyor be bacım mesela beni çok seven bi çocuk vardı aradan 2 yıl geçti hala aradığım yok çocuğu :KK9:

böyle istisnalar oluyorrrrr tabikiiii benide vardı böyle seven bende hiç aramadım bak :KK53: o zaman duygular hala varsa arıyolr demekii birazda erkekde bitiyo ya ben cok inanıyorum buna bi erkek ilişkiyi istemiyosa bitiyo arkadas kız ne kdr isterse istesin :KK31:

yolculukta izlemek de ne keyifli olur:KK16: ben yolculukları çok severim, özellikle şehirlerarası gece yolculuklarını..hayatımı düşünürüm. yapmak istediklerimi yapamadıklarımı beni üzenleri hayatımdan çıkması gerekenleri..ama maşallah pek muvaffak olamamışım demek ki, hala çareler arıyorum:KK1::KK1:

Hiç sevmem gece yolculuğunu , uyuyamıyorum ! Sigara da içemiyorum tam bir işkence :KK14:

çok fazla olmuş yaaaa gercekten ama şöyle baksana olayı 2 sene olmuş o bi kere seni düşündümü degermi be bacım :KK19: yada şeyy mücadele ettinmi valla ben varya 7 ay hergün msj attım barışmk için Allaha şükür barıştık yani demek istedgim mücadeleni ver baktın hala istemiyo işte o zaman bırak ben sonradan pişmn olurum cansu neden müczdele etmedin caba gösterseydim barısırıdı dememek için ugrştım
ay çok uzun yazdım ama yardımcı olabldysem cok sevinirm

böyle istisnalar oluyorrrrr tabikiiii benide vardı böyle seven bende hiç aramadım bak :KK53: o zaman duygular hala varsa arıyolr demekii birazda erkekde bitiyo ya ben cok inanıyorum buna bi erkek ilişkiyi istemiyosa bitiyo arkadas kız ne kdr isterse istesin :KK31:

Aslında kapsamlı düşününce erkekler bizim kadar kesin değil. O anda öyle görünebilirler ama ilerde bir çoğunun kafasına dank edip dönüyorlar. Ama bir kadın vazgeçmişse işte o zaman vay anam vay ağzınla kuş tutsan nafile ..

Hiç sevmem gece yolculuğunu , uyuyamıyorum ! Sigara da içemiyorum tam bir işkence :KK14:

:KK1::KK1::KK1:

ben sigara içmediğim için 24 saat de olsa giderim:)) gözümü de kırpmam, pencereden dışarı bakmayı seviyorum. geçtiğimiz yerlerin ışıklarına bakmak beni çok mutlu ediyor..:KK16:

:KK1::KK1::KK1:

ben sigara içmediğim için 24 saat de olsa giderim:)) gözümü de kırpmam, pencereden dışarı bakmayı seviyorum. geçtiğimiz yerlerin ışıklarına bakmak beni çok mutlu ediyor..:KK16:

Sigara krizim gelince o ışıklar ateş püskürtüsü gibi geliyor gözüme :KK9: Menapozlu kadınlar gibi ateş basıyor içim daralıyor .. Genelde en önce oturduğumdan ve şansıma hep zıkkımlanan kaptanlar düştüğünden havaya uçan dumanı içime çektiğim çok olmuştur :KK9: Hatta yalvar yakar yanaşıp koridorda 2 fır çektiğim de :KK9:

Aslında kapsamlı düşününce erkekler bizim kadar kesin değil. O anda öyle görünebilirler ama ilerde bir çoğunun kafasına dank edip dönüyorlar. Ama bir kadın vazgeçmişse işte o zaman vay anam vay ağzınla kuş tutsan nafile ..

o değildee falları naptın ya perican çıkan varmı kızzzz :KK52:

X